تعداد بازدید : 884
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
کاربران آنلاین : 0
دلارا جوون
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ ۱۴:۵۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶

دوستان بیایین تایپیک دورهمی اقدامی ها

(ویرایش)

دوستان عزیزی که در حال اقدام برای بارداری هستن به این تایپیک بیایین smile

https://mamasite.ir/fa/forum/513878/دورهمی-اقدامی-ها?m=Success&page=30

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ ۱۹:۱۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیز 

هرکسی تو زندگیش آرزوهایی داره ، من و امثال من هم یکی از آرزوهامون اینه که بچمونو تو بغلمون بگیریم ... شما میدونید یه زن چقدر اذیت میشه ...

من اومدم تو این سایت بخاطر وجود شما و راهنمایی های شما آرامش داشته باشم ...

اما این آقا داره اذیت میکنه ....

نمیدونم براتون مهم هست یا نه اما من و دوستان دیگم تو این سایت داریم اذیت میشیم .

بخدا قسم نخواین جلوی این آقا رو بگیرین دیگه نمیام تو این سایت .

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ ۰۰:۳۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

خانم خیابانی ارجمند

سلام

وقتتون بخیر 

همونطور که میدونید  برای ایجاد فضای امن و راحت  برای اعضای سایت نظارت لحظه به لحظه ای لازم هست  میدونم شما سرتون واقعا شلوغ هست و مشغله های خاص خودتون رو دارید و رسیدگی به این امور که فوریت دارند برای شما زمان بر هست و من و دوستانم کاملا شما رو درک میکنیم . 

به همین خاطر من در این زمینه و برای رفع  چنین مشکلاتی خدمتتون  یک  پیشنهاد دارم که امیدوارم مفید واقع شود. 

لطفا اگر امکانش هست چندنفری را با صلاحدید خودتون حتی یک نفر هم کفایت میکند ، انتخاب بفرمایید  تا پست های اسپم و اشخاص مزاحم را که بعد از اخراج های مکرر با نام کاربری جدید وارد سایت میشوند و باعث سلب اسایش و ارامش اعضا شده اند را   پیگیری و در اسرع وقت اقدام لازم را انجام بدهند. 

من و سایر دوستانم نسبت به پست های این قبیل افراد که دراکثر موارد دوستانم رو مخاطب قرارداده اند بی تفاوت هستیم ، ولیکن اعضای جدید الورود سایت به لحاظ عدم اشنایی با این شخص ،  در بدو امر به وی اعتماد میکنند و پس از اینکه متوجه میشوند با چه شخصی در حال صحبت و تبادل اطلاعات میباشند  شدیدا دچار احساس عدم امنیت  میشوند و اقدام به حذف سریع پستها و تاپیکهایی که در ان مشکلات خودشان را مطرح کردند میکنند.  که این موضوع برای چنین سایت مفیدی که سابقه ی درخشانی در حل مشکلات زناشویی و واژینیسموس و .... داشته است ،   جالب نیست و باعث خدشه دار شدن اعتبار سایت می گردد. 

پیشاپیش از حسن توجه و پیگیری شما سپاسگزارم . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران