تعداد بازدید : 1016
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
کاربران آنلاین : 0
مامان ملینا
۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۸:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۸:۴۷:۲۲

اشتباه در تشخیص جنسیت

(ویرایش)

سلام دوستان،، من هجده هفته بارداری هستم رفتم سونوگرافی یه بار گفتند پسر یه دفعه هم گفتند دختر به نظرتون کدوم اشتباه 

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۲۲:۰۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم ،

معمولا تشخيص جنسيت تَو غربالگري اول اعتبار نداره! 

اگه جديد رفتي اون اعتبار داره! 

براي اطمينان خاطرت دو هفته ديگه بايد بري آنومالي، اونجا موقع سونو بگو نشونت بده! پسر باشه كه از هر طرف قابل ديده 😊 دختر باشه بايد با زوم بهت نشون بده كه كامل مطمين بشي ! 

در ضمن مبارك باشه بارداريتون ! به اميد خدا كه سالم دنيا بياد و زايمان راحتي داشته باشيد

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۴:۲۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۴:۴۲:۵۸
(ویرایش)

عزیزم سونوی دوم معتبر تره و معمولا اگه بگن پسره درسته و دختره که ممکنه پسر هم باشه. تو سونوی اول من هم بهمون گفتن بچتون دختره ولی پسر بود. با اینهمه از یه مشاور تخصصی بپرسی بهتره. زنگ بزن 9099073000 مامای با تجربه داره مجموعه هاسپیتل

۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۷:۰۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۶:۴۱:۴۶
(ویرایش)

گرجستان یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است و مرز بین آسیا و اروپا را تشکیل می دهد. گردشگران تور گرجستان باید بدانند که این کشور با وسعت کمی که دارد اما دارای آب و هوای متنوع و چهار فصلی می باشد از کوه های سر به فلک کشیده با آب و هوای کوهستانی گرفته تا دره های سر سبز و سواحل دریای سیاه که در همه فصل های آن گردشگران تور گرجستان به این کشور سفر می کنند به خصوص در دو سال اخیر که ترکیه دچار نا امنی شده بود گردشگران به این کشور روی آوردند.

دانشجو
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۷ ۰۹:۴۲:۰۰
(ویرایش)

قیمت تور گرجستان رو هم بفرمایید.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021