تعداد بازدید : 137285
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۹
کاربران آنلاین : 0
ho
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۰۵:۰۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۰:۴۹:۱۷

کوچک بودن سینه هام

(ویرایش)

دوستان من سینه های خیلی کوچیک دارم و این موضوع منو خیلی نگران کرده..بنظرتون چکار کنم؟ ۱۹ سالمه و مجردم...سایزم۳۲😞

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۰۸:۴۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

با یک زایمان سایزشون بزرگتر میشه

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۴:۰۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۷ ۱۱:۳۲:۲۸
(ویرایش)

سلام من برعکس شما از بزرگ بودن سینه هام رنج میبرم. سایز سینه من از 85 رد کرده. تا غذا میخورم به جای اینکه بزنم به جای دیگه،سینه هام رشد می کنن. 

من نمیدونم چکا رکنم سایزشون کمتر بشه. کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه؟

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۴:۳۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

واااا 85 که خوبه!!اومدی دل ما رو بسوزونی ناقلا؟؟؟؟

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۴:۴۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

اعظم جان سوتین تنگ ببنید

من اوایل ازدواج به شدت رشد سینه هام زیاو بودپاشت 85 رد میشد سوتین 75 بستم جلوی رشدش گرفته شد

البته  خیلی اوایلش سخته آدم خفه میشه

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۴:۵۴:۳۰
(ویرایش)

الی جووون برا رشد سینه سویا خوبه. تو نت بزنی بهت علتش رو میگه رو هورمونای زنونه تاثیر داره و باعث رشد سینه میشه. نه الی جون بخدا نمیدونی چ عذابی میکشم . مونده به دلم یه سوتین خوشگل بپوشم ازبس  ازین نخیای سایز بزرگ می پوشم خسته شدم.

اره یه مدته دارم میبندم ولی بعدش بشدت درد میگیرن. دوستم میگفت موجب سرطان سینه میشه منم ترسیدم همون 85 میبندم.

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۶:۲۵:۵۸
(ویرایش)

به نظرم ناشکری نکن بذار همونجوری بزرگ بمونن

ما که اسفنجی داریم.سالی یه بار نمیپوشیم

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۷:۲۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۹:۳۱:۲۵
(ویرایش)

سلام بچه ها سینه های منم خیییلی کوچکن۶۵

نزدیک دوسال شیر دادم ولی تاثیری تو بزرگ شدنش نداشت

خیلی دوست دارم بزرگتر بشن،چند روز پیش دکتر بهم گفت رازیانه خیلی خوبه ولی هنوز نخوردم

خدایا به امید تو، نه به امید خلق روزگار
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۸:۰۶:۱۰
(ویرایش)

بچه ها یه سوال بپرسم میدونم شاید اینجا جاش نباشه. من صبح با یه پراید تصادف کردم  سپر ماشین محکم به باستنم خورد و باعث شد محکم  زمین بخورم. اینم بگم که روز اول پریودم هم هست. الان بشدت درد در کمر و شکم و ناحیه ی رحمم دارم. میترسم این ضربه باعث افتاده پرده بکارت بشه. بنظرتون با تصادف امکان افتادن هست؟ من از اونجایی که مجردم واقعا سختمه برم معاینم کنن.  من صبح ساعت ده تصادف کردم خداروشکر جز کوفتگی و یکم درد در ناحیه ران و باستن آسیب ندیدم. ولی کمردرد و دلدرد بشدت دارم . نمیدونم خونی که الان هست مربوط به پریوده یا  پارگی. 

خیلی استرس دارم خدا کنه اسیب ندیده باشم. 

اینم بگم درد پریود رو دیشب داشتم ولی صبح که رفتم بیرون  حالم خوب بود. ولی همین که ماشین بهم زد افتادم درد بدی تو شکمم پیچید و سرگیجه شدید داشتم.

الی جون من ناشکر نیستم . ولی تو مانتو خیلی پیداس و تو خیابون همش معذبم. اخه به تناسب هیکلم خیلی درشتن. یه جوری شدم که فکر می کنم اول ممه بدم بعد دستو پا در اوردم

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۱۸:۱۲:۵۲
(ویرایش)

بچه ها یه سوال بپرسم میدونم شاید اینجا جاش نباشه. من صبح با یه پراید تصادف کردم  سپر ماشین محکم به باستنم خورد و باعث شد محکم  زمین بخورم. اینم بگم که روز اول پریودم هم هست. الان بشدت درد در کمر و شکم و ناحیه ی رحمم دارم. میترسم این ضربه باعث افتاده پرده بکارت بشه. بنظرتون با تصادف امکان افتادن هست؟ من از اونجایی که مجردم واقعا سختمه برم معاینم کنن.  من صبح ساعت ده تصادف کردم خداروشکر جز کوفتگی و یکم درد در ناحیه ران و باستن آسیب ندیدم. ولی کمردرد و دلدرد بشدت دارم . نمیدونم خونی که الان هست مربوط به پریوده یا  پارگی. 

خیلی استرس دارم خدا کنه اسیب ندیده باشم. 

اینم بگم درد پریود رو دیشب داشتم ولی صبح که رفتم بیرون  حالم خوب بود. ولی همین که ماشین بهم زد افتادم درد بدی تو شکمم پیچید و سرگیجه شدید داشتم.

الی جون من ناشکر نیستم . ولی تو مانتو خیلی پیداس و تو خیابون همش معذبم. اخه به تناسب هیکلم خیلی درشتن. یه جوری شدم که فکر می کنم اول ممه بدم بعد دستو پا در اوردم

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۱:۲۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

واقعا سینه بزرگ سخته نمیشه هر لباسی بپوشی منم دوسش ندارم میخوام بکنم بندازمشون دورanim2-25r30wi

اعظم جون مگه پرده خونست که بیافته رو زمین😆😆😅😅😅

نه ضربه محکم خورده به کمرت پری هم که بودی باعث شده خونریزیت بیشتر بشه بایدم درد داشته باشی طبیعیه.

حالا اگه خیلی ناراحتی برو دکتر معاینه کنه.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۱:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

خانمایی که میخواید سینه هاتون بزرگ بشه قرص ویتامین E بخورید البته خارجیش بهتره و این که برید باشگاه بدنسازی به مربی بگید بهتون برنامه میده اونوقت بزرگ میشه ولی نکنید سینه کو چولو بهترها😆

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۱:۴۳:۴۴
(ویرایش)

اعظم جوجو😒

یه حرفی میزنیا!مگه پرده الکیه که ماشین بخوره به باسنت پرده پاره شه😖

ما جون دادیم تا شب حجله رو رد کردیم!

بیخیال دختر اینقد به خودت استرس راه نده

بالا تنه رو بچسب که الان نون تو 85 عزیزم خخخخخ

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۲:۱۴:۵۱
(ویرایش)

مرسی بچه ها من جرات نکردم به مامانمم بگم تصادف کردم ترسیدم بدتر ازخودم نگران بشه. 

مرسی  الی جوون . بهم امیدواری دادی ولی یکم بهتره 75 بشه. نرمال تره خب.

وای نمیدونید چقد خوشحالم که باعث افتادن نمیشه. خداروشکر الان دیگه شکم درد ندارم فقط کوفتگی باستنه که اونم طبیعیه. مرسی دوستان.

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۲:۳۰:۴۹
(ویرایش)

اره منم شنیده بودم رازیانه بزرگتر شدنشون میشه...ولی من اخه دوره های پریودی م هم هر۱۸ روزه مقدارش هم خیلی کمه مثلا ۳ تا۴ تا نوار ....دکتر رفتم گف چون دیر ب بلوغ رسیدی فلن مشکلی نیس...ولی خودم خیلی نگرانم...

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۲:۳۴:۲۱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران