تعداد بازدید : 21770
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
sh&m
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۵:۴۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۷ ۰۹:۵۹:۱۰

درمان تنبلی تخمدان با حجامت

(ویرایش)

سلام عزیزان،من به خاطر تنبلی تخمدان ، سیکل ماهانه ام کاملا به هم ریخته بود طوریکه بعد از 3_2ماه با آمپول پروژسترون یا قرص پریودم باز میشد،هر راهی رو هم که بگید امتحان کردم مثلا یک سال دوفاستون خوردم وقتی قطع کردم تا6ماه منظم بود ولی بعد بازم نا مرتب شد،عرق رازیانه هم خوردم اما فقط برای همون ماه جواب میداد و ماه های بعد مثل قبل میشدم .

تا اینکه کمرم رو حجامت کردم، خودمم باور نمی کنم مشکلی که اینقدر برام دردسر ساز شد و حدود 3 سال مشکل ناباروری برام ایجاد کرده ،درمانی به این سادگی داشت .

از اون ماه به بعد سیکل من کاملا منظم شد 28 روزه و یه فایده ی دیگه که داشت اینه که دیگه از کمر درد پریود خبری نیستanim2-4d564ad6

دکتر هم برای انجام آی یو آی چکاب کلی برام نوشت و هورمونام کاملا به حالت نرمال برگشته.

حجامت تقریبا 5 دقیقه طول میکشه و درد زیادی هم نداره،قبل از انجام می ترسیدم اما الان  اصلا ترسی ازش ندارم و هروقت لازم باشه دوباره بدون ترس انجام میدم، حجامت انواع مختلف داره ،تاکید میکنم منظور من اینجا حجامت کمره . می تونید تو هر شهری هستید به متخصص طب سنتی مراجعه کنید تا براتون انجام بده.

میدونم که مثل من برای درمان ناباروری کلی راه رو امتحان کردید اما بر اساس تجربه ای که کردم قول میدم با این کار می تونید درمانتون رو سرعت بدید. بخاطر اینکه با انجام حجامت خونرسانی به اون نقطه زیاد میشه و بدن شروع به ترمیم و معالجه میکنه.

موفق باشید...

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۵۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۸ ۱۲:۱۰:۰۶
(ویرایش)

سلام من حجامت عام انجام دادم سردرد شدید داشتم همیشه که خدا رو شکر خوب شدم

باد کشم شنیدم خوبه ولی انجام ندادم

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۴۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

من میترسم

آخه کم خونی دارم

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش می دهند
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۸:۴۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۸ ۱۲:۱۰:۰۶
(ویرایش)

زیاد خون نمیاد در حد چند قاشق

اگه جای خوب بری از خونت میتونه مریضی چیزی باشه درمان کنه

من نرفتم برا تنبلی فقط حجامت عام انجام دادم

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۰۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۱۷:۰۲:۴۹
(ویرایش)

چه خوب.منم میرم حتما.وقت خاصی باید رفت؟مثلا اوایل سیکل یا وسطاش؟

منم بعد ازدواج پریودام بهم ریخت.6ماه دارو 7خوردم .کیستام رفت اما هنوز تنبلی دارم سایز فولیکولم خیلی کوچیکه.

راستشو بگو خیلی درد داشت یا خیلی طول کشید تا خوب بشه زخمش؟

من مامانم 15سال پیش حجامت کرد هنوز جاش مونده.من از موندن جاش میترسم

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۰۴:۳۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۸:۲۵:۲۵
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۰۴:۴۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۸:۲۵:۲۵
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۰۸:۴۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

منم میخوام برم. چه وقتی میشه؟ اخه شنیدم وقت مشخصی تو سال داره درسته؟ بریم بگیم حجامت کمر؟؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران