تعداد بازدید : 20542
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۲۰
کاربران آنلاین : 0
mojgan2016
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۵:۲۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵

اونایی که با واریکوسل خاطره دارن بیان! خخخ

(ویرایش)

خب سلام! عرضم به حضورتون که بالاخره با سونوگرافی که همسر اینجانب دیروز داد کاشف به عمل اومد که ایشوووووون دچار به یک عدد واریکوسل این طور که فهمیدم خیلی خفیف هستش. بعدم تشخیص این که جراحی لازمه یا نه با دکتره که امروز عصر وقتشه. 

از کسایی که اطلاع دارن میپرسم، دوستان آیا درمان واریکوسل فقط جراحیه؟ با توجه به این که خب ما تقریبا یه سال منتظریم و خبری نشده از بچه و این که سن جفتمون هم زیاد نیست من 22 سالمه و شوهرم 24 سال. ممکنه دکتر بگه جراحی نمیخواد با دارو بخواد کیفیت اسپرمو بالا ببره؟ بعد اونطوری درجه ی واریکوسلش بالاتر نمیره و عود نمیکنه؟ چون از گفته های دکتر سونوگرافی اینطور مشخص بود که احتمالا جراحی لازم نباشه. 

ضمنا من خودم هم مشکوک به تنبلی تخمدانم ولی دکترم وقتی ازش میپرسم "خانم دکتر من تنبلی تخمدان دارم؟؟ میگه 50 درصد احتمالا داری" و اصلا جواب قاطع نمیده. 

+ نمیدونم چرا ولی با اینکه خبر نسبتا بدی شنیدم که همسر واریکوسل داره ولی اصلا امید و صبرمو از دست ندادم! به نظرم هنوز کلی جا داره تا بخوام ناامید بشم!! و نه اینکه بچه نخوام خیلیم دوست دارم یه عالمه بچه داشته باشم ولی زمانش زیاد فعلا مهم نیست برام. حتی شاید بهتر باشه که یه مقدار دیرتر مادر بشم.

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۵:۵۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

ممکنه با دارو خوب بشه ولی مقطعیه

هرچی بمونه طی سالهایی که میگذره بیشتر میشه.

پس تنها راهش جراحیه.

چون اگه هی زیاد بشه و عمل نکنی یا دیر بفهمی ممکنه به صفر برسه.

بازم ببین نظر جراحش چیه.

ولی اگه میتونید به روش میکروسکوپی عمل کنید که نتیجه بهتری داره و احتمال بازگشتش خیلی خیلی خیلی کمه.

اصلا این حرکت دکترا اشتباه میگن برو یکسال اقدام کن اگه نشد بیا !!

همون اول باید برای مرد آز اسپرم بنویسن.

درمورد خودتم من دقیقا اطلاع ندارم.

این بود خاطرات همسر یک واریکوسلی!!😆😆😆

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۶:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

من ازمایش شوهرم عالی بود هرجا رفتم گفتن ازمایش اسپرم عالیه

اما چون خودم مشکلی نداشتم دکتر گفت یه جای کار میلنگه

شوهرتو ببر واسه معاینه

وقتی رفتم گفت واریکوسل دوطرفه داره!!!!

فقط با ای یو ای جواب میده

و باید عمل کنه!!

منم ناامید نشدم 😊

اینم خاطره ی من از واریکوسل😒

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۸:۲۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

بنده هم هیچ خاطره ای از واریکوسل ندارم 
این بود خاطره ی من از واریکوسلblink

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۹:۳۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

من دیگه با این اوضاع شما دوستان نازنین یقین پیدا کردم شوهم واریکوسل داره

خودشم کم کم شک کره

امروز بهش گفتم برو آز اسپرم بده به جاش رفته دنبال مرکز سونو برای اونجاش گشته

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش می دهند
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۲۰:۵۸:۵۵
(ویرایش)

مرسی دوستان همسر واریکوسلی و غیر واریکوسلی ز خاطره هاتون shysmile

شوهر من رفت سونوش رو نشون داد به دکتر و گفت جراحی لازمه. اینم گفت به روش میکروسکوپی جراحی میکنه ولی من خیلی نگرانم که زیاد وارد نباشه و بدتر بشه کار و بعدا حسابی عود کنه. چون چند نفر رو میشناسم اینطوری که بعد عمل عود کرده مشکلشون چند برابر شده. 

البته اینطور که من این چند وقته تحقیق کردم دیدم یه مشکل خیلی شایع هستش. ولی با این جال شوهرم شدیدا ناراحت و داغونه و منم از ناراحتی اون دارم دق میکنم واقعا!! 

پانیذا جون واقعا اشتباهه این یکسال انتظار! کلی فرصت طلاییه و از دست میده آدم اگه مشکلی باشه. یه سوال همسر تو الان بعد عمل مشکلش حل شده؟ آزمایشش چطوره؟؟ اصلا عمل کرده؟

الی جونم شما کی عمل میکنین؟ ان شاالله که مشکل شما و ما و همه زود حل بشه. آفرین که ناامید نیستی اصلا ناامیدی خودش سمه و بدتر از هر مرضیه!

ریحانه جونم آره شما هم خوب کاری کرد شوهرت رفت دنبال سونو اول. زود مشخص میشه چیکارس و اصلا داره واریکوسل یا نه. ان شاالله که نداره. 

۱۳۹۵/۶/۱۶ ۲۳:۳۱:۰۷
(ویرایش)

مژگان جون هنوز یک ماه نشده عمل کرده

باید سه ماه بگذره بره آز بده

تو این 3ماه هم باید دارو بخوره

به شوهرت بگو غصه نخور خیلیا دارن

کلا مردا میفهمن مشکل دارن بهم میریزن خخخخ فک میکنن مردونگیشون رفته زیر سوال.

یه وقتی میگه اگه خوب نشم چی کار کنیم

منم میگم هیچی مگه واسه بچه باهات ازدواج کردم

ما چی کردیم که اون بخاد بکنه

کلا باید تو خونه شاد شنگول باهاش برخورد کنی که غصه نخوره!

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۸:۴۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۰:۴۴:۰۷
(ویرایش)

ما سه ساله ازدواج کردیم و از بعد عید تصمیم گرفتیم که اقدام کنیم. یک ماه پیش متوجه شدیم که همسرم واریکوسل چپ گرید 2 داره و با این وضع هیچ امیدی به بارداری نیست و حتما باید عمل شه، چون آزمایش اسپرم همسرم نشون میداد که فقط 2% اسپرم سالم داره . ولی با عمل قطعا خوب میشه و میتونیم به صورت طبیعی باردار شیم.

از طرف دیگه دکتر زنان به من گفته بود که ذخیره تخمدانت پایینه و حتی بهتره با این وضع جفتمون سراغ آی یو آی نریم و مستقیم آی وی اف کنیم.

خدا میدونه که تو اون یک ماه چی به ما گذشت. فقط خودمون دو تا هم از قضیه خبر داشتیم و با هم قرار گذاشته بودیم، به هیچ کی هیچی نگیم. ما عاشق همیم و وجود یا نبود بچه هیچی از عشق ما کم نمیکنه.

خلاصه اینکه بعد از یک هفته از تشخیص واریکوسل دو تایی رفتیم بیمارستان و بی خبر از همه، همسرم عمل کرد.

دو سه روز بهد از عمل، دقیقا شب تولد امام رضا، وقتی که تلویزیون داشت گلدسته های حرم رو نشون میداد، من یهو یادم افتاد که منی که همیشه سر 28 روز پریود می شدم، الان 4 روزه که تاخیر دارم و اینقدر درگیر عمل بودیم، اصلا حواسم به این موضوع نبوده. به همسرم گفتم گفت جتما به خاطر قرصاییه که خوردی نظمش به هم ریخته.

بیخیر از همسرم ازدکتر زنانی که دوست خانوادگیمون بود پرسیدم، گفت حتما برو آزمایش. اما همسرم گفت چند روز دیگه صبر کن، مال قرصاست.منم قبول کردم و فقط گفتم دوس دارم حامله باشم و امام رضا امروز بهمون عیدی داده باشه و خوابیدم.

ساعت سه نصف شب یهو از خواب پریدم. دیدم همسرم خواب خوابه. یواشکی رفتم بیبی چک گذاشتم که اگه منفی بود ناراحتش نکنم، اما در کمال ناباوری در کمتر از 5 ثانیه بیبی چک با دو خط کاملا پررنگ مثبت شد!!!!

همسرم رو بیدار کردم و بهش گفتم. جفتمون شوکه شدیم و تا صبح بیدار بودیم.

عصر که از سرکار اومدم رفتم آزمایش خون  و اون هم مثبت شد.

و اینجوری بود که ما عیدیمونو از امام رضا گرفتیم و من الان 8 هفته باردارم.

یعنی وقتی همسرم تو اتاق عمل بود، یک ماه بود که بابا شده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۸:۴۵:۰۸
(ویرایش)

فقط خدا باید بخواد. البته ما باید همه تلاشمونو بکنیم. ولی خدا خیلی راحت میتونه واسه همه ما معجزه کنه.

من بچمو معجزه ای از خدا میدونم. و اگه پسر شه حتما اسمشو میذارم علیرضا که هیچ وقت یادمون نره که کی بهمون عیدی داده!!!!

نا گفته نمونه که همسرم قبل اینکه منو پیدا کنه و بیاد خواستگاری، رفته بود اما رضا و از خودش خواسته بود همونی که میخواد رو سرراهش بذاره و در کمتر از دو ماه منو بهشون معرفی کرده بودن.

ما کل زندگیمون رو مدیون امام رضاییم و حتی عروسیمونم تولد امام رضا بود!!!!!!!!!

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۹:۴۹:۰۶
(ویرایش)

پانیذا جونم ممنون از راهنماییت. آره خیلی باهاش شاد و با حوضله برخورد کردم یکم حالش بهتر شده. اونم همش میپرسه اگه یه وقت کلا بچه دار نشیم تا آخر عمر چی؟؟ منم میگ اشکال نداره اونم به نوعی خوبه! میتونیم وقتی یکم جون گرفتیم عوض این که پولمونو خرج بچه بکنیم بریم سفر دور دنیا!!!!!! خخخخ کلا یه همچین موجودیم من! خلاصه کلی حرف زدم و خیلی حالش اومده سر جاش. جوری که الان خودش با خودش شوخی میکنه!!! بعد یه سوال دیگه. من خیلی وسواس گرفتم رو انتخاب جراح. همینجا میگن یه دکتر عالی هست و بهترین اینجاس. ولی حالا بازم یه کم تردید دارم. همش ب خودم میگم حداقل تهران اگه نشد بریم بریم تبریز که خیالمون جمع بشه.. ولی اونم سخت میشه و کلا خب این تصمیم پدرمادرشه کجا عمل کنه. که اوناهم میگن همینجا خوبه.. مشکلی پیش نیاد؟؟

واااااای دنیای مامانیییییی مهربووووون... مو به تنم سیخ شد.. الحمدلله به خاطر این هدیه بزرگتون. خدا خیلی بزرگ رحیمه. امیدوارم این چند ماه باقی مونده رو هم به شادی و سلامت و آرامش زیر سایه ی توجه خود امام رضا سپری کنی و صاحب یه فرزند سالم و صالح و گوله نمکی بشی. love

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۰۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۴۶:۰۸
(ویرایش)

مژگان جون من ۳روز پیش فهمیدم شوهرم واریکوسل شدید سمت چپ داره ۲روز هم هست که عمل کرده فعلا هم در حال استراحت هس ببینیم چی میشه 

هرچی خدا بخواد همون میشه

شوهر منم شب قبل عمل میگف میریم ی بچه از پرورشگاه میاریم و بزرگ میکنیم و از این حرفا 

پانی جون دکتر چ داروهایی ب شوهرت داده بعد از عمل؟

خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۰۸:۱۳
(ویرایش)

مرسی عزیز دلم. ایشالا که مشکل همسر شما هم خیلی زود حل شه. واریکوسل بهترین علل ناباروری مردانه و کاملا قابل حله. اصلا نگران هیچی نباش. یه عمل خیلی سادست. همسرم همون روز عمل با پای خودش اومد خونه. کمتر از یک هفته ام کاملا راه افتاد.

باورت میشه روز سوم یا چهارم بعد عملش که رفتیم جواب مثبت آزمایش منو گرفتیم، پله های آزمایشکاه رو از خوشحالی میدوید وبلند بلند می خندید!!!!!

ما کلا بیخیال بچه شده بودیم و تصمیم گرفته بودیم از ایران بریم که از اطرافیانم دور باشیم و راحت با هم زدگی کنیم. آخه همسرم می گفت نمیخوام به هر قیمتی بچه دار شم. بچه رو باید خود خدا بده

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۵۲:۱۸
(ویرایش)

وااای دنیای مامانی بهت تبریک میگم

خدا برات حفظش کن

بله تا خدا نخواد یه برگم از درخت نمی افته.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۵۶:۴۳
(ویرایش)

مژگان جان اگه دکترش خوبه و از کارش مطمئنید همونجا عمل کنید چون بعد عمل سختش میشه بخواد از تهران بیاد ارومیه..فقط همون میکروسکوپی عملش کنید.

تهران دوره سختش میشه بعد عمل تا بیاد ارومیه.

ایشاالله عمل میکنه خوب میشه بزودی هم مامان بابا میشید.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۲:۰۰:۱۱
(ویرایش)

نرگس جون قبلا بهت گفته بودم؟!

اول این که قبل عمل دکتر واسه شوهرم یه آز هورمونی نوشت گفت جوابشو برای بعد عمل حتما میخوام.

بعد براش ویتامین نوشته

کلومیفن

آمپول هاش سی جی

داروهاش کلا با دفترچه 400 هزار تومن شد

گفت 3ماه دیگه بیا واسه آز مجدد و چکاب که ببینه چقدر بهتر شده.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۲:۴۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

وای عزیزم

اشتم با امام ضا ع درد و دل میکردم

اومدم پیامای شما رو خوندم اشک امونم نمیده