تعداد بازدید : 513
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۲/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۳/۲۱
کاربران آنلاین : 0
فروشگاه دندانپزشکی دنتیوا
۱۴۰۱/۲/۵ ۱۷:۰۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ ۲۰:۱۷:۱۱

برای حمایت مالی یا اسپانسرشیپ همسر برای کانادا چه شرایطی لازم است؟

(ویرایش)

افراد بالای ۱۸ سال مقیم یا شهروند کانادا می توانند اشخاص واجد شرایط را تحت کلاس خانوادگی برای رفتن به کانادا حمایت کنند و پیرو آن، آنها هم جهت اقامت دائم اقدام کنند.

افراد مقیم و یا شهروند کانادا میتوانند همسر یا شریک زندگی خود را به کانادا بیاورند، مشروط بر اینکه وی یک سال و یا بیشتر با او زندگی کرده باشد.

نکات:
  • کشور کانادا برای هم جنس گرایان نیز این قوانین را می‌پذیرد.
  • اگر در هنگام شروع پرونده اقامت، همسر خود را اعلام نکنید، هیچ وقت امکان اسپانسر کردن آن فرد را نخواهید داشت.
  • برای اقدام هیچ یک از زوجین نباید زیر ۱۸ سال سن داشته باشند. اگر یکی یا هر دو زیر ۱۸ هستند باید صبر کنند تا ۱۸ ساله شوند.
  • در صورت طلاق پس از اسپانسرشیپ، فرد اسپانسر‌کننده به مدت ۳ سال و فرد اسپانسر شونده به مدت ۵ سال اجازه اسپانسر کردن فرد جدید را ندارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله اسپانسرشیپ کانادا در کاناداپاس رو مطالعه کنید یا با وکیل مهاجرتی در تورنتو مشورت کنید.

خرید اینترنتی تجهیزات و مواد دندانپزشکی dentiwa
۱۴۰۱/۳/۲۱ ۱۵:۳۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱ ۱۵:۵۱:۱۴
(ویرایش)

مرسی از مطلب خوبتون. من هم مدتی میشه با موسسه افق ویزا برای اخذ ویزای اسپانسرشیپ کانادا اقدام کردم و کارها خوب پیش رفته و از عملکرد مجموعه راضی هستم حدود یک ماه دیگه کانادا هستم و خواستم به شما هم معرفی کنم.

https://ofoghvisa.com/migration/canada-sponsorship-visa/

self confidence is power
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران