تعداد بازدید : 882
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
کاربران آنلاین : 0
سفید جون
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۲۰:۴۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۷:۴۹:۱۹

مشکل روحی بارداری

(ویرایش)

سلام من 38 سالمه.تا سه چهار ماه پیش خیلی جدی بچه نمیخواستم .بعد تصمیم عوض شد. امروز فهمیدم باردارم.

فکر نمیکردم به خاطر سنم به این سرعت اتفاق بیفته.

از صبح که فهمیدم دارم اشک میریزم. چرا اینطوری شد؟؟ یعنی نمیخواستم؟؟

چرا خوشحال نیستم.

البته من یه مقدارم مشکل روحی داشتم از قبل.همه گفتن بچه بیار خوب میشیی.

الان چیکار باید بکنم.؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۰۳:۳۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

اولا تبريك 

بعدم خيلي طبيعيه 

بخاطر تغييرات هورمونيه! 

وفقط نذار بهت غلبه كنه كه كل بارداري كلي بهونه هست براي افسردگي! حيفه لذت نبري! 

بعدم منم كه عاشق بچه بود وقتي حامله شدم تا چند وقت اصلا ناراحت بودم بجاي اينكه خوشحال باشم ! خودم شاخ دراوردم چرا آخه؟ بعد فهميدم بخاطر تغييرات هورموني گاهي ميشه! فقط بهاء نده! 

اميدوارم بارداري خوبي داشته باشي😊 

راستي 

هر چي اطرافيان نسبت به اين موضوع بي خيال تر باشن نسبت به تَو، برات بهتره ، وگرنه يه وقتا خودت يادت رفته و از سر دلسوزي يكي يادت ميندازه ، مَي خواي حالت خوبه باشه هم ديگران نميذارن! 

پس نگو به كسي ! 

من خودم هر وقت حالم بد بود به شوهرم مَي گفتم ، امروز حالم بده ، اشكم دم مشكمه ، لطفا مراقب باش ( يعني شوخي هم حتي نكن كه دلم نشكنه و ...) 

به خانوادمم گفتم به من خبر بد ندين ! تمام ! گفتم من هورمونام تغيير كَرده ، خبر بد بدين شوك ميشم يه بلا سر بچم مياد( نه اينكه من افسردم و اينا كه دم به دقيقه بهم زنگ بزنن كلافم كنن) 

اينا كارايي بود كه من كَردم ! اميدوارم به دردت بخوره تجربم! 

تو هم مثل من استعداد افسردگي بارداري داري! فقط نبايد اجازه بدي ! مثل من و خيليا ! 

اگه دوست داشتي بيا گروه بارداري ما 

اونجا انقدر سرت گرم ميشه ! درگير مراحل و آزمايشا و ماها كه زاييديم بحثامون شيرينه همگي ! عكس بچه ها! 

كلي حال وده 😍

فقط ببخشيد يه سوال ، به قول جناب خان مگه اختلاص كردي كه اسمت رو اينجوري نوشتي؟ يه اسم مستعار بذار راحت! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۰۹:۱۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲ ۱۵:۲۴:۴۱
(ویرایش)

سلام خوبید

میشه منم بیام گروه بارداریتون؟....ممنون میشم

خدا همیشه هست
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۲۱:۳۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۷:۴۹:۱۹
(ویرایش)

سلام. اگر بدونید چقدر با حرفاتون حال منو خوب کردید واقعا به اینقدر مثبت بودن خودتون افتخار میکنید. کلا معجزه کردید ِواقعا خوشابحالتون که اینقدر دنیای مثبت و قشنگی دارید.

ممنونم love

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران