تعداد بازدید : 1206
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۹
کاربران آنلاین : 0
samira milan
۱۳۹۶/۱۱/۸ ۲۲:۲۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۰۱:۴۲:۴۹

کمک تورو خدااا دوستاننننن ممنون میشم 😢

(ویرایش)

دوستای عزیز سلام توروخدا راهنمایی کنید چیکار کنم پسری هفت ماهه دارم انقد رو تربیت کردنش حساسم که نگید چقدررر دوست ندارم برم خونه دوستان و فک و فامیل اونجا خونشونو بزاره روی سرش انقد از این جور بچه ها متنفرم و احساس میکنم مقصر اصلی مادر پدر بچه هستن حالا سوالم اینه که پسرم همش میره سمت میز تلویزیون و چیزهایی که خطر دارن هر چی هم محافظ میزارم که نره اما ول کن نیست و میره به نظرتون چیکار کنم چون شنیدم میگن تا راه بچه رو ببندی کنجکاو تر میشه نسبت به چیزی که میخواد بهش دست میزنه البته میزارم بهشون دست بزنه که کنجکاویش برطرف بشه اما همش میره ومیره که خسته شدیم اصلا نمیتونم به کارام برسم کسی چیزی بلده ممنوننن میشم راهنمایی کنه لطفا 😩😩

تو خواصترین خواستمی ..
میلانم
پسر مامان
زندگی من میلان
۱۳۹۶/۱۱/۸ ۲۳:۱۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم خاصیت بچه همینه .نباید جلوشو بگیری میدونم اعصاب ادم خورد میشه خسته میشه..اما بچس کنجکاوه و برای تربیتش حتی لازمه برای رشد هوشش زیادی حساس بودنت خدای نکرده کاردستت میده..گاهی وقتا خرابکاریها برا بچه ها لازمه ک هوششون رشد کنه..باید مداراکنی تا زمان بگذره ..ی کم بزرگتر ک بشه وارد مراحل جدید میشه دست ازسر میزت برمیداره😂😂ی استادی میگفت گاهی وقتا تربیت بچه رو ول کنید تو قید بند نباشید ک تربیت باید فلان باشه بهمان باشه..زیاااادی حساس بودن بدتر میکنه کارو گلم..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۱/۹ ۱۳:۱۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۰۱:۴۲:۴۹
(ویرایش)

یعنی خوب میشه 😢خدا رحم کنه میترسم خدایی نکرده کار دست خودش بده خیلیی ممنون اوا جون بابت راهنماییت لطف کردی گلم 

تو خواصترین خواستمی ..
میلانم
پسر مامان
زندگی من میلان
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728