تعداد بازدید : 35201
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۲:۰۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

راستی بچه ها جنسیت نی نی هاتون معلوم شد بیاین بگین valentine

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۲:۰۵:۰۷
(ویرایش)

راستی بچه ها هر وقت دیدین تاپیکمون نیست تو قسمت تالار گفتگو یه جا داره آرشیو اونجا تو صفحات قبلی آرشیو بگردین تاپیکمون پیدا میکنین. چون ما پیام کم میذاریم تاپیکای دیگه میان جلوتر.مال ما تو آرشیو قرار میگیره.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۲:۱۳:۴۸
(ویرایش)

گیلک جان ناراحت نباش . بی بی من روز 26 یه خط خیییییلی کمرنگ افتاد. 4-5 روز بعدش پررنگ شد کامل.

انشاالله که باشی نشد ماه بعد.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۸:۱۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

خسته شدم ب خدا

از تمام بچه ها بدم میاد

دیروز سریع بدون معطلی بیبی مثبت شد، امروز منفی شد

خالم دیگه داره از این مسخره بازی بیبی چک ی هم میخوره

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۰:۴۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۱:۴۰:۲۴
(ویرایش)

سلام کسی هست جواب سوال منو بده؟

زندگی زیباست
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۱:۲۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام خانما خوبین؟🙋انشالله نی نیاتون صحیح و سالم به دنیا بیان.من تازه ازغول واژینیسموس راحت شدم و واسه بارداری دارم اقدام میکنم۳ شهریور پریود شدم تا ۸شهریور.روز ۹و۱۲شهریور اقدام کردیم قصد دارم یک روز درمیون رابطه داشته باشم خداکنه باردار شم.بچه ها واسه دخول یک مقدار خیلی کم لوبریکنت استفاده میکنم.خانم خیابانی به بقیه گفتن مقدارکمش مشکلی نداره نظرشما چیه ؟بعدازرابطه هم بالشت میزارم زیرکمرم ونیم ساعت دراز میکشم 

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۱:۵۴:۰۷
(ویرایش)

منم تو رابطه گاهی خییییلی کم قد یه عدس ژل میزدم گاهی بیشترم میشد. بنظرم بخواد بشه میشه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۱:۵۶:۰۷
(ویرایش)

سامینا اگه پریت عقب افتاده میتونی بری آز بدی

من روز 26 باید پری میشدم نشدم و روز 31 سیکلم آز دادم که مثبت شد . روز 26 و 28 سیکلم بی بی چکم کمرنگ بود اما روز 31 به شدت پررنگ شد.

چن روز عقب میفته بهتره آدم میره بتا بالا رفته و استرس کم بودن بتا رو نمیگیره

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۲:۰۵:۰۲
(ویرایش)

بهار جان نگران نباش بی بی چک مدیکور حتتتتتتما مدل قطره چکونی بخر برا من سریع نشون داد . مارک bon med هم یکی از دوستان اون تاپیک به من معرفی کرد خوب بود. فقط حتتتتتتتتتتما قطره چکونی بگیرین بچه ها و حتتتتتما از ادرار اول صبح استفاده کنین یا چند ساعت قبل گرفت نمونتون آب نخورده باشین تا ادرارتون غلیظ شده باشه و نشون بده. مدیکور قطره چکونی حتی وقتی هورمون بتاتون کم باشه خط کمرنگ نشون میده. البته بذارین موعد پری بیاد بعد استفاده کنین.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۷:۰۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۷
(ویرایش)

ارکیده جونم سلاااام عزیزم ممنون ک پیگیر احوالمی،الحمدلله منو نی نی خوبیم دیروز پیش دکترم بودم سونوم کرد دوباره قلبشو واسم گذاشتو نی نیو نشونم داد آزمایشای غربالگری دوم و سونوی آنومالی نوشت ک تا اوایل مهر باید ان شاءالله انجام بدم.ارکیده جون منم سه هفته لکه بینی داشتم بیشتر قهوه ای بود ولی یکی دوبار خون قرمز میدیدم لکه ها قهوه ای گاهی کم گاهی زیاد و خداروشکر بعد از هفته هشت از بین رفت من روزی ی شیاف سیکلوژست خارجی استفاده میکردم و استراحت تقریبا مطلق اما همچین مطلقم نبود،نگران نباش لکه بینی ان شاءالله حل میشه.مراقب خودت باش عزیزم،اگه خواستی بیای ی گروه مخصوص باردارا دارم چند نفری هستیم توی گروه ک نی نی داریم فعلا خواستی بیای بگو لینک بهت بدم.

خدای خوبم پسر کوچولومو ب تو میسپارم...پناهش باش
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۷:۰۴:۲۲
(ویرایش)

سامینا جونم منم از آشناییت خوشوقتم خیلیییی خوشحالم ک در کنار شما هستم عزیزم اصلا استرس نداشته باش بارداری یک پروسه ست ک ممکنه گاهی زمان ببره با خیال راحت و آسوده ب کارت ادامه بده ان شاءالله ک دامنت ب زودی سبز میشه.الهی آمین.

۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۷:۰۵:۴۷
(ویرایش)

بهار مهربونم عزیزم میدونم چی میگی کاملا درکت میکنم ولی عزیزم ناامید نشو تو ک مشکلی نداری عزیزم مراقب خودت باش این بیبی چک ک زدی شاید واقعا مثبت بوده رعایت کن عزیزم ببین خدا چی میخواد.

۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۷:۱۲:۲۹
(ویرایش)

فاطمه جون ب تاپیک خوش اومدی عزیزم ان شاءالله ک ب همین زودی باردار میشی،بعد از نزدیکی نیم ساعت پاهاتو تکیه بده بالا ب دیوار بعدشم یکی دوساعت روی پهلوی راست بخواب حموم نرو توی صفحات قبلی ی چیزایی نوشتم شاید ب دردت بخوره،من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم روزی ک دیگه دو خطش داشت پررنگ میشد سه شب پشت سر هم نزدیکی داشتم ک خداروشکر گرفت،حالا ان شاءالله توکل کن ب خدا شروع کن ان شاءالله ک زود نتیجه میگیری.

۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۸:۲۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام .سامینا سه سال ازدواج کردم واژینیسموس داشتم .ماه اول که دارم واسه بارداری اقدام میکنم.

مرسی فرفری جون ازراهنمایت.اگه بعد نیم ساعت حموم نرم ضرر نداره عفونت نمیگیرم؟anim2-21

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۸:۵۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۴ ۲۲:۱۴:۲۳
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031