تعداد بازدید : 26432
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۱۴ ۰۰:۲۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۷ ۱۹:۰۱:۳۲
(ویرایش)

پنج و دویست اما تا پنج و ششصد هم میره من آزاد بودم بیمه خاصی نداشتم 

اما با بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی بیشتر از یکی دو تومن کمتر میشه 

مثلا فیلم بردار و اینا بخواین یا ساک نوزاد یا چیزای اضافه که من نخواستم هیچکدوم رو 

اگر همراه هم شب باشه فکر کنم هفتاد تومن میگیرن 

خانم دکتر هم هیچی جدای بیمارستان نمیگیرن 

۱۳۹۸/۶/۶ ۲۲:۱۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۶:۳۷:۳۲
(ویرایش)

دکتر موید اصولا عالی ان و همه هم دوستشون دارن 

از تو سایت نوبت و تعریف های خییلی زیادی که شنیده بودم رفتم پیششون و همیشه راضی بودم. به همه هم توصیه میکنم پیش ایشون برن

تو بیمارستان همه به ایشون یه نگاه دیگه داشتن از پرسنل تا پرستار تا ماماها 

در ضمن هر بچه ای به دنیا نیاد تقصیر پزشکش نیست که آقاا 

عمه من ده سال قبل پیش یه پزشکی زایمان کرد و بچه اش تری زومی بود (عقب افتاده) هیچ تست تشخیصی هم نشون نداد این رو. با ناراحتی میرفتن شکایت میکردن و همه میگفتن تست ها به موقع و اصولی انجام شده اما متاسفانه تشخیص نبوده. کم کم تونستن باهاش کنار بیان و الآن هم خیلی دوستش دارن. اون پزشک هم دلیلی نداره برچسب مقصر بخوره !

۱۳۹۸/۶/۷ ۱۹:۰۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۷ ۱۹:۰۱:۳۲
(ویرایش)

رشته زنان خیلی پرخطر هست و جون دو نفر تو دست پزشک هست. شهرتشون رو تو این سالهای زیاد با کار شبانه روزی کسب کردن. تو مطبشون چند باری شد خانم های سطح پایینی دیدیم که تعجب کردیم چرا دکتر قبولشون میکنه. مثلا لیوان آب رو سطل نمیذاشتن با منشی دعوا میکردن یه طوری که انگار خیابونه. ولی خب دکتر مویدمحسنی همه اینا رو میپذیره! تحمل بالایی دارن و صبورن همین هم باعث میشه اینقدر آرامش میدن 

خیلی اطلاعات زیادی تو دادگاه ها گفته میشه که پزشک ها میفهمن و میدونن مثلا پزشک تاثیر داشته یا نه. اون ها قضاوت قطعا درست تری دارن. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۶:۲۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۶:۳۷:۳۲
(ویرایش)

دکتر موید از بهترین فارغ التحصیل های دانشگاه تهران هستن و تخصصشون رو از لندن گرفتن. قطعا تو سواد و تبحرشون شکی نیست. کسی که این همه اسم مریض و اطلاعات دربارشون یادش هست و همیشه با اسم پیگیر بچه هاشون هست نشون میده که چه هوش بالایی داره 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران