تعداد بازدید : 1614
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۶/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۷/۱۰
کاربران آنلاین : 0
السا_(563)
۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۱:۰۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹

درمان واژینیسموس.....

(ویرایش)

سلام،من یک ساله که ازدواج کردم،یک سال هم عقد بودم که تلاشی برای دخول نداشتیم اما توی این یک سال بعد از ازدواج تلاش کردیم اما موفق نشدیم...خیلی دارم اذیت میشم واقعا نیاز به کمک دارم،چون کاملا افسرده شدم....مشکلمو نه به کسی میتونم بگم،نه خودم به تنهایی میتونم درمانش کنم...واقعا نیاز به کمک دارم😢😢😢😢😢

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۲:۴۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۱ ۱۰:۴۲:۴۶
(ویرایش)

سلام 

من هم يك ماهه ازدواج كردم وخيلي ترس داشتم وهنوزم دارم اما بيشتراين ترس و استرس برميگرده به اطلاع نادرست ماازرابطه جنسي

دكتررفتم وپرده بكارتم روبررسي كردترسم بيشترشدبهم اسپري دادو قرص كه عضلاتموشل كنم يه بارازاسپري استفاده كردم خيلي سوزش داشتم امابازم موفق نشديم امادفعه بعدروي فكر خودم كاركردم باخودم صحبت كردم اخرش كه چي تااخر عمر ك نميتونستم خودموشوهرمو ازين لذت محروم كنم.رابطه جنسي اگ بدبودو ترس داشتولذت نداشت خداهيچ وقت قرار نميدادش.سعي كن روفكرت كاركني سعي كني لذت ببري هم خودت هم اينكه به شوهرت لذت بدي به خوبياش فك كن اينطوري اصلادردنداره اصلا.ولي اگ فكرت رواين باشه كه واي الان چ دردي حس ميكنم خب واقعاهمچين چيزي واست ايجادميش ك حتمادرد داره ولي واقعيت اينجوري نيست.ريلكس باش اروم باش

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۳:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

الان دو هفته ست که دارم روی فکر و تمرکزم کار میکنم یکمی بهتر شدم ولی همش نگرانم که تلاش کنم بازم نشه.خیلی مشکل بدیه...خدا هیچکسی رو گرفتار این بیماری نکنه....مرسی از راهنماییت نرگس جان،دعا کن منم موفق بشمlove

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران