تعداد بازدید : 35199
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۵:۱۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

سعی میکنم استراحت کنم گلم بیشتر بخاطر لکه بینیم.

آره باید عکس بگیرم . خودمم دوست دارم تغییراتمو ببینم.

ممنون دوستم انشاالله نی نی تو هم عالی و سالم باشه.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۵:۳۰:۵۹
(ویرایش)

انشاالله که یجای خوب و عالی زایمان کنی.

نگران نباش همه چیزو بسپر بخدا انشاالله درست میشه. مهم اینه که الان خداروشکر خودت و نی نی مشکلی نداشته باشین. استرس و نگرانی هم نداشته باش.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۷:۳۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۰:۳۷:۲۱
(ویرایش)

سلام بچه ها حالت خوبه ،فرفری جونم حالت چطوره ،نی نی حالش چطوره عزیزم ،وای منم چقدر دلم تنگ شده بود برای این تاپیک کار خیلی خوبی کردی عزیزم این تاپیک رو دروست کردی ،چقدر دلم برای دریا تنگ شده ،منم خدا رو شکر خوبم نی نیم هم خوبه خدا رو شکر ،فرفری جان تو هفته چند هستی الان ؟سنو و ازمایش غربالگری دادی ؟

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۲۳:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۱۶:۵۳:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان خوبید؟...آیا کسی هست؟

در پس هر نا امیدی یه امیدی هست
۱۳۹۵/۶/۱۲ ۰۲:۰۰:۵۲
(ویرایش)

سامینا جان ببین من 29 سالمه و بعد سه ماه اقدام الان باردار شدم. صبر داشته باش . انشاالله میشی. منم خیییییلی حرف میشنیدم حتی از مادر خودم تازه مشکل واژینیسموس هم داشتم. الانم که لکه بینی هست و نگران اونم هستم. این نصیحت منو بپذیر:

اصلاااا به حرف مردم توجه نکن همیشه چیزی برای پرسیدن پیدا میکنن مردم. دانشگا نرفتی؟ شوهر نکردی؟ سرکار نمیری چرا؟ چرا بچه نمیاری؟ بچه دوم کی میاری؟..... دخترت شوهر نکرد؟ پسرت بیکاره؟ این سوالا سرگرمی مردمه . از همه هم پرسیده میشه میدونم سخته و آدم ناراحت میشه ولی هممون باید یاد بگیریم توجه نکنیم.  چون هر چیزی زمانی اتفاق میفته که خدا بخاد نه ما یا مردم بخوایم. پس حتی به خودت هم برنامه نده که تا سالگرد ازدواج باردار شده باشم و ... انشاالله که بشی ولی اگه نشدی دیگه استرس نمیگیری

عزیزم من که واژینیسم داشتم و از معاینه زنان میترسیدم . یبارم نرفته بودم دکتر و سونو و... اولین بار وقتی آزم مثبت شد رفتم سونو و ... و همیشه فکر میکردم برم دکتر تخمدانام داغونه و کلی باید دارو بخورم. بعد که رفتم بدنم مشکلی هم نداشت. بنظرم همه چی به معاینه و چکاب نیست خیلی چیزا دخیلن تو اتفاقات زندگی ماها.

بذار موعد پریودت بیاد بعد بی بی بزار من روز موعد پریم خط دوم کمرنگ بود خیلی. اونوقت تو میخوای روز 17 مثبت بشه؟؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۲ ۰۲:۰۲:۱۷
(ویرایش)

راستی من 29 سالمه مهر که بیاد 4 ساله عروسی کردم 7-8 ماه هم عقد بودم.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۲ ۰۲:۱۹:۲۶
(ویرایش)

من قبل تاخیر پری علایم داشتم و همین درد زیر شکم و انقباضاتی مثه قبل پری داشتم.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۲ ۱۲:۵۲:۵۶
(ویرایش)

آره سامینا جان توکل بخدا کن. درست میشه سنتم که بالای 35 نیست بخوای عجله داشته باشی خداروشکر چکاپ هم داشتی و سالمی پس جای نگرانی نیست. منم بعضی وقتا عجول میشم.اما الان میگم باید یاد بگیرم صبر کنم. بعد هم اگه خدا صلاح بدونه که بهت دوقلو بده حتتتتما ظرفیتش  رو هم بهت میده گلم. اگه دوست داری بری چکاپ میتونی بری اما در کل خیلی رو آزمایش و ... حساس نشو بیشتر سعی کن تغذیه سالم داشته باشی و ریلکس باشی

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۲ ۲۱:۵۷:۲۲
(ویرایش)

ممنونم سامینا جون. دارو استفاده میکنم و استراحت میکنم بهتر شده . اما اگه یکم فعالیتم بیشتر بشه یا رابطه داشته باشیم حتی رابطه سطحی سریع روم اثر منفی میزاره.

راست میگی؟ خدا کنه منم مثه خواهر دوستت نی نیم به سلامت بیاد. ممنون دوستم که اینو گفتی یکم خیالم راحت شد.

استراحت زیادی هم آدمو خسته میکنه ولی فعلا چاره ای نیست

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۱۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۷
(ویرایش)

سلام ب همه دوستاااای خوووبم خیلی خوشحالم ک دوباره کنار همیم ی خوشامدم خدمت تموم دوستای جدیدمون ان شاءالله ک ب زودی مامان میشین دوستای خووووبم بچه ها هرروز ی پیامی چیزی تو تاپیک بذارین ک حذف نشه اگه حذف شد دوباره تاپیک میزنم من خونه جدیدم نت نداره فعلا

خدای خوبم پسر کوچولومو ب تو میسپارم...پناهش باش
۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۱۴:۴۲
(ویرایش)

ارکیده جووووونم تبرررررریک خیلیییییی خوشحال شدم عزیزم منم از هفته پنج تا هشت لکه بینی داشتم نگران نباش شیاف استفاده کن و استراحت کن رعایت کن ان شاءالله ک زود خوب میشی و صدای قلب نینیو میشنوی من هفت هفت و چهار روزم بود ک قلب نینی رو دیدم عزیزم مراقب خودت باش ان شاءالله ک بارداری خوب و راحتی داشته باشی الهی آمین

۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۱۹:۰۲
(ویرایش)

سارال جونم،ارغنون جونم شقایق جونم خوبین؟؟؟؟نی نی های نازنینتون خوبن؟؟؟؟

ارغنون جون من الان اگه خدا بخواد چهارده هفته و چهار روزمه ان تی و آز دادم خداروشکر خوب بود بچم خیلی تنبل و لجباز بود تکون نمیخورد خخخخخ امروز جواب سونو رو میبرم دکتر،دعا کنین تا آخر همه چیز خوب پیش بره

۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۲۳:۵۲
(ویرایش)

بهار جونم عزیزم سلام گلم نگران نباش درسته وزن روی باروری تاثیر داره ولی نه اونقدر من سراغ دارم طرف وزنش خیلی بالا بوده الانم زایمان کرده این عقب و جلو افتادنا مال اقداماته ک رحمتو داره آماده میکنه عزیزم من همینو ب همع گفتم دو روز بعد از پریودت تا قبل از اقدامت روزی یکبار پنج دقیقه یا بیشتر زیر واژنت اسپتد دود کن دامن بلند بپوش ک دودش بیرون نره مراقب باش نسوزی امتحان کن ضرر نداره منم اینو از ارغنون جون یاد گرفتم اگه اشتباه نکنم.من شش ماه اقدام کردم ماه هفتم ک اسپند دود کردم زیر واژنم باردار شدم یکی دوستامم ب پیشنهاد من دود کرد و همین ماه باردار شد بعد از یکسال اقدام،ضرر نداره گلم،استرس رو هم بذار کنار با نگرانی ب جایی نمیرسیم.توکل کن ب خدا.

۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۱:۵۷:۲۱
(ویرایش)

سامینا جان نگران نباش انشاالله باردار باشی.

بعد هم یوقت میبینی باد کولر خورده پات سرماخورده. اینقدر نگران نشو همین نگرانی خودش خوب نیست.

سعی کن استراحت کنی و روز موعد پری بی بی بزاری

خیییییلی ممنون از تجربه خواهر دوستت که گفتی اینارو میشنوم امیدوار میشم. منم لکه بینیو دارم گاهی کمتر میشه. رنگشم قهوه ای

مواظب خودت باش و فقط ریلکس باش و به همه چی خوشبین نگاه کنanim2-40

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۲:۰۰:۵۵
(ویرایش)

ممنون فرفری جونم.

نمیدونی چقدر خوشحال شدم پیامتو دیدم این چن روز که نیومده بودی از خودت بگی باور کن نگران شده بودم گفتم خودش چطوره نی نیش چطوره پس چرا هیچی نگفته.

الان واقعا ذوق کردم.

پس تو هم لکه بینی داشتی منم الان دوهفته ای هست دارم رنگ قهوه ای گاهی کم میشه بعضی وقتا یکم بیشتر میشه. روزی دو تا شیاف سیکلوژست استفاده میکنم.

هفته دیگه وسطای هفته میرم سونو مجددا.

دوستم از تجربیاتت و لکه بینیت هر چی به درد من میخوره بهم بگو عزیزم. ممنون

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031