تعداد بازدید : 1353
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
somiiim
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۷:۱۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۶:۰۴:۵۹

لطفا کمکم کنید.(قرص اورژانسی)

(ویرایش)

سلام من با نامزدم شهریور نزیکی داشتم و چند قطره از منی روی واژنم ریخت و شک داریم که وارد واژن شده یا نه برای همون فرداش یک قرص اورژانسی خوردم و دوازده ساعت بعدم یکی دیگ 8 روز بعد لک بینی خفیفی داشتم که در حد یک ساعت یا دوساعت طول کشید خیلی جزئی بود و پریودم عقب افتاد و 3 مهر پریود شدم وهر ماه چنروز پریودم بهم میخوره و یا تعداد روز های پریودیم کم میشه و یا رنگ خون روشنه  اوایل خیلی تکرر ادرار داشتم دی ماه هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود ولی من شنیدم کسانی که قرص ضدبارداری مصرف میکنن امکان پریودی در بارداریشون هست و تعداد روز هاشون و یا رنگ خون تغییر میکنه.دوستان من شکمم تقریبا بزرگ شده و سوزش ناف دارم و گاها دمای بدنم بالا میره  و لرزش و نبض و در شکمم احساس میکنم به نظرتون امکان بارداریم هست؟

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۷:۲۷:۰۱
(ویرایش)

خواهش میکنم جواب بدید

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۷:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۰۸:۲۶:۱۷
(ویرایش)

نخیر عزیزم . امکان بارداری اصلا وجود نداره چونکه بعد از نزدیکی پریود شدی . 

همه این مشکلات بخاطر استرس و اضطرابه به اضافه عوارض مصرف قرص اورژانسی عزیزم . استرس رو از خود دور کنید خوب می شید . به نامزدتون خوب برسید .blink

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۸:۰۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۲۲:۴۴:۰۸
(ویرایش)

عزیزم حامله نیستی خیالت رااااحت😊 هنش تاثیرات قرص اورژانسیه! خیلی بهم میریزه! من یکبار ک خوردم توی یک ماه دو بار پریود شدم! یا عقب مینداختم ده روز! ماه پیش یه دونه فقط خوردم! باعث شد 9 روز عقب بندازم! تا جایی ک ممکنه سعی کن اصلا نخوری چون تموم هورموناتو بهم میریزه و پریودیتو عقب جلو میکنه 

عشق
مثل دختر بچه ای میمونه که
کفش ھای پاشنه بلندِ مامانش و پوشیدہ !
ھیجان داره !
ولی زمین خوردنش حتمیه !
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۸:۰۴:۰۲
(ویرایش)

مرسی دوست عزیز بابت دلگرمیت anim2-thanks

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۸:۰۷:۳۹
(ویرایش)

ممنون نیلو جون از لطف و توجهت

اره مال منم دقیقا 9 روز عقب میفته خیلی عوارض داره .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران