تعداد بازدید : 710
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
کاربران آنلاین : 0
Bokaeizahra
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۵ ۲۱:۲۳:۳۴

عقب افتادن پریودی و پیشاب

(ویرایش)

سلام.من و نامزدم رابطه هامون همیشه بدون دخول بوده چون باکره ام.پیشاب همیشه بام در تماس بوده ولی منی نه.نامزدم هم به هیچ وجه از کاندوم استفاده نمیکنه.من هم چون در این سایت دیدم که گفتند پیشاب بدون دخول باعث بارداری نمیشه قرص مصرف نکردم.ولی این ماه پریودم عقب افتاده و من هیچ علائمی هم ندارم.ممکنه حامله شده باشم؟در جواب های اخیر پرسش و پاسخ دیدم که جواب دادن پیشاب اسپرمی نداره یک جای دیگه باز در همین سایت خوندم که پیشاب حاوی اسپرمه.چرا همه حرفا تناقض داره اینجا؟؟؟خب اگر اسپرم داره حداقل بگن که ما قرص اورژانسی بخوریم که دیگه انقدر استرس حاملگی نگیریم

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۴:۵۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام...خب خیلی به شرایط بستگی داره که پیشاب حاوی اسپرم باشه و اگر هم باشه خیلیییی خیلی نادره که کسی بدون دوخول با پیشاب حامله بشه خلاصله چون علم پزشکی بخاطر خطای انسانی و پزشکی و ... به احتمال خیلی پایییییین هست...شما اولین کاری که میکنی بیبی چک بزار بزار اگه منفی بود صبر کن دو سه روز نشدی بازم تکرار کن...در کل نگران نباش..

چند روز تاخیر داشتی؟ رابطه چه روزی از سیکل بوده؟ سیکلت منظمه یا نا منظم؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۵:۵۶:۴۲
(ویرایش)

سیکلام منظمه همیشه و ۳۰ روزه هس.البته من اینو یادم رف که بگم ماه پیش قرص اورژانسی خوردم چون شک داشتم که منی در ارتباط باهام بود یا نه طی اون رابطه.که همون ماه به موقع و سرتایم همیشگی هم پریود شدم.این رابطه هم اواسط سیکل بود که موقع تخمک گذاریم بود فکر کنم چون حالات تخمک گذاری مثل درد کمر و زیرشکم رو به مدت ۴ ۵ روز داشتم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۱۴:۰۳
(ویرایش)

چون سیکلتون خیلی منظمه پس خیلی راحت میتونید تو روزای تخمک گذتری مراقبت کنید نه اینکه اون یک در هزار هم برا شما پیش میاد بلکه فقط بخاطر آسوده بودن خاطرتون و اینکه خیالتون راحت باشه

قرص اورژانسی تا دو سه سیکل میتونه تایم پریود رو جا به جا کنه میتونه از قرص اورژانسی باشه...یعنی الان تو این تاخیر دلیل اینکه بخاطر اورژانسی باشه خیلی بیشتر از بارداریه...نگفتین چند روز تاخیر داشتین؟ البته چون پریوداتون منظمه حدودا یک روز بعد تا خیر دیگه باید بیبی چک نشون بده اگر منفی بود و تا 7 روز نشدین دوباره بیبی چک بزارین گرچه احتمالش خیلیییییییی ضعیفه مگر اینکه تو توضیحاتت جایی رو از قلم انداخته باشی

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۴۰:۴۰
(ویرایش)

مرسی از راهنمایی هاتون.دو روزه که تاخیر دارم.پیش خودم گفتم تا هفت روز صبر کنم اگر نشدم میرم آزمایش خون میدم.فقط همون پیشاب بود و چیز دیگه ای باهام در تماس نبود و طی این ماه هم فقط همین یک دونه رابطه بود.اگر حامله بشم که یعنی خیلی خیلی بدشانسم و همین که گفته های خانوم ماما زیر سوال میره.استرس هم دارم چون واقعا شرایطشو ندارم

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۷:۳۴:۴۹
(ویرایش)

آزمایش خون چرا؟ فعلا یه بیبی بزار الان حدودا 15 روز از رابطه ت گذشته...میتونی فردا بیبی چک بزاری...در ضمن توصیه برا گذاشتن بیبی چک برای آروم شدن ذهنتونه وگرنه احتمال خیلیییییییی کمی داره....خانوم خیابانی فوق لیسانس ماما که دارن اگر الان اینجا بودن میگفتن بیبی چک بزاری ولی خیلیییییی بعیده...اورژانسی ماه قبل هم میتونه تاریخ پریودتون رو یه هفته تا ده روز جابه جا کنه

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۷:۴۵:۴۹
(ویرایش)

منظورم آزمایش خون بارداری بود.اره خب بیبی چک هم میشه.امیدوارم مشکلی پیش نیاد

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۸:۳۷:۴۳
(ویرایش)

نه خیالتون راحت باشه...همین پرسش آخر هم که خانم خیابانی جواب دادن مشاهده کنید:

https://mamasite.ir/fa/questionandanswer/571525

بیبی چک هم گفتم بزارید تا فکر و خیال نکنید تا استرس هم بیشتر پریودتون رو عقب بندازه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران