تعداد بازدید : 761
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۹/۱۹
کاربران آنلاین : 0
arezoooo
۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۲:۱۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۲:۵۱:۰۲

علت چیه اینهمه سوزش

(ویرایش)

من امشب خونه خواهرم هستم از ساعت 8 شب تا نیم ساعت پیش چندین بار رفتم دستشویی و هیچ سوزشی نداشتم ولی نیم ساعت پیش اول خواهرم رفت دسشتویی و بعد سریع من بعد از خواهرم رفتم چون ادرار داشتم میزدم از وقتی رفتم  دستشویی از سوزش دارم میمیرم واژنم تا اون ته میسوزه  علت چیه  یعنی شلنگ دستشویی اغشته به چی بود کف دستشویی چی بود که من انقدر سوزش گرفتم بخدا این وقت شب از وسواس دارم میمیرم (خیلی عذر میخوام که میگم خواهرم متاهل هست و مطمئنم حدس میزنم رابطه داشته چون سریع رفت دستشویی و انتظار اینکه رفته دستشویی خودش شسته برای جلوگیری از بارداری میره ) از همین میترسم که نکنه کف دستشویی اسپرم ریخته بود یا شلنگ کثیف بود توروخدا نخندین خیلی میترسم شرمندم از صراحتم تو متن در ضمن مجرد هم هستم توروخدا از نگرانی درم بیارین اخه این چه عفونتی هست که تا خواهرم رفت دستشویی بعدش سوزش گرفتم چرا سرشب میرفتم دستشویی سوزش نداتشم

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۶:۰۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۳:۳۷:۵۲
(ویرایش)

نگران نباش 

شاید عفونت ادراری

خودت رو تمیز بشور

پماد تریامسینولون ان ان بزن

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۹:۵۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۲:۵۱:۰۲
(ویرایش)

مرسی از پاسخگوییت

ولی وقتی ادرار میکنم سوزشی حس نمیکنم ، سوزش بیرون و درون واژن حس میکنم

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۰:۵۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم شماکه بدنت با شلنگ یاکف دستشویی تماس نداشته داشته؟؟دقت کن اگه نداشتی ک خیالت راحت چیزی نیست.(ببخشیدباجزییات میگم.اگر هم دستتو ب بدنت زدی دستی ک باهاش شلنگ رو داشتی خب حتما احتمالش هس ک عفونت ازخواهرت بهت منتقل بشه اما ب این سرعت فکر نمیکنم..اگر ادامه داربود دکتربرو حتما

خداهميشه بامن است...♥
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران