تعداد بازدید : 703
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۲/۲۷
کاربران آنلاین : 0
jose(526)
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۹:۰۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۲۵:۱۵

منم درمان شدم

(ویرایش)

باسلام به همه ی عزیزان....یه سال پیش با این سایت آشنا شدم...تمرینامو شروع کردم..ولی فقط یه ماه تمرین کردم و به خاطر مشکلات شغلی تمرینام قطع شد...بعد از چند ماه دوباره شروع به تمرین کردم وبازم بعد یه ماه به خاطر مشغله های زندگی تمرینام قطع شد...یه ما پیش دوباره شروع به تمرین کردم تصمیم گرفتم تا نتیجه نگرفتم قرص LDاستفاده کنم تا پریود نشم..چون هر دفعه بعد از پریود دوباره میترسیدم....فقط چند روز بود که قرص اضافی خورده بودم....شب با همسرم تمرین کردیم...بعد تمرین تموم شد و وسایلشو جمع کردم و اومدم که بخوابم...همسرم اومد وکمی نوازشم کرد و آروم دخول انجام داد...اصلا قصد اقدام نداشتیم....خیلی اتفاقی...مثل اینکه همه چیز مهیا بود...خیلی خیلی راحتتر از اون ابزاری که درست میکنیم و تو خودمون فرو میکنیم....ولی مطمئنا اولین وآخرین راه حل مشکل من وامثال من این مسیره....من بدینوسیله خواستم هم از همه ی عزیزان تشکر کنم...همه بانو شدنمو اعلام کنم..(چون همیشه وقتی میدیدم یکی بانو شده حسودیم میشد😀😀😀)وهمچنین امیدی باشم برای تمامی عزیزانی که در حال تمرین هستن

من در تاریخ97/2/22باشو شدم

همسرم از اشتیاق تا ساعت 3 نصف شب فقط گریه میکرد وشکر

نمیدونم چرا سایت بسته شده ومن جای دیگه ای جز اینجا برای نوشتن حرف های دلم پیدا نکردم...

اگه بازم به بانوها شماره میدین به منم بدین لطفا تا عدد شانسم بشه

ممنون از همه

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۲۱:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

Jose جان بانو شدنت مبارک.. سایت بسته نیست گلم.از تالار گفتگو ، انجمن رو سرچ کن میاد یا همینجا ماه پیشونی و سودا جون رو منشن کن 

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران