تعداد بازدید : 7532
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۲۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۶:۳۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

عزیزم چ خوب،آره دختر واقعا شیرینه منم خیلی دوس دارم اما شوهرم میگه اصلا مهم نیس چی باشه فقط سالم و صالح باشه.

ان شاءالله هرچی میخواین همون بشه ...ی چیز دیگ شنیدم خواسم ببینم حقیقت داره ک میگن 7 روز ک از آخرین روز پریودیت بگذره نزدیکی کنید جواب میده ؟!

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۱:۰۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم ...

ببین عزیزم ...میگی 7 روز از آخرین روز پریود بسه به اینکه پریود هر کس چند روزه باشه مثلا پریود من 7 روزه هست با 7 روزی که شما گفتی میشه 14 روز...خخخخخخ خوب همون میشه ....اما اگر پریود شما مثلا 7 روزه باشه با 7 روز میشه 14 روز که خوب این پرته...باید تخمک رشد کنه و آزاد بشه برای بعضیا دوره پریود 3-5-7-10 اینطور باشه همه سرگردون میشن و اصلا مطلب علمی نیست ..براساس اونچه من از دکتر شنیدم و زیاد مقاله خوندم چون خوره مقاله دارم این روش از همه علمی تر و درست تره ....حرفهای افراد عامی زیاد مهم نیست ...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۱:۱۷:۱۰
(ویرایش)

تینا جان هر وقت بادار شدی بسلامتی به منم خبر بده خوشحال میشم بشنوم...راستی کجا ساکنی...؟ من اهل تهرانم اگر دکتر خوب خواستی بهم بگو معرفی کنم...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۱:۳۲:۰۷
(ویرایش)

سلام سارا جانم خوبم بخوبیت .. حال نی نی چطوره ؟؟ ... اها من ۵ روزه هسم پریودیم ... پس علمی نیس اوکی ...پس چرا دکترا میگن ی شب درمیون از روز ده سیکلتون تا بیستش نزدیکی کنید ... ؟ ... عزیزی من تهران نیسم شهرکردم ممنون بفکر دکتری واسم ... معلومه دل مهربونی داری زنده باشی ...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۳:۲۴:۰۷
(ویرایش)

مرسی عزیزم نی نیمم خوبه...بله  این مطلب رو به منم گفتن ...این دلیلش اینکه برخی از افراد تخمکگذاریشون ریتم خاصی نداره و پریودشون عقب و جلو میشه بیشتر این افراد هم برای تعیین تخمکگذاری سونوگرافی نمیرن که!!!! امکان داره زودتر یا دیرتر تخمکگذاری انجام بشه می خوان هیچ کس زمان رو از دست نده  ..اما کسی که پریودش دقیقه و هر ماه دوره مشخص داره اینطور نیست ...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۴:۰۱:۲۴
(ویرایش)

چشم حتما ب محض اینکه فهمیدم باردارم اول ب شماها میگم ... بعد ب بقیه ...من دوسه ماهه پریودیم منظمه یعنی دیگه اوکی هسم آره ؟؟ نمیخواد ی روز درمیون ... سارا بدون ک این ماه ب گفته تو میخام پیش برم حسابی روت حساب کردم ... floweranim2-40

۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۴:۴۳:۳۲
(ویرایش)

برناممو اینطوری کردم 11ام سیکلم نزدیکی.بعد دیگه نزدیکی ن همون چند روز ک خودت گفتی14  ام تا 17ام یعنی دوره تخمک گذاریم پشت سرهم داشته باشم بعد دوباره ندارم وباز  19 و 21ام سیکلم  هم انجام میدم خوبه؟؟

۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۵:۳۳:۲۴
(ویرایش)

تا 17 انجام بده بعدم اگر دوست داشتی انجام بده...چرا فقط 19 و 21 ؟؟؟؟؟؟؟ بعد از اون دیگه مهم نیست کی باشه...البته تیناجان این به شرطیه که شما و همسرتون هیچ کدوم مشکل نداشته باشید...و بدون تمام شرایط هم مهیا باشه باز 25 درصد امکان بارداری در هر ماه هست ...اما پناه بر خدا موفق باشی

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۷ ۱۶:۱۲:۲۹
(ویرایش)

عزیزی  علاوه برتعیین تخمک گذاری ک برام داشتی اینا روزا روهم از نت گرفتم ک میگه دوازده یا چهارده روز قبل از دوره جدید ک این دو روز رو گفتم مال اون محاسبس ک میگی چرا ... تا اونجا ک خودمو چکاب کردم مشکلی نداشتم ... اما شوهرم تاحالا آزمایش اسپرم نداده!!!  فدای تو تو این روزا منو فراموش نکنی التماس دعا ...

۱۳۹۵/۸/۱۸ ۱۹:۵۴:۴۲
(ویرایش)

سارا کجای دلتنگتم ؟!sad

۱۳۹۵/۸/۱۹ ۰۸:۴۶:۵۹
(ویرایش)

سلام عزیزم ...من اینجام ...

سوال قبلی رو متوجه نشدم...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۹ ۰۸:۵۳:۲۱
(ویرایش)

هر چی در نت نوشته صحیح نیست ..سعی کن سایتهای معتبر رو بخونی...تجربه دیگران خوبه اما گاهی علایم بدن من و عکس العملش با دیگران فرق می کنه... تو ماماسایت مقاله های خوبی هست بهتر اونا رو بخونی...البته باید دقت کنی مثلا تو مقاله علایم بارداری رو نوشته استفراغ و تهوع و یا تکرر ادرار...خوب استفراغ و تهوع برای همه نیست اگر باشه برای هفته 8 به بعد هست حداقل برای من انیطور بود ...من تا حدود 5 ماه انقدر حالم بد بود که 7 کیلو وزن کم کردم تمام کلاسهای دانشگاه رو کنسل کردم هفته ای 3 روز بیشتر نمی تونستم برم سرکار...تکرر ادرار در آخر 6 ماه بسراغ آدم میاد نه همون اولش...می بینی که با هم متفاوته ...صبور باش و بدنت رو تحت نظر بگیر...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۹ ۱۲:۳۱:۴۳
(ویرایش)

فدات گلم بدنیسم سرما دارم crying

چیشو در نظر بگیرم.چمیدونم ساراجان ترشح داشتمو کمردرد و تخمدون درد،روز هشت و نهم سیکلم گفتم حتما مال تخمکگذاریه؟یعنی میشه زود شروع شه،قرص برا زودارضا شدن سراغ نداری شوهرم هم خودش اذیته هم من،دیرارضامیشه

۱۳۹۵/۸/۲۲ ۰۹:۳۲:۵۱
(ویرایش)

سلام گلم ..

کلا همه چیز رو ...نگران نباش چند ماه که در اقدام باشی متوجه منظورم میشی...قرص نه متاسفانه چیز خاصی نمیشناسم ...

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۲۳ ۲۰:۵۴:۳۶
(ویرایش)

سلام عزیزم..ممنون ک بیادمی😍😘.خوبی خودت گلم؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران