تعداد بازدید : 812456
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام بچه ها جونی. شبتون بخیر باشه.

بچه ها پس ماها که تو تلگرام نمیایم چیییی؟

نرید اونجا مارو ول کنین. دیگه انگیزه نميمونه که. تو رو خدا نرید. باشید همین جا. 😭😭😭

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

لیلیا جونم

خوبی عزیزم؟؟ 😍😚گلم سایز ۱۰ خیییییلی خوبه ، نگران نباش کم کم باهاش راحت میشی و سایزای بعدی خیلی راحت تری.نزدیک بانووو شدنی گلمanim2-4d564ad6  منم روی سایز ۱۰ خییییلی موندم ولی بلاخره شکستش دادم ، اینجور که از پیامای بچه ها متوجه شدم سایز ۸ و ۱۰ بیشترین زمان رو گرفتن. شک نکن از پسش برمیای ، یکی دو قدم بیشتر نمونده❤💋

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

ممنون شهرزاد جونم.ی بار با آلت تمرین کردم تا نصف بیشتر رفت داخل.. خداروشکر کم کم ترسم داره میریزه. امیدوارم همین روزا ی اقدام خوب داشته باشم. ممنون عزیزم که روحیه میدی. 

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۵۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

زری جونم

چه عالیanim2-4d564ad6 پس دیگه چیزی نمونده که anim2-40 زودتر برو اقدام بانووووی دی anim2-thanks دعا میکنم برات عشقم❤

سیسیلی جونم 

خوبی عشقم؟ پیاممو دیدی؟ خییییییلی خوشحال شدم سایز ۸ رو شکست دادیanim2-28 دیدی تونستی anim2-a2d3 تلاش و صبر حتما نتیجه میده ✌

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۵۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

قربونت برم عزیزم. ممنون. چشم حتما،، ایشالا فردا پس فردا خبر بانوووو شدنمو بدم.. اگه خدا بخواد و با دعای شما دوستان عزيز. خدا رو شکر میکنم که با ماما سایت آشنا شدم. 

ایشالا همه ی بچه ها به زودی زود بانوووو بشن. 

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۳۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلاام بچه ها. آفرین که با روحیه عالی همه دارید پیش میرید. با توکل بر خدا و تلاش خودتون این واژینوسموسو شکست میدید شک نکنید و فقط تلاش کنید.

فاطمه گل جون نگران نباش این لکه بینی هم میره...همونطور که قبلا گفتم منم گرفتارش بودم.به امید خدا تو هم میتونی.

بچه ها تلاش کنید میخوایم تلاش کنیم تا آخر دی همه واژینوسموسی ها بانووو بشنا.میخوام همه دوستایی هم که خبری نیست ازشون، بگشینومیشون اینجا و این واژینوسموسو بفرستم بره پی کارش!!

ماه پیشونی جون کجااااییی؟؟چند روزه خبری ازت نیست. بیا با اون دمپاییی ابری های خیست سراغ بچه ها...با همون دمپایی هایی که ما رو بانو کردی بیا!!!

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۴۵:۰۵
(ویرایش)

شیدا جون کجاییی عزیز چند وقته خبری ازت نیست؟ نکنه بانو شدی و نیمدی خبر بدی بیوفا...کجایی دوستی بیا دلتنگتیم.

بهار جونی کجاییی تو بیا برنامه داریم واسه دی ماه؟ بیا دوستی!

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۴۸:۰۱
(ویرایش)

آتنا بانو و مهرسا جان بیاید یه خبری بدید از خودتون....دلمون تنگیده واسه تون.

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۴۹:۴۸
(ویرایش)

خانم طلایی و رایا جان....؟؟؟؟چی شد بانو شدید آیا؟؟؟

فعلا حضور ذهن ندارم بقیه بچه ها رو..

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۵۱:۳۱
(ویرایش)

سارا جونی عزززیزم  شما از شیدا جان خبر نداری بانو شده یا نه؟؟اسمشم نبود که منشنش کنم...

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۱:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۴:۱۵:۲۶
(ویرایش)

قربونت برم فداتشم شهرزادجونم عاشقتم...دوستداشتی بیاگپ تلگرام عشقم...

کاش نی نی م به آقامون بره😍😍😍😍😍
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۱:۳۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم بچه هایی که بانو شدین من الان دارم با سایز 13 که سایز همسرمه کار میکنم ولی اصلا خوب پیش نمیرم یعنی. بزور یکی دوبار میره داخل اونم با کگل غراوون ولی بعدش دیگه هیچی؟با التم که تمرین میکنم یکم میره داخل که درد هم دارم درست مثل دیالاتورن.تو رو خدا باید چیکار کنم ؟دارم افسرده میشم😞😞😞😞

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۱:۳۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

بچه هایی کهگروه تو  تلگرام زدین تو رو خدا اینجا رو خلوت نکنین ما به روحیه همدیگه نیاز داریم🌹🌹🌹🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۳:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

خواهش میکنم چشمکی جانblinkامیدوارم حل بشه

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۹:۳۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستای گلم. صبحتون بخیر. ايشالا روز خوبی داشته باشین. خیلی دوستون دارم بچه ها.

شهرزاد م جون، فدات بشم مرسی از خوشحالیت، دوست مهربونم. امیدوارم که باهاش راحت بشم و برم سایز بعدی. 😍😍😁

فاطمه گل جان ،عزیز دلم مرسی ،ايشالا تو هم موفق باشی گلم ،

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران