تعداد بازدید : 876
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
کاربران آنلاین : 0
آرزوخانم 520
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۲۲:۳۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۹:۲۵:۵۲

معرفی جهت کمک

(ویرایش)

سلام .من 27سالمه.  چهار ساله ازدواج کردم .و بی انداره ترس از دخول دارم .تو این چهار سال تزریق بوتاکس داشتم ،انواع قرصهای اعصاب مثل لورازپام،کلونازپام،باهم چندین قرص میخوردم تا بلکه بیهوش بشم و بتونم نزدیکی کنم اما تا خود صبح بیدار بودم با هوشیاریه بیشتر که شوهرم طفلک از تعجب مونده بود با خوردن هفت هشتا قرص اعصاب با هم اما 

اثری از خواب دروجود من نبود بجز ترس  و استرس.پیش مشاور رفتم اصلا نمیدونست اسم واژینیسموس را .فقط بهم میگفت اگه خودتو خوب نکنی شوهرت میره زن میگیره و تو از بقیه زن ها بهتر نیستی باید تحمل کنی .اما دردم را نفهمید انگار نمیدونست بخاطر چی پیشش رفته بودم .باز نا امید نشدم و پیش چند تا مشاور رفتم که متاسفانه نتیجه ایی ندیدم .از معاینه در حد سکته میرم .بدنم شروع به لرزش میکنه .از انگشت خودم که بخوام واژنم را لمس کنم حتی میترسم بی اندازه .بخدا خسته شدم هم من هم شوهرم .تو راخدا این اخرین راه منه کمکم کنید .من عاشق شوهرمم .نمیخوام از دستش بدم .بهم کمک کنید روانی دارم میشم .من با امید به خدا وارد این سایت شدم شما هم بخاطر خدا کاری کنید خوب بشم 

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۲۲:۳۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۷:۴۹:۱۹
(ویرایش)

عزیزم بنظرم شما باید اول دنبال علت این مشکل باشی تا بتونی رفعش کنی. یه اتفاق طبیعی بین زن و مردی که بهم علاقه مندند حتی لذت بخش. برگرد به گذشته شاید طرز فکر اطرافیان و تربیت ... علتش پیدا کن. امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه وببینی چه لذتی داره.anim2-a2d3

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۲۳:۱۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم واردانجمن واژینیسموس شو و اتاق روحیه..صفحه اول انجمن رو بخون همه چی روتوضیح داده..اول وارسی روشروع میکنی بعد تمرینات کگل و بعد با دیلاتور..مطمین باش بانو میشی بااین روش..ماما نوع پردت رو مشخص کرد؟؟تیغه دار (سپتوم)نبود؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۰۹:۲۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۹:۲۵:۵۲
(ویرایش)

من سه روزه تمریناتم را شروع کردم روز اول حدود یک سانت رفت داخل اما با هزار بدبختی و سوزش و ترس زیاد .روز دوم ترسم بیشتر شد اما مث روز قبل یک سانت .اما روز سوم .در حد مرگ میترسیدم حتی از انگشت خودم بی اندازه میترسیدم .7ساعت تمیرن کردم اما ترسم بیشتر میشد ..پرسیده بودین پردم چه نوعه؟؟من اوایل ازدواج نمیدونستم مشکلم اسمش واژینیسموس هست .فکر میکردم ترسم علکیه چون بار اولم هست میترسم .براهمین شوهرم را مجبور کردم هر چقدر درد داشتم کارش را بکنه بعد چند تا قرص اعصاب خوردم و پرده زده شد.اما بعد از اون هیج وقت نتونستم نزدیکی کنم .چون درد بسیار وحشتناکی بود .و ترسم هم هزار برابر شد .من تو تمرین وارسی یه جیز سفید رنگ مث گوشت در ورودی واژن دیدم .یه بار دیکه قبلا هم دیده بودمش .چون بخاطر تزریق بوتاکس پیش دکتر رفتم اما دکتر جیزی نگفت .و دو بار دیکه پیش دکتر رفتم جیزی نگفتن .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران