تعداد بازدید : 1532
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
628261611819
۱۴۰۰/۱/۱۷ ۱۲:۲۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۱۱:۱۴:۵۱

سینه های دختر شونزده سالمممم

(ویرایش)

تروخدا کمکم کنید دارم روانی میشم دخترم شونزده سالشه چاق هم نیست بسیار لاغر اندام هست . از سن هشت سالگی سینه هاش شروع به رشد کردن و یازده سالگی پریود شد . من همون موقع ها از سن هشت نه سالگی براش نیم تنه خریدم که بپوشه در صورتی که هیچ‌کدوم از هم کلاسی هاش اون موقع اصلا سینه نداشتن. و متاسفانه بسیار سریع رشد کردن و یازده سالگی سینه هاش اندازه ی زن های سی ساله شده بود . و در همون ابتدایی مجبور به پوشیدن سوتین شد . الان با شونزده سال سن سایز سینه هاش هشتاد و پنج هست در صورتی که خود من با چهل سال سن و سه تا بچه سایز هفتاد و پنج استفاده میکنم . هیچ کدوم از همکلاسی هاش هم اینجوری نیستن همه همسن و سال هاش انقد کوچیکه که اصلا لباس زیر نمیپوشن . دخترم کمر درد و گردندرد گرفته تو این سن . هم من اذیت میشم هم خودش . هر جا که میره کلی مسخره میشه حتی روش نمیشه استخر یا باشگاه بره‌. جدیدا یه چند ماهیه که هر کاری میکنم دیگه تو خونه سوتین نمیپوشه هی میگم جلو بابات زشته . علاوه بر اینکه سینه های بزرگی داره نوکه خیلی بزرگی هم دارن هر کس نگاه کنه فک میکنه ده تا بچه شیر داده . تو رو خدا بگید چیکار کنم سینه هاش کوچیک شن به خدا دیگه روانی شدم . دو تا دختر دیگم دارم یکی بیست ساله و یکی هیجده ساله این دو تا دخترم هم اصلا سینه ندارن . واقعا بگید ترو خدا چجوری جلوی رشدشو بگیریم هنوزم دارن رشد میکنن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران