تعداد بازدید : 871
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۳
کاربران آنلاین : 0
ساروین(....)
۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲۳:۵۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۷:۵۱:۴۹

چرا کسی به من راهنمایی نمیکنه 😕

(ویرایش)

من ۲۹سال دارم و ۲سال میشه که نامزد دارم و با همسرم رابطه خیلی خوبی دارم به طوری که نزدیکی و ارتباط جنسی رو بسیار. دوست دارم و در زمان صحبت کردن تلفنی و یا حضوری با همسرم و یا حتی وقتی دستش رو میگیرم هم خیس میشم و در هنگام رابطه خیلی لذت میبرم و حتی با دست (اما نه داخل واژن )ارضا میشم ولی به محضی که متوجه میشم میخواد. همسرم دخول رو انجام بده می ترسم
به ۳ دکتر. مراجعه کرذم یکی گفت حلقوی هست پرده ام و یک نفر گفت خیلی ضخیم و یکی هم گفت معمولی و خیلی عقب و سفت هست
و یکی از همین دکترها گفت این کار. رو. صبح انجام بده که امکان خونریزی شدید. و رفتن به بیمارستان داری ! و از اون روز من یک تصور. خیلی بد راجع به پرده دارم و دوست ندارم همسرم به این دلیل ترکم کنه
و. درضمن خودم هم از دیدن و لمس واژنم اصلا نمیترسم
و نزدیکی از پشت هم تا به حال سه دفعه که دفعه اول با کمی ترس بود و با بی حسی وژل لوبریکانت و دو دفعه بعد راحت بودم و نترسیدم
و مشهد هستم و فکر نمیکنم بتونم بیام‌تهران 
و خیلی نا امید و خسته ام 
و واقعا دارم از این قضیه رنج می برم 
خواهش می‌کنم
لطفا به من راهنمایی کنید. ممنون از محبتتون🙏🏻

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۱:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم 

من که راهنماییت کردم عزیز، ، برو پیش یه متخصص خیلی خوب توی مشهد، که اگه پردت نیاز به جراحی داره، جراحیت کنن، اونم فقط دکتر با معاینه میتونه تشخیص بده، اگه دکتر گفت نه نیازی به جراحی نیست، بیا اینجا  و تمرینات رو انجام بده. 

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۵:۴۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

ن عزیزم فکرنمیکنم جراحی نیاز باشه.گمراهش نکنین خواهشا..وارد انجمن واژینیسموس شو..صفحه اول روبخون بعد کگل تمرین چندروز و بعد تمرینهای اصلی موفق میشی خانومی.نترس

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۲۸ ۲۲:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

جراحی اصلا ؟! منم این مشکل رو داشتم برو تاپیک واژینیسموس توهمین سایت و آنجا بهت کمک میکنن مشکلت خیلی راحت حل میشه . فقط قبلش گواهی سلامت حتما بگیر بعد با ورزش کگل و دستکش که توش پنبه هست وآینه خودت باید تمرین بکنی تا آماده بشی حتما بیا بگو چکار کردی عزیزم 

یارب
۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۹:۰۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۴:۴۲:۵۸
(ویرایش)

خوشگلم صحبت کن با یه سکس تراپ به نظرم چون مشکلت جنبه روانی داره. برو سایت هاسپیتل یا نرم افزارشو از اینترنت بگیر www.hospitel.ir یه خانمی تو بخش مامایی داره الان اسمش خاطرم نیست . یکمی محجبه ست و اینا (فک کنم رنجبر بود اسمش) . این خانومه مشاوره سکس تراپی میده. حتی به نامزدت هم میتونه مشاوره بده.

خیلی بده احساس بدی بخوای داشته باشی به مسایل جنسی چون میتونه خیلی قشنگ باشه. به نظرم سکس تراپی رو امتحان کن و دنبال جراحی و اینا نرو.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران