تعداد بازدید : 186
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۸/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۸/۲۲
کاربران آنلاین : 0
همتا هستم
۱۴۰۱/۸/۷ ۰۷:۱۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۸ ۱۴:۲۸:۰۸

عدم دخول ۹ ماه پس از ازدواج

(ویرایش)

سلام عزیزان من تازه عضوسایت شدم

۹ ماهه ازدواج کردم و نتونستم دخول داشته باشه و فقط سر آلت وارد میشه  اما بعدش انگار یه مانع جلوشه که نمیذاره بره داخل. خیلی خسته و کلافم هی میگم یه چیز بزرگ وارد میکنم و تموم اما در عمل هیچی نمیکنم

میخواستم راهنماییم کنید چیکار کنم؟چون تو سایت جایی که دقیق نوشته باشه باید چیکار کنید رو ندیدم اما میدونم که باید دیلا ساخت.دیلا هم چند تا ساختم اما سایز بندیشون تقریبی و نامنظمه .سایز ۵و نیم تقریبا راحت وارد میشه اما از جلو عقب کردنش در واژن اصلا حس خوبی ندارم. اما سایز های بزرگتر اصلا داخل نمیره

متاسفانه پرده ام هم هنوز پاره نشده و دکتر که رفتم گفت که اتفاقا پردم خیلی نازکه و راحت پاره میشه اما خودم احساس میکنم ک ضخیمه چون همون دو سانتی متر اول واژن وقتی میخواد وارد بشه یه حس کشش شدید دارم کلا حس میکنم پرده س که نمیذاره آلت یا دیلا بره داخل با چشم هم که میبینمش یه حالت حلقوی مانند داره که منفذش در کشیده ترین حالت به اندازه ی ورود انگشت کوچیکه ی دست هست و خیلی سوراخش کوچیکه و وقتی میخوام دیلا وارد کنم سعی میکنم از وسط همین منفذ وارد کنم کلا خیلی درگیرشم

تو رو خدا راهنماییم کنید که الان دقیقا از کجا باید شروع کنم و اینکه بعضی جاها در مورد پوزیشن زن به پهلو و اینا تو نظرات خوندم اما واقعا نمیدونم چه حالتیه یعنی بلد نیسم چون بنظرم فقط درصورتی دیلا وارد میشه که پا کاملا باز باشه اما وقتی به پهلو هستم که کاملا باز نمیشه. اینو خواهشن بهم بگید که در چه پوزیشنی راحت تر وارد میشه

پیشاپیش سپاس از پاسخ شما

به امید درمان همه ی واژینیسموسی ها
۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۴۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام همتا 

خوبی ؟

اصلا نگران نباش، چند سال اینجا به شیوه دیلاتور دارن درمان میشن و همه فکر میکنن از یه جایی به بعد دیگه تو واژنشون یه دیوار هست و پرده است که نمی‌ذاره و... 

اما همش بخاطر انقباض واژن ، وقتی با دیلاتور تمرین کنی آروم آروم پرده بدون درد خودش کنار می‌ره ،و تو اتمام تمرینات دخول به قدری راحت اتفاق نیفته که باورش الان برات خیلی سخته، درک میکنم ❤️سعی کن از اول دیلاتور هارو مرتب درست کنی و تمرین هر روزه داشته باشی ، مگر کوتاه و بلند حتما هر روز داشته باش، حین تمرین نفس عمیق خیلی خیلی می‌تونه کمکت کنه. 

از دیلاتور دور ۴ سانت شروع کن و اصلا به نوع پرده و اون حفره و درد فکر نکن، آهنگ دلخواهت و بذار یا سعی کن با گوشی یا فیلم حواست و پرت کنی❤️

بعد که دور ۴ سانت و فرستادی تو سعی کن آروم آروم عقب جلو ببریم و هربار با نفس عمیق به شل شدن عضلات کف لگن و واژنت کمک کنی.

اینجا تو همین سایت برو انجمن واژینیسموس و از تجربه خیلیا مثل من استفاده کن.تنها راه درمان همینه، به هیچ وجه عقب ننداز، دست دست نکن ،مرتب شروع کن تا مثل ماها نتیجه بگیری❤️❤️❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران