تعداد بازدید : 1639
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۳/۱۲/۷
کاربران آنلاین : 0
معصومه
۱۳۹۳/۱۲/۷ ۱۴:۰۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۲:۱۸

من هم مثل شمام

(ویرایش)

سلام دوستان من 10سال و نیمه که ازدواج کردم و این مشکل رو دارم.مثل سایر دوستان از دعا نویس گرفته تا دکترزنان روانشناش و روانپزشک مراجعه کردم و بی نتیجه بوده بارها تصمیم به جدایی گرفتم ماه پیش به پیشنهاد خواهرم برای انجام عمل زیفت و IVF به کلینیک نوید رفتم  ولی موفق به حاملگی نشدم و جواب آزمایشم منفی شد دیشب با یک وکیل درمورد طلاق صوری مشورت کردیم مدارکهم دادیم که به کمک اون یک هفته از هم جدا بشیم و دوباره رجوع کرده و عقد کنیم شاید یه فرجی تو کارمون بشه امروز اتفاقی این سایت رو دیدیم و حرفای همدردهام رو خوندم شوهرم گفت چند روز از طلاق دست برداریم و چیزایی که این خانوما توصیه کردن انجام بدیم ببخشید که حرفام طولانی شد لطفا منو به جمع خودتون بپذیرید 

۱۳۹۳/۱۲/۷ ۱۵:۲۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم. ورودت به ماماسایت رو تبریک میگم.

واقعا تو این 10 سال کسی نتونست کمک ت کنه؟

عزیزم کدوم شهری ؟

تا کجا پیش رفتی ؟ مشکلت در چه حده ؟ تا حالا اینهمه دکتر و روانشناس رفتی بهت تمرین دادن ؟

حتما تاپیک  بچه های واژینیسموسی رو بخون . بارانا جون داره اونجا مدیریت میکنه و خیلی هم خوب کمک ت میکنه .

ضمن اینکه  برای شما ، تزریق بوتاکس میتونه خیلی کمک کننده باشه .

شماره های من صفحه اول هست . اگر خواستی باهام مشاوره کنی در رابطه با درمانت  ،بهم زنگ بزن .

موفق باشی .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۳/۱۲/۷ ۱۶:۰۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۲:۱۸
(ویرایش)

خیلی ممنون که سریع به پیام من جواب دادین. ساکن تهران هستم حدود دوسال و نیم پیش پرده بکارتم از طریق عمل برداشته شد درضمن بوتاکس با ماندگاری شش ماه تزریق شد که برای من فایده ای نداشت چون ترس دارم نه درد 

۱۳۹۳/۱۲/۷ ۱۸:۲۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)
سلام عزیزم. بوتاکس هم در واقع عضلات واژن رو فلج میکنه . احتمالا شما پاهاتون رو قفل میکنید . بهتره مرحله به مرحله با بچه ها ، تو تاپیک درمان واژینیسموس همراه باشی .
مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران