تعداد بازدید : 6543
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
رز84
۱۳۹۸/۶/۲۰ ۱۶:۰۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۲۰:۱۷:۵۲

درمان نبض واژن(دختر باکره)

(ویرایش)

سلام دختر مجردی هستم و سنمو از اسمم می تونین متوجه بشین

من و کسی ک قراره باهم ازدواج کنیم با اطلاع والدین رابطه ی یدون دخول داشتیم اون منو با ماساژ کلیتوریس ارضا می کنه ولی من بعد از چند ثانیه احساس می کنم واژنم به شدت نبض می زنه و تمایلی ب ادامه رابطه ندارم و این منو اذیت می کنه بهم بگین چطور نبض پاژنمو درمان یا کم کنم

۱۳۹۸/۶/۲۱ ۰۰:۱۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

خب شما قراربوده با اطلاع والدین ازدواج کنیدوقرارنبوده که رابطه بدون دخول را تجربه کنید.البته شما نگفتیدکه با ایشون نامزدشدیدوبا هم محرم شده ایدیا خیر.

خب این یه اتفاق طبیعی است که وقتی گلیتوریس شما توسط شخصی ماساژداده میشه تحریک شده وبه اوج تحریک جنسی برسی وان وقت شما به ارگاسم برسی.

این ضربان زدن بدون اراده شما علامت به ارگاسم رسیدن شماست واین چیزی نیست که بایددرمان بشه چون مشکل نیست بلکه بیان کننده توانایی شما وحس تمرکز برای رسیدن به ارگاسم را می رسونه باز طبیعی است که شخصی که ارگاسم شده به مرحله فرونشینی می رسه ودیگر تمایلی به ادامه رابطه ندارد.

شما اگر نگران این موضوع هستی که زود به ارگاسم می رسی در اینده که ازدواج کردی ازهمسرتون بخواه که برای طولانی شدن رابطه به ماساژگلیتوریس نپردازه تا رابطه دخولی را با زمان بیشتری داشته باشی وبعد که هرزمان تمایل پیدا کردی که به ارگاسم برسی همراه با دخول از شوهرت بخواه که گلیتوریس را ماساژبدهدیا اینکه می تونی درپوزیشنی که شما در رو قرار بگیری گلیتوریس تون را در زمان دخول با مالش به بدن همسرت تحریک کرده وبه ارگاسم برسی.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران