تعداد بازدید : 679
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۹
کاربران آنلاین : 0
(Zariiiiiiiiiiiiii(580
۱۳۹۸/۲/۹ ۰۳:۰۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶

ممنون از خوش آمدگویی و لطفتون.😘🙏

(ویرایش)

ممنون از خوش آمدگویی و لطفتون.😘🙏

بله من معاینه شدم برای بکارتم و بهم گفتن که بکارتم از نوع حلقوی هست و خونریزی هم دارم.

راستش من به متخصصای زیادی مراجعه کردم و هرکدوم فقط برام ژل سر کننده و روان کننده و... تجویز میکردن قافل از اینکه من مشکلم چیز دیگه ایه. با یکی از سرکننده هایی که بهم دادن برای اولین بار کاملا بی حس شدم و این بهم کمک کرد که با همون بی حسی بتونم با شوهرم رابطه داشته باشم و شوهرم منو از باکرگی دربیاره،اما امان از درد بعدش که از حالت بی حسی بیرون اومدم.باور نمیکنید که حتی نمیتونستم درست نفس بکشم چه برسه که بخوام راه برم و بشینم.تا چند روزی که درد داشتم کلا نزدیکی نداشتیم اما بعدش که حالم خوب شد دیگه هرچقد که از اون ژل میزدم بی فایده بود و اصلا بی حسم نمیکرد.من نظرم این بود تا مدتی با اون ژل بی حسی خودمو بی حس کنم و رابطه داشته باشیم تا واژنم یکم عادت کنه و دیگه دردی نداشته باشم اما نشد...

بعد از اون چن بار دیگه هم رفتم دکتر تا بلاخره یکی از دکترا بهم گفت که واژنیسموس شدید دارم،بعد اومدم توی اینترنت درمان مشکلم گشتم که با این سایت و انجمن آشنا شدم

و پرحال حاضر من موندم و این قول بی شاخ و دم با یه دنیا حسرت برای این یکسال گذشته که میتونست بهترین روزای زندگیم باشه و نبود...

میخوام اگه میشه مرحله به مرحله کمکم کنید تا مشکلم حل بشه از وقتی با این انجمن آشنا شدم انگار یه نور امیدی به دلم افتاده و یه حسی بهم میگه که زود نتیجه میگیرم

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۹ ۰۳:۰۹:۴۷
(ویرایش)
خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۹ ۰۳:۱۰:۲۸
(ویرایش)
خدابزرگه...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403