تعداد بازدید : 118
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۸/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۸/۲۳
کاربران آنلاین : 0
شهین ایرانی
۱۴۰۱/۸/۲۳ ۰۹:۲۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۶/۲۴ ۲۲:۵۵:۳۸

تولیدی لباس کار خوب را چطور انتخاب کنیم ؟

(ویرایش)

من در شرکتی کار میکنم که هر سال دو سه بار لباس کار مورد نیازمون میشه و به دلیل بالا بودن تعداد کارگران شرکت، پروسه خرید لباس کار مقداری زمان بر میشه، از اینکه چه طرحی انتخاب میکنند، چه جنسی رو می پسندند و در چه ابعادی لباس کار رو برای کارگرا می خرند ، من در این سالهای متمادی که در شرکت ایران خودرو فعال هستم می خواستم یکی از تجربه های خوبم رو در این زمینه در اختیا شما قرار بدم ، امید وارم به درد دوستان بخوره و سبب دعای خیری باشه برای من . 

تولیدی لباس کار لباس سیف شو

تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار ، بزرگترین تولیدی لباس کار در تهران

اگر به دنبال پیدا کردن یک تولید کننده لباس کار در تهران هستید و در صدد خرید لباس کار از تولید کننده هستید ، اینجا می تواند انتهای جستجوهای شما باشد ؛ سیف شو ، به عنوان یکی از پر سابقه ترین تولید کننده های لباس کار در تهران با سابقه بالغ بر سی سال ، افتخار همکاری با مجموعه های بزرگ را داشته ایم ، مشاوران ارشد سیف شو که تجربه ی سالها مشاوره ، تولید و ارائه خدمات به شرکتهای بزرگ و کارخانجات را در رزومه خود دارد ، به عنوان واحد نمونه تولیدی لباس کار در تهران ، خدمات فوق العاده ای ارائه میدهد ، یک تماس با مشاوران ارشد سیف شو می تواند راهگشای خرید عمده لباس کار برای شما باشد .

بزرگترین تولید کننده لباس کار در تهران، سیف شو

اینم شماره تلفن هاشون : 

ارتباط با سیف شو

من در اینجا هستم !!!
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728