تعداد بازدید : 734
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۵/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۶
کاربران آنلاین : 0
samira209067
۱۳۹۷/۵/۲۶ ۱۸:۴۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۲:۴۶:۴۸

کمردرد در بارداری

(ویرایش)

سلام وخسته نباشید خدمت مامای محترم

من در حال اقدام به بارداری هستم و 27 تیر آخرین تاریخ پریودی ام بوده دوره هام 33 روزه اس

تو این ماه انواع و اقسام حس ها رو تجربه کردم سینه های حساس و تیر کشیدن زیر شکم و گاهی کمر درد، احساس میکنم حساسیت گرفتم عسطه و خارش بدن دارم و از ظهر کمر درد شبیه پریودی هام دارم

ممکنه باردار باشم؟

لطفا کمکم کنید

و خدایی که همین نزدیکی است ...
۱۳۹۷/۵/۲۷ ۰۹:۱۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۱:۲۳:۵۱
(ویرایش)

کمر درد شدید-خستگی مفرط-افزایش حساسیت سینه ها و بزرگ شدن هاله قهوه ای اطراف سینه-لک بینی که مربوط به لانه گزینی هستش از نشانه های بارداری هست اگر این ها و دارید احتمال بارداری هست.یه بی بی چک بزارید یا ازمایش بدید

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۱۱:۵۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۶ ۱۴:۳۱:۰۰
(ویرایش)

1. درد پستان

درد پستان پیش از قاعدگی

در سندرم پیش از قاعدگی، درد و تورم و حساسیت سینه‌ها حدود نیمه دوم چرخه قاعدگی بروز می‌نماید. شدت درد و حساسیت پستان‌ها تا پیش از رخ دادن قاعدگی، افزایش خواهد یافت. اما با آغاز پریود، درد به مرور کم‌تر شده و با قطع خونریزی از بین خواهد رفت. خانم‌هایی که در سنین باروری هستند، علائم شدیدتری را تجربه خواهند کرد.

ممکن است که علاوه بر درد پستان، احساس سنگینی و فشار در سینه‌ها را تجربه نمایید. معمولا درد بلافاصله پس از پریود شدن از بین خواهد رفت. علت از بین رفتن درد پستان با قاعدگی، کاهش سطوح پروژسترون در بدن می‌باشد.

درد پستان در بارداری

در اوایل بارداری احساس فشار، سوزش و درد حین لمس در پستان‌ها مشاهده می‌شود. این تورم و درد حدودا دو هفته پس از اقدام برای بارداری بروز خواهد کرد.

https://niniweblog.com/news/post/262/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.html

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران