تعداد بازدید : 670
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۳/۱۱
کاربران آنلاین : 0
Shemsh
۱۳۹۷/۳/۱۰ ۱۶:۲۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۱:۴۴:۵۴

استفاده از کاندوم

(ویرایش)

سلام وقت بخیر

من یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی از کاندوم تاخیری استفاده میکنم تو یه چشم بهم زدن ارضا میشم نمیدونم چرا ؟ یعنی وقتی بدون کاندوم دخول انجام میدم شاید بیست دقیقه طول میکشه تا ارضا بشم اما وقتی کاندوم تاخیری و میزنم بعد از سه یا چهار بار رفت و برگشت شاید حدود سی ثانیه نشه فورا ارضا میشم لطفا کمکم کنید . آیا وقتی کاندم تاخیری و وصل میکنم باید صبر کنم بعد سکس و شروع کنم ؟ چون من همین که کاندوم و وصل میکنم شروع میکنم به سکس 

Take the first step in faith. You don’t have to see the whole staircase . Just take the first step.
۱۳۹۷/۳/۱۱ ۰۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

فکر کنم شما مرض دارید تو سوالی که به شما ربطی نداره و سررشته ندارید نظر میدید ، من به دنبال دلیلش هستم به شما چه مربوطه که چرا از کاندوم استفاده میکنم . 

Take the first step in faith. You don’t have to see the whole staircase . Just take the first step.
۱۳۹۷/۳/۱۱ ۰۵:۲۱:۲۵
(ویرایش)

سلام 

خیلی ممنونم بخاطر راهنماییتون . 

در مورد این یه کاربر هم که گفتید مگه این سایت ادمین نداره که کامنتها رو ببینه و بتونه اکانتهای الکی و حذف کنه پس چرا به مدیر سایت اطلاع نمیدید که بلاکش کنه 

۱۳۹۷/۳/۱۱ ۱۷:۰۰:۴۶
(ویرایش)

خب وقتی اینطوره بهتره که جوابش و ندید این جور افراد بیمار روانی هستند اگه همه با هم تصمیم بگیرید که اصلا جوابش و ندید مطمعن باشید خودش خسته میشه و دیگه تکرار نمیکنه ، همین که یکی جوابش و بده اونم ادامه میده ، از من بشنوید و هر چه بد و بیراه گفت یا داستان تعریف کرد کسی هیچی بهش نگه . 

موفق باشید . 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران