تعداد بازدید : 1345
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۵/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۵/۲۸
کاربران آنلاین : 0
maral_ms
۱۳۹۷/۵/۲۳ ۰۲:۵۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۴ ۱۵:۳۱:۴۹

تنگی واژن و سعی در دخول

(ویرایش)

با سلام و خسته نباشید

قبلا هم پست مشابهی گذاشتم ولی جوابی دریافت نکردم. لطفا کمکم کنید. من به تازگی ازدواج کردم. من و همسرم تا حالا چند بار سعی در انجام رابطه کردیم که هر بار ناموفق بوده. بار اول قبلش خوب تحریک شده بودم و بدنم رو شل کرده بودم و آمادگی ذهنی خوبی هم داشتم و همسرم هم بسیار آروم عمل میکرد. ولی درد اینقد زیاد بودکه غیر قابل تحمل میشد. و در نهایت فقط نوک آلت وارد میشد. به پیشنهاد خودم همسرم با انگشت وارد شد که هر چند با درد و خونریزی به احتمال زیاد پرده همراه بود ولی در هر صورت انگشتش کامل وارد شد. حتی با دو انگشت و در نهایت سه انگشت هم کامل وارد شد. با خودم گفتم پس حتما دیگه میشه انجام داد و یکم ریلکس شدم ولی باز هم ایشون نتونستن وارد بشن یعنی درد زیاد من باعث شد متوقف بشن و باز هم نتونستیم کار اصلی رو انجام بدیم. انگار بعد از ورود تا نوک آلت یه چیزی جلوشو میگیره که با درد بسیار شدید همراهه و اگه یکم همسرم فشار بده انگار داره شکممو پاره میکنه و مجبور به توقف میشیم. جایی خوندم ممکنه واژن تنگ باشه یا عفونتی چیزی باشه ولی تا حالا سابقه ی عفونت یا دردی در اون ناحیه نداشتم. خیلی سعی کردم به لحاظ روحی به خودم بقبولونم که شاید ناشی از استرسه ولی درد واقعا شدیده و پس از ۵ بار تلاش هنوز هم همچنان یه مقدار خون میاد و گیر میکنه و جلو نمیره. خودم هم آدمی نیستم که بگم از درد ترسیدم چون میتونم تحمل کنم ولی واقعا احساس میکنم یه چیزی از داخل جلوشو سد میکنه. پرده که با انگشت برداشته شده پس چی میتونه باشه انگار داره بدنم پاره میشه جوری که یکم فشار میاد مجبورم جیغ بزنم. در حد نوک که وارد میشن میتونم تحمل کنم ولی ازون بیشتر واقعا نه. تبدیل شده به یه معضل بد.  لطفا راهنماییم کنید. آیا بقیه هم به همچین مشکلی برخوردن. آیا باید به دکتر مراجعه کنم.

۱۳۹۷/۵/۲۳ ۱۳:۲۴:۱۰
(ویرایش)

خودم هم تعجب میکنم. قسمت نوک آلت کامل تا حدود ۱ سانتی متر بعدش هم وارد میشه ولی بیشتر ازون انگار یه چیزی جلوشو سد میکنه قشنگ حس میکنم. حالا دیشب تو همین سایت راجبه واژینیسموس خوندم ترس برداشتم خیلی نگرانم.

۱۳۹۷/۵/۲۳ ۲۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

ممکنه بخاطر واژینیسموس باشه؟ از دیشب که درموردش خوندم استرس گرفتم.

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۱:۳۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۹ ۱۵:۲۵:۰۷
(ویرایش)

سلام

فکر کنم مشکل شما هم مشابه مشکل من بوده... اگر مشکل من رو داشته باشید نگران نباشید. اونی که فکر می کنید جلو دخول رو می گیره همون پرده بکارت شماست. و اون خونی که از شما زمان وارد شدن انگشت خارج شده مربوط به پرده بکارت شما نیست به خاطر زخم شدن دیواره واژنتون هست. چند بار دیگه باید تلاش کنید.. تا پرده شما پاره بشه... باز این تجربه من بود. 

۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۹:۵۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام مارال جان

تا بحال پوزیشن زن رو امتحان کردین؟ این بار بعد از تحریک زیاد خودت روی همسرت قرار بگیر و سعی کن آلت رو وارد کنی هر جا گیر کردی متوقف کن تو همون حالت و کگل انجام بده و نفس عمیق بکش

من هم مثل شما سه انگشت و نصف همسرم وارد میشد اما از دخول ترس داشتم ناخودآگاه خودم رو منقبض می کردم اما انگار شما ترس نداری که آلت وارد شده پس ادامه بدین.با این تفاسیر پرده شما از بین رفته.سختیش ورود آلت تا ختنه گاه هست که شما موفق بودین .ژل زیاد بزنین و ذره ذره بفرستین داخل حتما تو پوزیشن های مختلف امتحان کنین موفق میشین

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۵/۲۶ ۱۴:۴۴:۳۸
(ویرایش)

سلام rizan عزیز

مجددا دو بار سعی کردم بار اول سعی کردم خودمو یکم شل کنم چون یکم ترس برداشتم تقریبا کامل وارد شد ولی وقتی به به جلو و عقب حرکت میکنه درد دارم بخصوص جلو. بنظرتون با تکرار بیشتر درد کمتر میشه یا برم دکتر چون بار دوم خیلی درد میکرد

۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۲:۲۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام مارال جان

هر دفعه که دخول دارین به محض اینکه احساس درد کردی همونجا متوقف کنین و شروع کن ب کگل زدن و نفس عمیق بکش بعد هم کم کم جلو عقب کنین و آروم.به مرور درست میشه در غیر اینصورت برو دکتر.قبل از رابطه تو آب گرم بشین تا عضلات واژنت شل بشه و قبل از دخول هم ژل زیاد بزن به ورودی واژنت

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران