تعداد بازدید : 1042
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۷
کاربران آنلاین : 0
محمد765
۱۳۹۷/۸/۵ ۱۵:۰۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸

راهنمایی در مورد خون ریزی بعد از روش اورژانسی

(ویرایش)

سلام و خسته نباشید

بنده یه سوالی داستم

من با نامزدم روز 4 سیکل (معمولا 30 تا 32 روزه) و در روز آخر خون ریزیشون (4 روز خون ریزی) رابطه داشتم... رابطه از پشت بود و منی رو داخل مقعد خالی کردم (به دلیل ناتوانی هنگام ارضا شدن)...ایشون هم بلا فاصله پس از ارضای بنده دستشویی رفتن و اطراف مقعد و واژن رو شستشو دادن ولی خب هنگام رابطه ادم نمیدونه اصلا منی به دهانه واژن سهوا وارد شده یا نه (البته بعد از رابطه به دلیل اینکه تو شب اخر پریود بودن دوبار خونریزی پریود داشتن و فردا صبحش پاک شدن)...به همین خاطر 13 ساعت پس از رابطه 4 عدد قرص ال دی خورد و 12 ساعت بعد اون 4 عدد دیگه...ما شنبه شب رابطه داشتیم و روز یکشنبه صبح و شب دو مرحله روش اورژانسی رو اجرا کرد(هر مرحله 4 عدد و به فاصله 12 ساعت)...دیشب که در واقع جمعه شب بود گفتن خون ریزی تیره داشتن و نوار گذاشتن...تا الان که شنبه بعد از ظهر باشه هم ادامه داشته اما گفتن رنگش مثل رنگ خون پریودی در روز آخر بوده (روشن تر) ...الان من میخوام بدونم این خونریزی یه روزه همون پریودیه که باید تا 14 روز بعد از مصرف قرص رخ بده؟؟ یا اینکه خون ریزی لانه گزینی هست؟ در پایین من دقیقا تاریخ هارو دوباره مینویسم خواهش میکنم جواب بنده رو بدید.

تاریخ شروع پریود: 24 مهر

تاریخ رابطه: 28 مهر شب

تاریخ مصرف قرص اورژانسی با ال دی: 29 مهر

مشاهده خونریزی: 4 آبان شبش

طول خونریزی : فعلا تا 5 آبان ادامه داشته ینی 1 روز ولی خب غلظتش کم شده

طول دوره خونریزی معمولا 4 روزه

طول سیکل ماهانه تقریبا 30 تا 32 روزه

در ضمن باید بگم ایشون 2 3 سال پیش کیست های ابی تخمدان داشتن که با مصرف روزانه قرص ال دی بهبود دادن و طبق دستور پزشک مصرف قرص رو قطع کردن و هم 6 ماهه که پریود منظم دارن (قبل اون نا منظم بوده)

ممنون میشم منو از استرس و گمراهی در بیارید..ممنون

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۲۲:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام

اینجا یه فروم تقریبا علمیه تو حوزه علم عیب و بد و اخ نداریم بقول خانم دکتر خیابانی دکتر ها هیچوقت شمارو قضاوت نمیکنن پس باهاشون راحت باشین تا مشکلی پیش نیاد

سوال پرسیدن و اتفاق افتادن و هر چیز دیگه مربوط به اسم میشه؟ من نمیدونستم اسم دخیله شرمندتونم...

در مورد جواب ها اباز هم اینجا یه فرومه ادم ها میتونن اطلاعاتشون رو به اشتراک بزارن و قرار نیست صد در صد درست باشه اگر قرار به جواب صد در صدی بود دکتر متخصص هست مراجعه میکنن به ایشون ولی بعضی وقتا کاربرا نیاز به تجربه دارن بنده هم با تجربه و مطالعه ای که داشتم جواب میدم...اگر اطلاعات مفید تری دارین خوشحال میشم با کاربر به اشتراک بزارید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران