تعداد بازدید : 536
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۲/۲۵
کاربران آنلاین : 0
الی دختربهار
۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۷:۲۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۹ ۱۴:۱۸:۵۰

سلام دوستان من تازه واردم و یکساله واژینیسموس دارم.اونم از نوع حادش.حتی فکر واردکردن هرچیزی از   انگشت خودم وهمسرم بگیر تا دیلاتور واینچیزا عذیتم میکنه اصلا نمیتونم این تمرینای شمارو انجام بدم خودمو میشناسم مشکلم جدی وفراتر از اینوحرفاس.حتی یکبارم به شوهرم اجازهندادم تو این یه سال.تحت فشارم خیلی خانواده همسرم هموازم بچه میخوان.یه راه فوری وصدردرصدی هست آیا برای منیکه اینقدر ترسوام و ارادم ضعیفه ونمیتونم تمرینارو انجام بدم فرصتم کمه کمکم کنید.این تزریق بوتاکس خوبه؟خانم خیابانی انجام میدن؟

(ویرایش)

س سلام دوستان من تازه واردم و یکساله واژینیسموس دارم.اونم از نوع حادش.حتی فکر واردکردن هرچیزی از   انگشت خودم وهمسرم بگیر تا دیلاتور واینچیزا عذیتم میکنه اصلا نمیتونم این تمرینای شمارو انجام بدم خودمو میشناسم مشکلم جدی وفراتر از اینوحرفاس.حتی یکبارم به شوهرم اجازهندادم تو این یه سال.تحت فشارم خیلی خانواده همسرم هموازم بچه میخوان.یه راه فوری وصدردرصدی هست آیا برای منیکه اینقدر ترسوام و ارادم ضعیفه ونمیتونم تمرینارو انجام بدم فرصتم کمه کمکم کنید.این تزریق بوتاکس خوبه؟خانم خیابانی انجام میدن؟

اگر خدا بخواهد غیرممکن،ممکن میشود
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۰۰:۴۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲ ۲۰:۴۱:۲۲
(ویرایش)

سلام عزیزم . نگران نباش اکثر ما واژینیسمی ها مثل هم هستیم و فک میکنیم هیچ کس از ما بدتر نبوده . و مشکل ما از همه حادتره و خلاصه اینکه من نمیتونم و میترسم و از این حرفا ....

منم اوایل مثل تو فکر میکردم ....اما خداروشکر چند ماهه که درمان شدم . فقط کافیه یه تصمیم قطعی بگیری و یه کم تلاش کنی تا از این کابوس راحت شی . 

وارد انجمن واژینیسموس شو تا در کنار بقیه بتونی روحیه بگیری و تمرین کنی . 

خدایا شککککرت ....
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۱۷:۳۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

سلام منم همین مشکلو دارم... ولی چطوری میشه وارد انجمن شد؟؟ مینویسه این گفتگو بسته است

۱۳۹۷/۲/۲۵ ۱۷:۳۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

سلام منم همین مشکلو دارم... ولی چطوری میشه وارد انجمن شد؟؟ مینویسه این گفتگو بسته است

۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۰:۳۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

عزیزم تو که اینهمه عجله داری و فکر میکنی خودت به تنهایی نمیتونی تمرینات رو انجام بدی بهتره حتما حضوری بری پیش خانم خیابانی . لازم باشه حتما برات بوتاکس هم انجام میدن. شماره مطبشون تو سایت هست.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران