تعداد بازدید : 1762954
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۰۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۲ ۰۴:۱۷:۵۲
(ویرایش)

من33

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۰۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

طلا و مائده جان همیشه خونتون و مرتب نگه دارید مخصوصا اتاق خوابتون. من مثلا برای تنوع اومدم جدیدا بادکنک باد کردم ریختم گوشه اتاقمون و شوهرمم خوشش اومد. خودتونم همیشه مرتب باشید مخصوصا وقتی شوهرتون میاد خونه . حمام حداقل یک روز در میون برید، از مام و عطر استفاده کنید .براشون غذاهای مورد علاقشون و درست کنید و بگید اینو بخاطر تو پختم (من از خورشت بادمجون متنفرم ولی همسرم خیلی دوست داره و منم بخااطر اون هفته ای یکبار حتما درست میکنم و بهش میگم عزیزم فردا میخوام غذای مورد علاقه تورو درست کنم)

توی اینترنت سرچ کنید کلی غذاهای ساده ولی شیک هست برای تنوع اونا رو درست کنید چون اینجوری شوهرتون خیلی خوشش میاد حتی اگه به روی خودشون نیارن.

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۶ ۱۶:۵۸:۳۱
(ویرایش)

من26 سال دارم

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
من از مای لیدی وهمینطور پنبه ریز عالیه ..از پنبه ریز راضی ترم ...آره خودم تو مسافرتا ازش استفاده کردم ..آدم احساس راحتی باهاش میکنه انگار که پریود نیست چون زیاد حسش نمیکنی
۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۱:۵۲
(ویرایش)

ا تو که خیلی تازه ای عزیزم اگر یکم بیشتر توضیح بدم خانم مدیر دعوامون میکنه

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۶ ۱۶:۵۸:۳۱
(ویرایش)

بخدا من همه ی این کارا را میگین انجام دادم اما متاسفانه شوهرم بلد نیس تحریکم کنه من هم زود جوش میارم اصلن بلد نیس حرصمو در میاره

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۴:۵۷
(ویرایش)

چشمک هم خوبه تازه واسه مهمونی تامپون استفاده کن البته من بخواطر واژینیسم میترسیدم ولی خواهرم خیلی راضیه راستی تافته مخصوص شبش واسه شب عالیه

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۴:۵۷
(ویرایش)

عزیزمی رقیه جونم . میدونم عزیزم ایشالا که همیشه در کنار خانواده ات شاد و سلامت باشی  این گروه که بدون شماها فایده نداره. شما ، طناز ، شیوا ، ریرا ، شب خیال ، ستاره ، نیلوفر و آفتاب (امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشه) عضوای اصلی هستید و من ازتون خواهش میکنم اگه ممکنه همیشه باشیدflowerlove

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۸:۰۹
(ویرایش)

طلا مال من هم بلد نیست کلی هم بهش میگم چی دوست دارم ولی باز کار خودشو میکنه الانا یاد گرفتم خودم سعی میکنم به خودم خوش بگذرونم اون هم چون مجبورش میکنم یکم بهتر شده

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۸:۵۳
(ویرایش)

طلا جان واسه شوهرت فیلم آموزشی بذار که یاد بگیره چکار کنه و بهش بگو مثلا ن از این کار خوشم میاد یا از این کار بدم میاد تو رابطه و ...

طنازی من دیشب کاری نکردم ما مهمون بودیم و خسته اومدیم خونه. شما چی؟

چرا هیچکس از من نپرسید تو چند سالته؟؟؟؟؟anim2-21anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۲۱:۴۷
(ویرایش)

اسم رقیه رو که آوردم عزیزم چون این بچه ها همیشه تو گروه آنلاین هستن ولی اسم مائده و طلا رو نیاوردم چون تازه اومدید و قدمتونم روی چشم همه ی ماهاست و منتظریم که شما هم ایشالا عضو ثابت گروه بشید flower

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۲۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
ما دی چند روز ظهر سفر رفتیم دخول کامل ولی هم چنان احساس ادرار اذیتم کرد چند سالته مریم
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۲۴:۱۵
(ویرایش)

من چند ماهه تافته شب رو استفاده میکنم واسه روزای اول بعدش چشمک روز واسه مهمونی هم سعی میکنم لباس مناسب نوار بپوشم که نشون نده

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۲۷:۳۳
(ویرایش)

اره طناز منم همینطور با اینکه سوزشم کم شده بود ولی حس ادرار خیلی بده

۱۳۹۴/۲/۴ ۱۳:۲۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
مایده جون ببخشید مشغول بودم....من پیرزن گروهم 33سالمه خخخخخخ....ببخشید بچه ها من بعضی موقه ها فعال میشم واکثر موقه ها نمینونم درخدمت باشم شرمنده
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران