تعداد بازدید : 1009
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۵
کاربران آنلاین : 0
shabnam8
۱۳۹۶/۱۰/۴ ۲۱:۳۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۵:۳۲

سقط کردم ...لطفا راهنمایی کنید

(ویرایش)

سلام خانوما من دوازده روز پیش قلب جنین نمیزد.بیمارستان بستری شده و با قرص سقط کردم

فرداش تو همون بیمارستان سونو کردند و گفتند دفع شده.یک هفته هم قرص متیل ارگونوین دادند و گفتند با اینا کامل دفع میشه.حالا پنج روز قرصا تموم شده سونوی مجدد دادم ک دیدم ب ابعاد هفت و نیم م م بقایا دارم.دارم دق میکنم...

ممکنه با دارو دفع بشه؟قرص مثلا یا شیاف؟یا باید دوباره برم بیمارستان و کورتاژ بشم؟این دومین سقطمه و ک‌‌ورتاژ ممکنه بارداری بعدیمو بیشتر ب خطذ بندازه.داروی گیاهی ک موثر باشه و واقعا ج بده میشناسین؟گاهی وقتا میگم خدایااااا اصلا منو میبینی؟؟ صدامو میشنوی؟؟؟ دیگه خسته شدم بخداا

ببخشید ی سری متنا پایین تکرار شده ک هر کاری میکنم پاک نمیشن. خانوما لطفا کمکم کنید برای دفع چیکار کنم؟

ورتاژ هم ممکنه بارداری بعدیمو بیشتر ب خطر بندازه.

داروی گیاهی هست که دفع کنه؟گاهی وقتا میگم یعنی خداپ

۱۳۹۶/۱۰/۴ ۲۱:۵۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم من تجربه ای ندارم اما میدونم خوردن زعفران اویشن و زرشک که گرمی هستند و قاعده اور خوبه.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۱۰/۴ ۲۲:۳۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

عزیزم واقعا متاسفم و دعا میکنم هرگز برات تکرار نشه

من یک تجربه داشتم که با قرص دفع شد. تو هفته نه یا ده بودم که قلب وایساده. دوتا قرص شیاف کردم دوتا زیر زبان . یه ساعت بعد مجددا یکی شیاف یکی زیر زبان. از دیشب هم شروع کردم پریدن و پله بالا پایین رفتن . عسل دارچین زعفران شربت میکردم بین فعالیت هام می‌خوردم. ایشالا جواب بده

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۱۰/۵ ۰۰:۱۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام خیلی ناراحت شدم. منم اوایل تیر سقط داشتم تو یازده هفته درکت میکنم و از خدا میخوام به هممون بچه های سالم و صالح بده

چرا از بیمارستان مرخصت کردن وقتی بقایا مونده بوده؟ من حدود یه هفته بیمارستان بستری بودم بعد یه شب خونریزی خیلی شدید صبح سونو دادم 22 سی سی مونده بود بعد با مصرف سه قرص زیرزبانی مقداری دفع شد و به هشت سی سی رسید. بازم سه قرص زیرزبانی دیگه مصرف کردم رسید به 2.5 سی سی و بعدش هم باز مرخصم نکردن میگفتن وقتی بقایا مونده باشه خطرناکه . دوباره سه قرص زیربانی خوردم و دفع شد و رسید به 1 سی سی دیگه مرخص شدم

تو اون چند روز کلی راه رفتم پریدم زعفران و دم کرده پیاز و بارهنگ زیاد و گل گاوزبان و ... خوردم . یکی از فامیلا میگفت شمکتو ماساژ بده و حالت فوت کردن بادکنک یا زور زدن رو هی انجام بده

خیلی مراقب باش اگر تب و لرز داشتی یا خونریزیت زیاد بود زود برو بیمارستان. راستی برای جلوگیری از عفونت یه قرص هم داده بودن فکر کنم (داکسی سایکلین ). و بعد از مرخص شدن از بیمارستان تا چند روز متیل ارگونوین خوردم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران