تعداد بازدید : 992
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
کاربران آنلاین : 0
MSB
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۰۴:۴۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۵:۰۷:۴۵

کمکم کنید توروخدا

(ویرایش)

من دارم سکته میکنم توروخدا کمک کنین.. من سه ماه دیگه عقدمه و این مسائل خیلی واس نامزدم مهمه حتی اینم ک بهش میگفتم من پردم ارتجاعیه و ممکنه خون نیادو باور نمیکرد حسابی شک کرده بود بم... 

چجوری پس ممکنه که دکتر بهم گفت که پرده سالمه و مشکلی نداره ولی اون ی بار که میگم دخول نداشته درحد یک سانت ک برسه و اون طرف قسم خورد ک پرده ی منو نزده و خون بخاطر این بوده ک خوده لبه های واژنم ک خیلی تنگ بوده یکمی اون پاره شده و اون خون که میگم بازم خیلی کم بود بخاطر اونه... 

توروخدا کمک کنین... من الان بخوام دکترم برم به چه بهونه ای برم چی بگم به دکتر.. 

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۰۸:۱۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۴ ۱۷:۴۲:۳۸
(ویرایش)

عزیزم دکتر رفتن که بهانه نمیخواد اگه به خودت مطمئنی با نامزدت اصل قضیه رو مطرح کن وباهم برید پیش یه دکتر خوب اگه واقعا پردت سالم باشه دکتر نامزدتو قانع میکنه

البته اگه استرس داری اول خودت برو پیش دکتر بعدش که خیالت راحت شد با دکتر صحبت کن که دفه ی بعد با نامزدت رفتی پیشش کامل به نامزدت توضیح بده

هیچکس برای من تو نمیشود
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۰۸:۱۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۴ ۱۷:۴۲:۳۸
(ویرایش)

ضمنا میتونی به دکتر بگی قبلا یه ذره دستکاری کردم الان میترسم که بکارتمو از دست داشته باشم

به هر حال شروع رابطه با دروغ حتما لطمه میزنه زندگیتون

هیچکس برای من تو نمیشود
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۱۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم دکتر بری حتی بانامزدت برات مشخص میکنه ک چ زمانی و باچی اسیب دیده نگران نباش..فقط زودتر برو فک میکنم چندوقت بگذره زمانش مشخص نمیشه..و شوهرت رو متقاعد میکنه وقتی دخول نصفه نیمه انجام داده حتی ممکنه ک پردت رو زده باشه..ی کم مطلب هم سرچ کن نشونش بده ک پرده همون اول واژنه و با دخول نصفه ازبین میره ..دکتر ک نیس شوهرت ک میگه خون بخاطر واژنه .

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۲۱:۵۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

اون طرف منظورت چيه؟ 

يعني با يكي ديگه بودي و الان مَي خواي نامزد كني؟ 

الان كه اينجوري شده با كسي ازدواج كن كه يكم آبديت بإشه وگرنه مطمين باش به مشكل مَي خوري! 

در كل هم وقتي خودت تن به خواسته كسي ميدي يعني عواقبش رو ميدوني ، حتي نصفه و نيمه دخول ، دخوله ! 

پسرا خر نيستن ! اگه عالم و آدم گواهي بدن ، شب زفاف خودش معاينه مَي كنه و واقعا چيزي نباشه زندگيت جهنم واقعي ميشه! 

جانماز آب نكش ، حساس نشه ! خودت باش ! من خودم شخصا تمام گذشتم رو مو به مو به شوهرم گفتم ! دردسر داشتم اما الان خيالم راحته كه زندگيم براي گذشته از هم نمي پاشه! 

نميشه هر كار مَي خواي بكني و بري با يه خشك مذهب يا إدم حساس و شكاك ازدواج كني! 

من خواهر كوچيكم واقعا پردش ارتجاعي بود و از مدلي كه خون نمياد ، كار به پزشك قانوني كشيد ، آخرش بعد از ٦ سال زندگي مشترك شوهرش گفته بهش ، فك كردي من خرم ؟ نمي دونم تَو دختر نبودي؟ 

خلاصه بايد تَو انتخاب همسر خيلي دقت كني! 

ولي سري پيش جور ديگه گفته بودي، كه با نامزدت همين رابطه رو داشتي و مَي ترسي زيرش بزنه! شايد من بد متوجه شدم! 

به هر حال الان شرايط فرق داره و انتخابا محدود ميشه ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۰۰:۲۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۵:۰۷:۴۵
(ویرایش)

نه من نگفتم با نامزدم بوده.. دیدم شمام اشتباه متوجه شدی 

منم نمیخوام هرکاری دوست دارم بکنم اون رابطه ای هم ک میگم قبلا داشتم ب میل من نبوده ک بگم من رفتم خوش گذرونیمو کردم الان میخوام ازدواج کنم نه.. اون مسئله بشکایت و این چیزا کشید چون اون رسما داشت دیگ ب من تجاوز میکرد.. من اصلا جانماز اب نمیکشم یه کتک حسابیم با کمربند سر این خوردم زندگیم الانم جهنمه.. الان ک عاشق شدم و عاشق ی ادمی که خیلی این مسائل براش مهمه.. من الانم وسط جهنمم... من یک ساله افسردگی گرفتم و هرشب کارم گریه س.. چرا فکر میکنین من راحت خوشیمو کردم الان ک بحث ازدواج شده ترس برم داشته نه بخدا نه.. من سعی داشتم ب نامزدم بگم بهش گفتم با دوست پسر قبلیم رابطم درحد بوس و بغل بوده چون خودشم همینو گفته بود ولی ب حدی عصبانی شد ک کلا همه چیو گذاشت کنار.. الان با من حرف میزنه ولی خیلی سرد همش با کنایه.. نه عزیزم من خیلی وقته ب جهنم عادت کردم 

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۰۲:۰۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

درست میگه ملیکا منم تو متن قبلیت اینطوری متوجه شدم ک همین نامزدت پردتو زده..اینطوری گفتی..انشاالله ک خوشبخت بشی و اتفاق بدی نیفته

خداهميشه بامن است...♥
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران