تعداد بازدید : 2521
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
کاربران آنلاین : 0
طیبه
۱۳۹۳/۱۱/۱۲ ۰۹:۱۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۶ ۱۴:۵۶:۴۵

زایمان بی درد با ماسک اکسیژن

(ویرایش)

سلام خدمت شما من الان تو 31 هفته هستم تصمیم بر زایمان طبیعی دارم اگه خدا کمک  کنه و زایمان اولمم هست

میخواستم راجع به روش زایمان بی درد با ماسک اکسیژن توضیح بدین مسئول بهداشت به من گفت چون طرف گیج میشه با این ماسک نمیتونه همکاری کنه و پارگی درجه 3 و 4 پیدا میکنه و اینکه هیچ تاثیری در کاهش درد نداره این اکسیژن

میشه بیشتر توضیح بدین؟درسته این حرف یا نه

میخوام روشی رو انتخاب کنم منم زاهدانم تنها روش بی دردی همین ماسک اکسیژنه اینجا

سوال دیگم اینکه من 6 تیر اولین روز آخرین قاعدگیم بوده الان چندهفته هستم و تاریخ زایمانم کی میشه؟چون نرم افزار شما تاریخ زایمانو خیلی زودتر میزنه در صورتیکه پزشکم تاریخ زایمانو 13 فروردین اعلام کرده نرم افزار شما 7 فروردین اعلام میکنه.

ممنون میشم کمکم کنید.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ ۲۰:۰۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۰۱:۰۹:۲۹
(ویرایش)
سلام طیبه جان. من راجع به ماسک اکسیژن چیزی نمیدونم. میتونی تو نت سرچ کنی. بهترین روش برای اینکه تاریخ 40هفته ت رو همیشه بدونی با تقویمه خودته. مثلا 6تیر جمعه ست. شما هرهفته بعد اون تا پنج شنبه 1هفته به سن حاملگیت اضافه کن و جمعه هفته بعدوارد هفته دوم میشی. ب این طریق بشمار تا برسی به 40هفته. ببین 40هفته ت کی میشه. من خودم از اول بارداریم همین کارو میکنم. و خودم همیشه میدونم الان چند هفته و چند روزمه... چون دکترا ب تاریخ اواین روز پریودت 7 روز اضافه میکنن. در صورتی که بعضی ماه ها 31روزه و بخاطر این وقتی با تقویم حساب میکنی چندروز عقب تر میشه.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران