تعداد بازدید : 241207
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۷/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۴:۱۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
آخی. جانم یاسی. کار خوبی میکنی همسرداری اول بعد بچه داری.
امیدوار باش عزیزم هنوز که اول راهی ماشالا جوونم هستید. خدا هیچ بنده ای رو بی نصیب نکنه ایشالا ما رو هم فراموش نکن.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۴:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ ۱۳:۳۹:۵۹
(ویرایش)
یاسی جون جوانه گندم سرشار از ویتامین ب و ویتامین ایه...که همونطور که میدونید اکسیر جوانیه و برای باروری بسیار مفیده حتما ازش توی غذاهاتون مثه سوپ یا روی سالاد و یا همونطور که گفتم تو شیرموز ازش استفاده کنید
و اینکه روغن مالی بیضه ها هم باعث خونرسانی و درنتیجه تولید اسپرم بیشتری میشه...روغن زیتون بکر و روغن کنجد تو این مورد موثره!
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۵:۳۰:۰۴
(ویرایش)
بچه یه دستور عمل کاملا بی ربط به بارداری!!

روغن زیتون رو با روغن بادام تلخ به اندازه ی مساوی مخلوط کنید و بذارید روی میز توالتتون. به جای دستمال مرطوب برای پاک کردن آرایش دور چشم ازش استفاده کنید. از چروک دور چشم جلوگیری میکنه.
روغن زیتون خالی هم برای رشد مو خیلی مفیده میتونید مژه و ابروتون رو با روغن زیتون چرب کنید واقعا پر پشت میشه.
برای موی سر هم میتونید شب به پوست سر و ریشه ی موها بمالید بعد سرتون رو با یه روسری بپوشونید تا صبح بمونه بعد استحمام کنید. موهای فر رو هم بازتر میکنه.
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۶:۱۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ ۱۳:۳۹:۵۹
(ویرایش)
اسم روغن زیتون رو اوردم یاد این توصیه افتادی روژینا? من یه مدته رفتم تو کار روغن جات
روغن کرچک و گاهی زیتون برای ارایش دور چشمم استفاده میکنم،روغن فندق برای تقویت مژه و ابرو
روغن سیاه دانه برای ماساژ شکم و کمر،روغن رازیانه هم تازگیا درست کردم برای کند کردن رشد موهای زاید صورت که روغن کنجد رو با بذر رازیانه مخلوط کردم بعد ۲هفته اماده مصرف شد!
البته من که مداوم استفاده نمیکنم اما کارایی همشون تایید شده و موثرن!!
۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۷:۰۲:۰۹
(ویرایش)
آره کاملا درست فهمیدی نیرسا جونی!!!
روغن رازیانه کم میکنه رشد مو رو؟؟ چ خوب برم تو کارش پس.
روغن کنجد با بذز رازیانه برای چی بودش؟؟ بعد این روغن سیاه دانه رو اگه توی بارداری بزنم شکمم خط نمی افته؟
۱۳۹۳/۸/۱۶ ۰۹:۲۶:۲۴
(ویرایش)
نیرسا جونم کجایی عزیزم? روز تعطیله میخوای تنبلی کنی, پاشو خانمی.
۱۳۹۳/۸/۱۶ ۱۳:۵۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
ﺟﺎﻳﻲ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻛﻪ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻳﺘﻮﻥ و ﺳﺒﺰﻱ , ﻫﻤﺮاﻩ ﻏﺬا ﺑﺮاﻱ ﻣﺮﺩ و ﺯﻥ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﺎﺭﻭﺭﻱ ﺭﻭ ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻴﻜﻨﻪ.
ﺟﻮاﻧﻪ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺷﻴﺮ ﻣﺤﻠﻲ . ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ
ﺟﻤﻌﻪ اﺳﺖ ﺧﻮاﺑﻴﻦ?
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۶ ۱۴:۵۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۷:۰۳:۱۸
(ویرایش)
سلام برو بچ باحال و پر انرژی
من خیلی وقته مطلباتونوم یخونم اما تاحالا پیغامی نذاشته بودم ... خیلی باحال بود انشالله منم کمکتون میکنم تو مطالب مفید
مامان ......... روز ؟/ ماه بزودی /سال 1395
شمارش معکوس مامان شدن شروع شده ه ه ه ....
۱۳۹۳/۸/۱۶ ۱۸:۵۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)
سلام دوست جونیااااا
اینور فعال اونور فعال.ایول دارین
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۰۷:۳۸:۱۲
(ویرایش)
سلام بچه ها من معجون نیرسا رو درست كردم خیلی خوشمزه بود و زیادی پرانرژی با اینكه چند قلم رو جا گذاشته بودم .
زیادی شوشو رو تركونده بود !!! امروز دوباره می رم تو كارش البته با شیر محلی
موفق باشید همه
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۰۹:۰۸:۴۸
(ویرایش)
ایول یاسی جون!!!! آره زیاد بده شوشوت بخوره خیلی خوبه. بیشتر بدنسازها از این چیزا میخورن خوش هیکل میشن. با شیر پر چرب پاستوریزه درست کنی بهتره. البته اگه شیر محلی از جای مطمئن و تمیز بگیری که چ بهتر. الهی یه نینی خوشتل و مامانی نصیبتون بشه. ما رو هم دعا کنی!!!!
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۱۰:۵۹:۲۶
(ویرایش)
مرسی روژینا جون . شما هم از این چیزا به شوشو بده .
ولی فكر كنم گرمیش زیاد بود.
من به شوشو هر روز چند تا هویج رنده شده هم میدم براش خوبه .
فعلا كه دور دور آقایونه
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۱۱:۱۹:۱۰
(ویرایش)
مردسالاریه دیگه!!!!!!
شوشوی من خیلی وقته از این معجونا به خودش میزنه میگه واسه هیکل خوبه!!! من بیچاره تا بیام بخورم چند کیلو زیاد میکنم دیگه ممنوع شده برام. همون شیرموز ساده رو نوش جان میفرمایم!!!
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۱۶:۰۰:۰۰
(ویرایش)
دوستان سعی کنید پیاز را بیشتر به صورت خام مصرف کنید زیرا پیاز دارای هورمون دیاستازی است که غدد اشک و آمیزشی و گوارشی را تقویت می ‌کند. این مواد در اثر حرارت از بین می ‌روند. بنابراین پیاز پخته در نیروی جنسی و هاضمه تأثیری ندارد و اشک ‌آور هم نیست.
و همینطور پیاز دارای مخمر است و برای اسان نمودن هضم نشاسته مفید است. پوست نازکی که پیاز را پوشانده است حتما جدا کنید زیرا هضم ان برای معده خیلی مشکل است.
۱۳۹۳/۸/۱۷ ۱۶:۱۴:۰۳
(ویرایش)
‌آب لیمو ترش مانع شل شدن و چروک پوست و پیری زودرس می شود، برای پاکسازی لکه های پوستی می توانید آب لیمو ترش را روی پوست بمالید و از شب تا صبح روز آن بماند، همچنین از عصاره لیمو ترش با گلیسیرین می توانید خستگی پوست و ترک های پوست را از بین ببرید.
پوست لیمو ترش ویار زنان باردار را کاهش می دهد و قوه هاضمه آنها را تقویت و تهوع آنها را از بین می برد.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران