تعداد بازدید : 322455
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۵ ۰۱:۴۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۴۶:۳۱
(ویرایش)

شبتون پر از آرزوهای قشنگ... و فرداتون روز تحقق آرزوهاتون...🌹🌹🌹❤❤❤

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۱:۵۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

اره اصلا اصلا اصلا اصلا عجله نکنید

من یه بار چوب عجله کردنو خوردم سه ماه پیش منم توی یه روز سه تا سایز اولو موفق شدم وارد کنم هنوز با سایز سه راحت نشده بودم که جو گیر شدم سایز چهارم رو وارد کردم به سختی یه کوچولو رفت تو خیلیم اذیت شدم رفتم سراغ سایز قبلی انم اصلا نرفت تو حتی سایز دومم دیگه تو نمیرفت انقد ناامید شدم که تمرینو کلا ول کردم گفتم من اینکاره نیستم باید حضوری برم پیش خانم خیابانی تا کمکم کنه دیگه به همین امید دو ماه گذشت و جور نمیشد که بریم مطب خانم خیابانی تا این که دیدم فایده نداره دوباره باید خودم تمرینو شروع کنم البته با صبر و حوصله

این عجله من انگار فقط درمانمو دوماه عقب انداخت دیگه هیچ فایده ای نداشت

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۵ ۰۲:۰۱:۳۸
(ویرایش)

رااااااستی یه خبر خووووب !

به قول منا خانم شوئری منم داره از ماموریت بر میگرده 😊

خدا حافظ تمرین های یواشکی 😁

دلم واسه دیلاتورای ناناس خودم تنگ شده با این جدیده راحت نبودم احساس غریبی میکردم باهاش خخخخ

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۲:۰۸:۱۷
(ویرایش)

بچه ها راستی یکی پرسیده بود پاهای شمام موقع تمرین یخ میکنه یا نه ؟

اره عزیزم من همینطورم اون اوایل بیشتر بود الان خیلی کم شده فکر کنم به خاطر استرس باشه 

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۲:۱۶:۳۶
(ویرایش)

منا جونم  واسه گروه زدنم فکر کنم اگه همینجا پیام بدیم بهتر باشه چون هم بچه های با تجربه درمان شده هم خانم خیابانی به اینجا سر میزنن و اگه اشتباهی چیزی هم باشه بهمون میگن درسته پیام دادنش سخته من خودم انقد این عددارو حفظ کردم زدم قیافم شکل ماشین حساب شده خخخخ ولی چون زیر نظر خود خانم خیابانیه بهتره 

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۸:۲۲:۱۸
(ویرایش)

گلی جووون مبارک باشه اومدن شوئریییتanim2-40

خوش خبر باشی همیشه.. ایشالا این آمدن همانا و بانووو شدنت هماناvalentine

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۹:۰۱:۰۳
(ویرایش)

نورااااanim2-New-6

امروز تمرین میکنیاااا... وگرنه میری تو اتاق تمرین اجباری😡

بیا گزارشت رو بده

۱۳۹۸/۹/۵ ۰۹:۵۴:۰۳
(ویرایش)

مرسی منا جونم ایشالا 😊

نورا خانوم نبینم دیگه از این حرفا بزنیا همه تونتستن من نتونستم چیه مطمئن باش که توام میتونی فقط باید ذهنتو اماده کنی افکار منفیو بریز دور اشکال نداره هرچقدرم که طول کشید اشکال نداره اصلا عجله نکن 

تو الان از خیلیای دیگه جلو هستی از اونایی که حتی اسم واژینیس موسم نمیدونن و عذاب میکشن بعضیا هستن حتی از نگاه کردن یا دست زدن به خودشونم میترسن اصلا خودتو با کسی مقایسه نکن و تمرکزتو فقط بزار روی شل گرفتن عضلاتت موقع تمرین 

نورا جونم یه چیزی بهت میگم شاید به دردت بخوره من اوایل وقتی دخولو توی ذهنم تصور میکردم عضلاتم منقبض میشد حتی دیلارو هم که تصور میکردم میره توم عضلاتم منقبض میشدن  بعد وقتایی که بیکار بودم مینشستم و تصور میکردم که دارم دیلارو وارد میکنم و سعی میکردم جلو منقبض شدن عضلاتمو بگیرم اوایل شاید سخت بود و نمیتونستم اما کم کم تونستم کنترلشون کنم

