تعداد بازدید : 1184
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۲۱
کاربران آنلاین : 0
شبنم جون
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۴۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۸:۲۸:۰۹

مهاجرت به استرالیا

(ویرایش)

سلام دوستان کسی راجع به شرایط اقامت استرالیا، چیزی می دونه؟ با فوق لیسانس مامایی اونجا برای من کار پیدا میشه ؟ همسرم شغل آزاد داره، من اقدام کنم برای مهاجرت میتونم کارای همسرمو براحتی انجام بدم . لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه

زمستون خدا سرده، دمش گرم
۱۳۹۷/۱۲/۱ ۱۶:۲۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱ ۱۶:۲۴:۳۳
(ویرایش)

سلام شبنم جون. اتفاقا منم به مهاجرت به استرالیا فکر میکنم و این سوال منم هست. البته مهمترین نگرانی من مدرسه بچه م هست. 

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۰:۵۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۸:۲۸:۰۹
(ویرایش)

روژا من از مرحله فک کردن گذشتم. خیلی تحقیق کردم تو این چند وقت. میخوام باقی عمرمو لذت ببرم. توی یه سایت خوندم که برای مهاجرت از طریق کار می تونم اقدام کنم. میخوای توام مطالعه کن مطالبشو: پاسارگاد مایگریشن. همونجا خوندم که برای تحصیل بچه ها خیلی اهمیت میدن و شرایط اوکی هس. امیدوارم که روزهای خوبی باشه . البته برای همه نه فقط مهاجرا

زمستون خدا سرده، دمش گرم
۱۳۹۸/۱/۱۷ ۱۵:۱۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۷ ۱۳:۵۲:۵۱
۱۴۰۰/۵/۲۱ ۱۹:۳۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱ ۱۲:۳۰:۴۴
(ویرایش)

سلام دوست عزیز. راستش منم خیلی کشور استرالیا رو برای مهاجرت دوست دارم و تعریف زیادی از این کشور و کیفیت زندگی در انجا شنیدم ولی اطلاعات دقیقی نداشتم تا اینکه بعد از کلی تحقیق سایت mohajermag.ir رو تو گوگل پیدا کردم که در مورد کشور استرالیا و موقعبت شغلی آن به طور دقیق صحبت کرده. از نظر من سایت جالبی بود و خیلی به دردم خورد.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران