تعداد بازدید : 1005
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
کاربران آنلاین : 0
فندقی
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۲:۱۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۰۷:۲۲

مادران شاغل

(ویرایش)

سلام مامان های مهربون.

من هفته 18 بارداری ام و تو شرکت کارمیکنم بنظرتون چطوری به مدیرم این موضوع رو بگم.خیلی استرس دارم و از طرفی روم نمیشهanim2-21

مادر شدن حس خیلی خوبیه،خدایا مرسی.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۴:۵۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

منم هفته 18 هستم تا حالا نگفتی؟؟؟؟ ایول

من تو هفته 11 چون باید مرخصی میگرفتم و اگر شرایطم رو نمیگفتم موافقت نمیشد شب که تو خونه بودم به مدیرم پیغام دادم. البته مدیر من 4- 5 سال از خودم بزرگتره و تازه خودش پدر شده بود و شرایط رو خیلی خوب درک میکرد.

بهش گفتم، خودش کارم رو کمتر کرد و هوامو بیشتر داره. روزایی که هوا کثیفه بهم میگه نیا اما من خودم اگر اوکی باشم میرم.

به نظرم یه وقت جلسه ازشون بگیر و بهش بگو لطف خدا شاملم شده و مادر شدم و تا اوایل خرداد ماه اگر شرایطم نرمال باشه میام سرکار .

اون به عنوان مدیرت حق داره که بدونه و به فکر جایگزین برات باشه. هر چه دیرتر بگی فکر میکنه قصد مخفی کاری داشتی نه اینکه روت نشده.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۳:۴۱:۳۵
(ویرایش)

خیلی خیلی ممنونم از بابت راهنمایی عزیزمflower

منم بالاخره بهش گفتم و فعلا موافقت کرده که به کارم ادامه بدم امیدوارم با مرخصی یکی دو ماهه موافقت کنه و من بتونم برگردم سرکارم برام دعا کن چون کارم رو دوست دارم و نمیخوام از دستش بدم.valentine

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۵:۰۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

آهان شش ماه مرخصی نداری؟ من شش ماه مرخصی دارم و توی این مدت هم شرکت بنا به قانون تامیتن اجتماعی نمیتونه بهم بگه نیا. خیلی از همکارم بعد شش ماه برگشتن سرکار. ان شاالله با مرخصی تو هم موافقت میکنن

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۱:۴۷:۳۷
(ویرایش)

از لحاظ قانونی منم شاملش میشم ولی چون قسمت اداری شرکت دو نفریم (فقط من هستم و مدیریت) بخاطر همین کمی کارم و سخت میکنه و وقتی من یه روز میرم مرخصی کارها میافته گردن خود مدیریت وبرای زایمان هم کم کم دو ماه مرخصی لازم دارم تا سرپا شم امیدوارم قبول کنه تا الان که حرفی از جایگزین نزده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران