تعداد بازدید : 241206
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۷/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۱:۲۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
مرسی بچه ها . واقعا ممنونم كه اینهمه لطف دارید به همدیگه و برا هم دلسوزانه راهنمایی می كنید . همه تون رو می بوسم
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۱:۳۰:۵۳
(ویرایش)
در فكرش هستم
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۲:۲۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
الهی آمیییییین.
ما در خدمت بشریتم دیگه چیکار کنیم!!!!!
یه خانومی هم بود تو تایپیک کم تحرکی اسپرم با گیاه دارویی تقویت شده بود و باردارم شده بود ولی طفلکی شقط شد. حتما طب سنتی رو امتحان بکن یاس عزیز.
آره نیرسا منم میذاشتم بالشه رو خیلی سخته!!!! میگم قدیما همه چی الکی الکی بود و مشکلی هم نداشتن. نه پوزیشن داشتن و نه بالش و بی حرکتی و ...!!!! ما این همه خودمونو درگیرش میکنیم. خخخخخخخخخ
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۳:۲۶:۱۹
(ویرایش)
موز سرشار از آنزیمی به نام "بروملین" است. آنزیمی که نقش مهمی در تنظیم هورمون‌های مردانه دارد. همچنین میوه‌ای سرشار از ویتامین B1، ویتامین A، و ویتامین C است که با افزایش استقامت و پایداری اسپرم‌ها قدرت باروری را در مردان و تعداد اسپرم ها را افزایش می‌دهد.
خنک نگه داشتن بیضه ها هم نقش به سزایی دارد. پوشیدن لباس های تنگ و گرم باعث کندی حرکت اسپرم ها و همینطور پایین اومدن میل جنسی میشه.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۳:۳۳:۰۹
(ویرایش)
برای درمان جوش های بزرگ و عفونی میتوان از پیاز استفاده کرد. به این صورت که یک دانه پیاز رو با پوست روی حرارت قرار میدیم. (من خودم از اجاق گاز با شعله ی کم استفاده میکنم) بسته به اندازه ی پیاز 10 تا نیم ساعت باید روی اتیش بمونه. بعد پوستش رو که کاملا سوخته جدا و پیاز رو له یا قاچ میکنیم روی یه نایلون میذاریمش و یه ذره که خنک طوری که پوست رو نسوزونه روی جوش ها میذاریم به مدت تقریبا یه ساعت بعد با اب سرد صورت رو میشوریم.
جدا از بوی نامطبوعش معجزه میکنه.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۳:۴۴:۵۰
(ویرایش)
پیاز حاوی اسیدآمینه های متیونین و سیستئین، اسیدفولیک و ویتامین های K، B1، B6 و C می باشد.

حفظ چربی مناسب در زمان بارداری، پایین آوردن قند خون و پیشگیری از دیابت زمان بارداری، جلوگیری از نقص لوله عصبی در نوزاد، سم زدایی از بدن و بالاخره افزایش سطح ایمنی مادر در حین بارداری از جمله مزایایی است که برای مصرف پیاز در دوران بارداری ذکر شده است. البته مصرف زیاد آن می تواند منجر به سوزش سر دل شود.

تهوع، استفراغ، آبریزش بینی، خشکی پوست و حتی در موارد شدید شوک آنافیلاکسی از عوارض جانبی مصرف پیاز برای کسانی است که نسبت به پیاز آلرژی دارند.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۴:۲۵:۲۸
(ویرایش)
بچه ها عسل یکی از مواد قاعده آوره درسته که قدرت باروری رو زیاد میکنه اما مواظب باشید توی ماه های اول بارداری ازش استفاده نکنید خطر سقط رو افزایش میده (مخصوصا تو فصلهای گرم) اما در ماههای اخر خوردنش مفید و خوبه و بدن رو برای زایمان طبیعی اماده تر میکنه. البته زیاد نخورید خدایی نکرده دیابت بارداری نگیرید.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۲۰:۴۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ ۱۳:۳۹:۵۹
(ویرایش)
بابا خانوم دکتر!! طبیب!! حکیم!! ای ول برا مطالب مفیدت مرسی خانومی..اون پیازی که گفتی واسه جوشو حتما استفاده میکنم!
تنکس وری ماچ ماچ!!
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۲۰:۵۸:۵۱
(ویرایش)
همکار گرامی دکتر روژینا جون( نخیر !! رسما مطب وا کردیم اینجا..خخخخ) در مورد فواید موز گفتند در تکمیل حرف ایشون یه معجون قوی و معجزه گر رو بهتون معرفی میکنم که در افزایش اسپرم وتحرکشون بسیار مفیده و همچنین برای خانومها هم بسی مقویه!!

این چند قلم رو اماده کنید..بریزین تو مخلوط کن و نوش جان کنید..توصیه من: از چن روز قبل از اقدام تا اخرین روز عصرها تهیه کنید و میل کنید.

ترکیب شیر...خرما...موز..عسل...پودر نارگیل...بادام...گردو..پسته...شکلات خالص...کنجد...پودرجوانه گندم

این بمب انرژیه البته تهیه شده از مواد سالم و طبیعی

دوستان برید تو کارش...
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۲۱:۵۱:۴۳
(ویرایش)
خواهش میکنم نیرسا جونم در خدمتتون هستیم ما شاگرد شماییم.

در تکمیل مطالب استاد نیرسا: این معجونی که نیرسای عزیز گفته کالری خیلی زیادی داره سعی کنید توی برنامه ی غذایی جایی براش پیدا کنید همینطوری ندید بالا چاق میشید!!!
من درستش میکردم ولی خودم زیاد نمیخوردم. فقط یه لیوان اونم تو صبحانه میخوردم.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۲۱:۵۳:۴۲
(ویرایش)
البته من کنجد و شکلات و جوانه گندم نمی ریختم توش.
بچه ها جوانه گندم پوست رو خیلی خوشتل و شاداب میکنه.
۱۳۹۳/۸/۱۴ ۲۲:۲۷:۱۰
(ویرایش)
در تکمیل فرمایشات حکیم بزرگ روژینا خانم ،همینطور که بنده عرض کردم بله بمب انرژیه اما دوستان میتونند تو روزای مصرف شام کمتر میل کنند یا مثه بنده اصلا میل نکنن!!!!!
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۰۸:۱۲:۳۵
(ویرایش)
سلام خانوم دكترای مهربون ...
بچه ها منظورتون از جوانه گندم پودرشه دیگه؟ ما دیروز زدیم تو كار خرید مواد لازم برا تقویت .
این ماه هم نمی تونم اقدام كنم احتمالا . واسه همین تا ماه آینده كه بریم واسه عملیات اساسی ، فقط می خوایم تو این دوره تقویت كنیم خودمونو . بچه ها شما اینا رو از كجا می دونید ؟ خوب دوره دیده هستین!!!
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۰۹:۲۷:۳۳
(ویرایش)
راستش یاسی جون من جوانه گندم استفاده نمیکردم برای معجونم و متاسفانه دقیق نمیدونم ولی احتمالن پودرش باشه. من خودم از اینترنت و مادر و زن عموهام یاد گرفتم این مسائل رو.
حتما خودتون رو تقویت بکن. مخصوصا شوشو رو ایشالا که زود نتیجه می‌گیری عزیز.
راستی شما که کم تحرکی اسپرم دارید همسرت باید لباس گشاد و راحت بپوشه و سعی کنید بیضه ها رو خنک نگه دارید. خیلی تاثیر داره.
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۱:۴۶:۳۴
(ویرایش)
مرسی روژینا جون .
آره دیشب زده بودیم تو كار خنك كردن و كمپرس یخ بازی . تا خدا چی بخواد
دیگه دلم نمیاد بگم من بچه دوس دارم. نمی خوام شوشو ناراحت شه
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403