تعداد بازدید : 7533
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۲۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۰۹:۵۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم ...

نه قربونت برم...می گن برای اینکه تعداد اسپرمها و کیفیتشون بالا بره بهتر 2 تا 3 روز قبل نزدیکی نهایی که بنا به تاریخ تخمکگذاریت میشه 14 و 15 و 16 و 17 نزدیکی نداشته باش...یعنی شما از تاریخ 12 پریودت نزدیکی نکن شب 14 تا 17 نزدیکی کن بعد اونم به اختیار خودت هر روز که دوست داشتی نزدیکی کن همین...فقط 2 تا 3 روز قبل نزدیکی نداشته باش...تینا چند سالته..؟ چند وقته ازدواج کردی..؟ تینا جان البته با این روش 99 درصد بچه دختر میشه اگر پسر می خوای از روش دیگه ای استفاده کنی..

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۰:۰۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

فدای تو سارا جان اومدی بلاخره همش منتظرت شدم.ممنون ک جواب دادی ماه قبل از طریق نرم افزار تخمک گذاری انجام دادم یعنی اشتباه بود؟! باشه چشم اینطور ک میگی انجام میدم.من 27 سالمه ،3 ساله ازدواج کردم،شما چی؟؟ اتفاقا دختر دوستم anim2-4d564ad6anim2-thanks

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۰:۲۴:۳۲
(ویرایش)

در ماه دوم اقدام بسر میبرم 😉

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۱۲:۱۵
(ویرایش)

تینا جان دیدم یکی از دوستانتون گفته پزشک زنان و خانم خیابانی گفتن یک شب در میون نزدیکی کنید چون کیفیت اسپرم پایین میاد البته درسته اما ما در یکشب در میون زمان رو از دست میدیم ... چون تخمک فقط 24 ساعت زنده است و ما فرض رو بر این میزاریم که همسر شما هیچ مشکلی از نظر اسپرم ندارند و اگر هم باشه اسپرم تعدادش و کیفیتش در این چند روز پشت سر هم نزدیکی کردن صفر که نمیشه کم میشه ...با توجه به اینکه اسپرم تا 5 روز زنده میمونه در رحم هست تا بلافاصله با ظاهر شدن تخمک اون رو بگیره...البته ان شاء الله این ماه بارداری اما اگر نشد همسرت یه آزمایش بده ... به خدا توکل کن و دعای نادعلی رو روز تخمکگذاری بخون..و دعای سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین..این دعا شما رو از غم جدا میکنه ...فقط آرامش داشته باش...

من دیر ازدواج کردم بخاطر شرایط تحصیل و کارم ...پارسال شهریور ازدواج کردم ...38 سالمه... 5 ماه تو اقدام بودم...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۲۲:۴۷
(ویرایش)
سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۲۷:۳۰
(ویرایش)

قربون محبتت سارا جان آدمو آروم میکنه حرفات لطف کردی آجی.باشه عزیزم پس همون یک شب درمیون.پس درد نزدیکی رو چکار کنم .sad

۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۲۹:۵۹
(ویرایش)

عزیزمی ان شاءالله خوشبخت بشی عزیزم 😍😍و قدم بچه تون پراز شادی و خیر باشه. خودت نزدیکیت ب چ صورت بود و چیکار میکردی؟!

۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۳۳:۲۱
(ویرایش)

بیشتر درد نزدیکی ما از این هست که دچار خشکی واژن میشیم...یعنی در معاشقه یا ذهنمون جای دیگه س یا همسرمون می خواد زود بره سر اصل مطلب...گاهی هم بخاطر باردار شدن انقدر به صورت وظیفه ای سکس می کنیم که واقعا خسته میشیم و مشکل خشکی واژن پید می کنیم حالا باید دید که قبلا هم اینطور بودی یعنی درد داشتی با اینکه بدنت موقع سکس خیس میشد یا اصلا خیس نمی شی...؟

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۳۵:۱۰
(ویرایش)

البته گفتی یکشب در میون می خوای نزدیکی کنی پس بهتر از روز 14 شروع کن یعنی 12 و 13 نزدیکی نکن 14 انجام بده و به همین ترتیب...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۴۵:۳۵
(ویرایش)

خشکی واژن بیشتر بخاطر درگیری ذهن هستش..وقتی ما نامزد بودیم حتی با نگاه همسرمون تحریک میشودیم یا با فکر کردن به اون ..اما چون شرایط عادی میشه خشکی واژن پیدا می کنیم...شرایط زندگی شما رو نمی دونم ..اما باید با همسرت راحت راحت باشی...ببخشید این حرف رو می زنم واقعا معذرت می خوام اما زن باید در رختخواب با همسررررررش مانند یک ف ا ح ش باشه ...یعنی از هیچی خجالت نکشه... هر حرفی هر حرکتی دوست داشت بکن..این آزادی عمل اجازه میده تو از سکست لذت ببری..ذهنت آزاد و رها باشه ..ساعت سکس و میزان دمای اتاق مهمه ...لباسهای خواب بادی برای خودت بخر هم ارزونه اما تحریک کننده هم برای خودت هم همسرت ...اما اگر جواب نگرفتی از ژل لوبریکانت استفاده کن سطحی به بدنت نزن با این وسایلی که فکر کنم اسمش اپلیکاتور بزن چند دقیقه ای صبر کن تا خوب آغشته بشه بعد سکس کن...دیگه نمی دونم چه توصیه ای بکنم ..خخخخخخخخخخخخ..موفق باشی

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۴:۵۱:۵۳
(ویرایش)

احساس میکنم خودم سخت میگیرم چون خیلی هم طول کشید تا ب اصطلاح بچه ها بانو شدم.چشم خواهری هرچی شما بگین 😘😘،نگفتی ی شب درمیون انجام دادی یا چند روزی ک گفتی؟؟

۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۵:۲۲:۵۴
(ویرایش)

عزیزم من خودم پشت هم انجام دادم ..و یکشب در میون نبود...چون تو اون 5 ماه تجربه خوبی بدست آوردم ...حالا این ماه رو پشت هم انجام بده تا ببینیم خدا چی می خواد...امیذوارم به زودی مامان بشی خیلی حس بامزه ایه...هنوز دخمرم بدنیا نیومده دلم براش تنگ شده...ان شاء الله قسمتت بشه خانمی...اما حتما از شوهرت بخواه آزمایش بده..

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۵:۳۷:۳۹
(ویرایش)

ای جان دلمو بردی برا نی نی خداحفظش کنه anim2-thanks

۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۵:۳۹:۴۳
(ویرایش)

بااین روش ک روز تخمک گذاری رو میگی مطمئن بودی؟؟علائمی دیدی از تخمک گذاری؟؟

۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۶:۱۲:۴۸
(ویرایش)

من چون دو قلو میخواستم تحت نظر دکتر بودم دو ماه رفتم سونوگرافی دقیقا هم همون 14 تخمکگذاریم بود..نه علامت یا نشانه خاصی از اول هم نداشتم ..اما چون یادگرفته بودم تخمکگذاریم رو با دماسنج چک کنم متوجه میشدم چون وقت تخمکگذاریم دمای بدنم یک درجه بالا میره بعد افت می کنه ماهی که باردار شدم دما همون طور یک درجه بالا مونده بود و پایین نیومد ...اما خدا یکی قسمتم کرد...ان شاء الله دخمر نازم بدنیا اومد بلافاصله یکی دیگه از خدا طلب می کنم..البته اونم دختر..منو شوهرم عاشق دختریم..خخخخ

سلام زندگی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران