تعداد بازدید : 1307
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۳/۳۱
کاربران آنلاین : 0
Masdaneh (.....)
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۰۱:۰۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۸:۵۵:۵۱

واژینیسموس ...

(ویرایش)

سلام خسته نباشید

من ۶ماهه ک عروسی کروم و مشکل واژینیسموس دارم اول عقدم حدود یک سال و نیم پیش دکتر زنان رفتم ک گفت پرده بکارتم حلقویه اوایل ترس و استرس داشتم ک فک میکردم عادیه اما بعد عروسیم شد ی معضل به مشاوره مراجعه کردم ک تشخیص داد واژینیسموس دارم و من رو ارجاع دادن به دکتر اعصاب ک ایشون هم قرصهای ضد استرس و اضطراب و آرامبخش تجویز کردن ولی بازم نشد.

توی سایتهای خیلی زیادی گشتم تا این ک متوجه شدم خیلیا مشکل منو دارن فک میکردم فقط من اینجوریم واصلا نمیدونستم این ی مشکله ولی العان هر چقدر هم خودم روی خودم کار میکنم فایده ای نداره چون به من گفتن این مشکل ریشه اعصاب داره😔

با همسرم معاشقه هم داریم خوبه ولی لحظه ای ک بخاد کاری کنه از ترس زیاد پاهام خود به خود قفل میشه لطفا راهنماییم کنید.

ممنون.

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست!!!
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۳:۱۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

مشکل شما مشکل ذهنیتی است که شما را از اولین رابطه ترسانده اندوشما بایدبا این ذهنیت مقابله کنی این ذهنیت باعث میشه که شما ناخوداگاه ماهیچه های واژن قفل بشه ونزدیگی را غیرممکن بسازه.اگر شما این ذهنیت را درخودتون ایجاد کنی که واژن حالت کشسانی داره وبا تحریک وامادکی خیلی راحت الت را با هرسایزی درخودش خیلی راحت جا میده ورابطه جنسی خیلی راحت تر از اینه که ادم فکرش را بکنه.

حال اگر تونستی با این ذهنیت مبارزه کنی وریلکس بشی فبها واگر بازنتونستی می تونی از روش قلقلک درمانی استفاده کنی.

به نظرمن بهترین راه برای دخول کردن با استفاده با حواس پرتی خانم می باشه تا عضلات که بدون اراده منقبض می شوندخودرا رها کرده وازادگرددتا دخول به راحتی انجام بشه وترس ذهنی هم فروبریزد.

شما برای این کار باید از روش قلقلک توسط شوهر استفاده کنی چون قلقلک شدیدبا عث میشه شخص کاملا بدنش شل بشه واز منقبض وقفل شدن خارج بشه وشوهربتونه دخول را راحت انجام بدهد.شما بعد از معاشقه کامل وخیس شدن واژن برای رابطه شوهرتون الت را در دهانه الت قراردهندوبعد شما را قلقلک داده وتا شما کاملا ذهنت منحرف شده وبدن شل ورها بشه وبعد دخول را انجام دهدبعد که دخول انجام شدالت را بدون حرکت قراردهدتا شما به الت همسر عادت کنی وتمام ذهنیت ها وترس شما فرو بریزه وبه اینسادگی مشکل شما حل خواهدشد.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران