تعداد بازدید : 1968
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۲/۲۲
کاربران آنلاین : 0
هوین
۱۳۹۵/۲/۲۰ ۲۲:۵۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۱ ۲۰:۱۷:۰۸

بانو شدمممممممممم

(ویرایش)

خدایا هزاران بار شکرت . مدیر عزیز همکاران عزیز خیلی ممنونم بابت این سایت عالی خدا خیرتون بده خیلی ممنونم فقط دعای خیر ماها بدرقه راهتون باشه. من امروز در نهایت ناباوری و بی خیالی بانوووووو شدم. خیلیییییییییییی راحت بود وای 4 سال و خوردی من درگیر اینموضوع و دردسرهاش و همه چیزای بدش رو با جان و دل تحمل کردم هم خودم هم شوهر عزیزم رو اذیت کردم . خیلی راحته بچه ها نگران نباشد همه میتونیم انجام بدیم. تلاش کنید. من امروز عصری بانو شدم اینقد گریه کردیم با شوهرم از خوشسحالی همه بدنم میلرزید حتی 4 بار دخول رو تکرار کردیم که مطمدن بشم خودمم باوررررم نمیشد . من با کاندوم انجام دادم و ژل لوبریکانت  و حاات زن زیر خیلی عالی بود. به همه ارزوهام رسیدم بچه ها اگه بدونید چه ها کشیدم باورم نمیشه حل شده. الهی همه ماها مشکلمون حل شه.

۱۳۹۵/۲/۲۱ ۰۰:۲۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام هوین جون .

خیلی خیلی خوشحالم کردی با این خبر خوش ت . ان شااله تمام خانم های که مشکل واژینیسموس دارند ، مشکل شون رو شناخته و مثل شما با ایمان تمرین کنند و موفق باشند .

هوین جون خیلی ممنون میشم اگر بری قسمت خاطرات ، اینجا ، و جریانت رو (اینکه چند  وقته ازدواج کردی و چطور متوجه شدی و چند وقت تمرین کردی و ..) رو بنویس تا بقیه خانمها بخونن و اطلاعات شون بره بالا و امیدشون رو از دست ندن .

آروزی سلامتی و خوشبختی برات دارم عزیزم.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۲/۲۱ ۱۷:۱۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۱ ۲۳:۰۰:۴۷
(ویرایش)

هر كى بانو شده ميشه بگه چيكار كرده؟

خدايا به اميد خودت
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۲:۰۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۰۱:۱۳:۱۴
(ویرایش)

ساری جان من به مدت شش ماه این مشکل وداشتم تا اینکه از داروخانه ژل بی حس کننده گرفتم وزدم وکاملا بی حس شدم اونوقت دیگه احساس هیچ دردی نداشتم وتونستیم به طور کامل دخول را انجام بدیم وبانوووو شدم تا دو دفعه بعد هم با این ژل انجام دادیم وبعدش دیگه ترسم ریخت ودردش قابل تحمل شد تا اینکه دیگه الان بدون ترس ودرد این کارو انجام میدیم

۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۴:۲۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۷ ۰۸:۱۲:۲۳
(ویرایش)

چه نوع ژل بی حسی گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند درصد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

واژینیسموس
انگار پرنده ای باشی و نتونی پرواز کنی......*
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۷:۰۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۱ ۲۰:۱۷:۰۸
(ویرایش)

باشه چشم خانم خیابانی عزیز قربونت برم. انشاله همه مشکلاتشون حل میشه و بانو میشن. ممنونم ازتون خیلی ممنونم

۱۳۹۵/۲/۲۲ ۲۳:۳۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

اگر شخص واژینیسموسی باشه ژل بی حس کننده و جراحی و ... درمانش نمیکنه. کسی که با ژل مشکلش حل میشه بیشتر ترس داشته و با ژل بر ترسش غلبه کرده نه اینکه انقباض غیر ارادی داشته. واژینیسموسی ها باید همه این روشهای بی حس کننده و روان کننده و اینها را امتحان کنند اگر جواب نداد میرن سراغ درمان اصلی.

هوین عزیز در

انجمن بهتون تبربک گفتیم و شماره بانو بهتون دادیم. گویا بصورت خواننده خاموش تمرین کردین و موفق شدین و جای احسنت و تبریک فراوون داره

همیشه شاد باشین.
 🌹اینم لینک انجمنtp

http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-?page=87

Instagram: vaginismus.ir
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران