تعداد بازدید : 1316
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۶/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۶/۲۸
کاربران آنلاین : 0
soosoo
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۵:۴۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۸ ۱۵:۱۰:۴۲

بتا منفي و بارداري

(ویرایش)

با سلام سوال واسم پيش اومده كه به جوابي نميرسم لطفا اگه كسي تجربه اي داره كمكم كنه

من دو روز پريوديم عقب افتاده بود و رفتم ازمايش بتا دادم و جوابش ٤٢٧بود ،سه روز بعد از اينكه جواب بتام رو گرفتم روز چهارم ظهر خونريزي داشتم اولش كم بود ولي زياد تر شد مثله روز اول پريودي با درد زير شكم و كمر رغتم زايشگاه پيشه دكترم بعد بهم شيافت پروژسترون دادن و گفتن الان چهار هفته و شش روزت هست ٣١ شهريور بيا براي سونو تا بفهميم چي شده من هم استفاده كردم ولي خونريزي و دردهام ادامه داشت و اينكه لخته خون كوچكي اندازه بند انگشت ازم دوتا دفع شد و روز بعدش هم دو لخته كوچك تماس گرفتم با ماما و گفتن اگه به لخته تيكه صورتي چسبيده بود يا صورتي ازت دفع شد ديگه تموم شده ولي اصلا هيچ چيز صورتي نبود بلكه تيره و قهوه اي بودن اون لخته ها من كه تحملم سر اومده بود رفتم ازمايش بتا دوباره دادم و گفتن منفي هست عددش ٢ شده بود و اينكه ميخوام بدونم ديگه تمام شده يا بايد به استراحت مطلقم ادامه بدم تا ٣١شهريور واقعا گيج شدم دوست خودم بهم ميگه هيچي معلوم نيست شايد جفتت رو دفع كردي كه بتا منفيه و بچه هنوز هست جفت دوباره خودش رو باز سازي ميكنه لطفا كمكم كنيد

الهي به اميد تو
۱۳۹۷/۶/۲۸ ۱۱:۵۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

بهتر سونو بدی تا بفهمی چی شده

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567