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۰:۰۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

Pegii

عزیز دلم من قشنگ درکت  می کنم.وقتی چندتا از بچه ها گفتن تو این پوزیشن میرن من واقعا ترسیده بودم ووحشت کردم.حتی باهاشون دعوا کردم که نگید و برترس ما اضافه تر میشه و .... اما وقتی تو این پوزیشن رفتم تونستم تو 2 روز تمرین برم تا دیلای 11برم...

بچه ها من خیلی وضع ام خراب بود.انقدری که مدتها طول کشید دیلا بسازم .... حتی نمی تونستم به خودم دست بزنم.... نمی تونستم خودمو ببینم.... باور کن همین الانم که تمرین می کنم خیس عرق میشم اما اهمیت نمیدم.... چون خیلی ها هستند که راحت اینکارو می کنند پس ما هم می تونیم....

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۰:۴۷:۱۴
(ویرایش)

نورا جونم خواهش میکنم عزیزم 

فعلا در گیر پوزیشن نباش هرطور که راحتی بشین

نورا جون کگلتو اشتباه نمیزنی احیانا ؟اگه میتونی انگشتت رو بکن داخل حرکت کگل بزن اگه درست باشه باید شل و سفت شدنشو حس کنی

واسه اولین دیلا میتونی از  انگشتت استفاده کنی من خودم اولین بار انگشتمو وارد کردم چون از دیلاها بیشتر بهش اعتماد داشتم چون دست خودم بود راحت تر بودم باهاش 

انگشتت رو بزار دهانه واژنت کگل بزن وقتی که عضلاتتو شل میکنی انگشتو اروم اروم ببر تو 

ناخن انگشتتم حتما بگیر

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۰:۵۵:۲۸
(ویرایش)

نورا جون سعی کن ترستو کنترل کنی به هر روشی میتونی اینو به خودت بفهمون که اصلا چیز ترسناکی نیست چون واقعانم نیس دردشم به خاطر اینه که عضلاتت خوب شل نمیشه این یه ذره دردم که چیزی نیست حتی از درد بند انداختن صورت کمتره مطمئن باش اگه ذهنتو اماده کنی هیچ دردی حس نمیکنی

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۰۲:۵۵
(ویرایش)

نورااااا... شل کن عزیزم

اصلا یکم تو حالت پا باز بمون ریلکس بشی... یکم لمس کن..  آهنگ گوش بده و یکم لمس کن... تمرکزت رو روی یه خاطره خوب تو یک جای خوب ببر... مثلا یه خاطره توی جنگل... یه آهنگ عالی که باهاش خاطره داری رو بزار..

با انگشتت شروع کن.. فقط بزار لبش کاری نکن.. بزار یکم بگذره خیلی نرم بازی کن... اصلا سراغ سوراخ نرو اولش... با ژل برو رو کلیتوریست... بیا پایین تر .. خیلی نرم تو زاویه های مختلف با انگشتت خودش راهشو پیدا میکنه...

من با انگشتم شروع کردم.. الانم حسم با انگشت بهتره تا دیلاتور.

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۰۳:۵۹
(ویرایش)

گلی جون شوئریت کی میرسه ایشالا؟؟؟😉

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۰۷:۱۴
(ویرایش)

من امروز دو بار میرم تمرین...

یکی ظهر خودم

یکی شب با شوئری

هر دو هم تمرکزم رو سایز 8 هستم... با دو سایز 7  و 8 در دو پوزیشن زن زیر و زن رو تمرین میکنم...

میخوام کامل با 8 راحت باشم بعد برم بعدی 

۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۱۵:۵۶
(ویرایش)

سلام منا خانم موفق باشی عزیزم 👍

شوئری من تازه امروز از اهواز راه افتاده سمت تهران 

منم اصفهان خونه مامانمم حالا حالا مونده برسیم به هم خخخخ

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج