تعداد بازدید : 241167
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۷/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
n
۱۳۹۳/۷/۲۵ ۰۷:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ ۱۳:۳۹:۵۹

پیازدرمانی و اطلاعاتی در مورد تقویت تخمک و اسپرم

(ویرایش)

دوستان هر کی اطلاعاتی راجع به این روش و تقویت اسپرم ، تخمک و تخمدان داره بیاد بگه چیکار کرده و چه نتیجه ای گرفته??

۱۳۹۳/۷/۲۵ ۲۲:۲۸:۲۱
(ویرایش)
هیچکی تجربه ای نداره دوستان????
۱۳۹۳/۷/۲۶ ۰۹:۴۰:۰۶
(ویرایش)
نمیدونم من کلی در موردش تعریف شنیدم که خیلیا نتیجه گرفتن،ولی دقیق نمیدونم برای کیا جواب میده!!
۱۳۹۳/۷/۲۶ ۱۰:۱۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
پیاز درمانی چی هست !! برای چی استفاده شه چه طوری؟ من هیچی نمی دونم.
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۷/۲۶ ۱۳:۳۷:۰۵
(ویرایش)
یاسی جون برای درمان ناباروری و اونایی که پری شون نامنظمه یا تنبلی تخمدان دارن حتی اونایی که یائسگی زودرس دارن خیلی موثره البته طبق شواهد،نه تجربه ی شخصی!! واینطور هست که از روز پنجم پری یه دونه پیاز زرد یا همون نارنجی خودمون رو ۴،۵ قاچ میکنی ،تو ۲لیوان اب معدنی که درحال جوشه میندازی یه ربعی بجوشه بعد صاف میکنی ۲بار در روز نیم ساعت قبل از شام ونهار میخوری! تا روز ۱۵ بعد یه هفته استراحت و دوباره شروع میکنی
البته من تقریبا روش عمومیشو گفتم ، اگه تخصصی تر بخواین بعدا میزارم!
۱۳۹۳/۷/۲۷ ۲۱:۴۸:۳۵
(ویرایش)
جوشانده پیاز (پیاز نارنجی ) به رشد تخمک و حامله شدن کمک می‌کند. برای تخمدان پلی کیستیک ـ کیست های ریز تخمدان و همچنین منظم شدن پریود درمان خوبی است.
نحوه تهیه:
2-1.5 لیوان آب بدون کلر را بجوشانید و پوست بیرونی و شکننده پیاز(پیاز نــــــــــارنـــــــــجـــــــــــــــــــی ) را جدا کنید [یه سری ها هم می گن با پوست خوردن نتیجه بخش تره در هر صورت در مقاله دکتر ابراهیم پوست بیرونی رو باید جدا کنید] سپس پیاز را به 4 یا 5 قسمت تقسیم کرده و به آب در حال جوش بریزید (آب ترجیحا بدون کلر باشه... فکر کنم آب معدنی مناسب تره) . 5 دقیقه در ظرف دربسته بجوشانید. پیاز ها رو از آب جدا کنید و ولرم بنوشید. این جوشانده را قبل از صبحانه و بعد از نهار و اگر شاغل هستید یکبار قبل از شام و یکبار قبل از خواب به صورت تازه تهیه شده بخورید.
این جوشانده را تا 15 روز روزی دوبار به صورت تازه میل کنید.
در ادامه از ده روز مانده به پریود به مدت 10 روز همین روش را تکرار کنید.
در مدت انجام این درمان ترشحات سفید و زرد افزایش می‌یابد. این به خاطر تمیز شدن بدنتان است نگران نباشید..
۱۳۹۳/۷/۲۷ ۲۱:۵۱:۰۶
(ویرایش)
بچه ها ،مردایی که واریکوسل یا کم تحرکی اسپرم دارن،باید گیاه "خرنوب " بخورند،اونطور که میگن خیلییییی مؤثره!!
۱۳۹۳/۷/۲۷ ۲۲:۱۱:۲۸
(ویرایش)
کاسنی و خارخاسک هم خیلی موثره!
کاسنی تعداد اسپرم و خارخاسک سرعتشونو زیاد میکنه!
۱۳۹۳/۷/۲۷ ۲۲:۳۸:۴۲
(ویرایش)
تقویت تخمدان: دومشت انجیر رو 4 شب بزار توی آب خیس بخوره تا آب انجیر قوت بگیره بعد آب رو صاف کن و با عسل و دارچین و زنجفیل بپز تا قوام بیاد و به صورت شربت در بیاد از این شربت در طول روز بخور
++ میتونید انجیر را بپذید تا زودتر اماده شه ، توش یه دونه هویج متوسط هم بندازید تاثیرشو چند برابر میکنه***
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۰۲:۵۸:۵۷
(ویرایش)
درمان واریکوسل به شیوه طبّ سنتی
واریکوسل بر اساس دیدگاه طبّ سنتی ایران، حاصل تجمع سودا در سیاهرگهای بیضه است – چنانکه در مورد واریس پا و هموروئید نیز همین تئوری مطرح است – بنابراین راه درمان آن، رفع تجمع سودا در این منطقه است و هر کاری به جز این، ناموفق یا دارای اثری موقتی خواهد بود. اصول درمانی واریکوسل مانند سایر انواع واریس و ... به شرح زیر است:
۱- خاکشیر جوشانده: روزی یک قاشق مرباخوری خاکشی را در یک استکان آب جوش ریخته کمی شیرین کرده میل کنید. اگر خاکشی را نیم کوب کرده و نیز بگذارید به اندازه ۵-۴ قل بجوشد، اثر درمانی آن افزوده خواهد شد. این کار را بهتر است ۳-۲ ماه ادامه دهید.
۲- رفع یبوست: اغلب، با مصرف خاکشی جوشانده، یبوست احتمالی بیمار نیز رفع می شود؛ ولی در غیر این صورت، نسبت به درمان یبوست بیمار اقدام کنید.
۳- ماساژ: برای این کار، روی کیسه بیضه ها و به خصوص قسمتهای بالای آن را روزی یکی یا دو بار و به مدت حداقل یکی دو ماه، با روغن زیتون تصفیه نشده یا روغن کنجد یا مخلوطی از این دو ماساژ دهید. ماساژ را به آرامی انجام دهید و آن را تا وقتی که روغن کاملاً جذب پوست بیضه شود ادامه دهید.
۴- سایر داروها: در صورتی که تمایل به مصرف داروی دیگری داشتید؛ از داروهای ضد سودا استفاده کنید. راحت ترین کار استفاده از دم کرده گل گاوزبان، سنبل طیب(با دو عدد لیمو یا عناب) است.
۵- زالو اندازی: اما مؤثّرترین و قاطع ترین روش درمان واریکوسل، زالو انداختن است. حداکثر ۴-۳ نوبت زالو انداختن روی بیضه، به فاصله ۲۰-۱۵ روزه، واریکوسل را به کلّی درمان خواهد کرد. این کار به قدری ساده است که در صورت ضرورت، بیماران خودشان نیز می توانند اقدام به این کار کنند.
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۱۰:۰۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
نیرسا جونم مرسی از مطالبت منم شنیدم پیاز درمانی موثر بوده حتی مامان خودمم استفاده ش میکرد یه مدت برا عوارض یائسگی اما راستش یادمه با پوست مینداخت تو آب نتیجه شم زیاد یادم نیست بذار پس فردا که دیدمش اطلاعات کامل تری میذارم. مرسی
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۱۸:۳۹:۲۷
(ویرایش)
خواهش میکنم روژینا جونی،اره حتما بپرس و تجربیاتشون رو هم در اختیار ما بزار.
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۱۸:۵۱:۱۹
(ویرایش)
دستور یه حلوای مقوی برای تقویت نیروی جنسی خانمها و اقایون!!! خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر
زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق
غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین
و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری
خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه
همش تو ی عطاری ها پیدا میشه
طرز تهیه :
ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست
حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین
طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری .
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۱۹:۰۴:۵۵
(ویرایش)
خب این دستور کلیش بود و اما جوری که من درست میکنم!
خرمای هسته گرفته یه لیوان پر، ارد پپیمانه ، شیر ۱لیوان
زنجبیل،زیره سیاه ،دارچین،میخک از هرکدوم ۱ ق چ سرپر...فلفل سیاه و زردچوبه نصف ق چ.....هل و گلاب اختیاری
طرزتهیه شم مثه دستور بالاست اما من شیر و خرما رو تو یه قابلمه دیگه میزارم جوش بیاد بعد با قاشق یا گوشتکوب خرما رو تو شیر له میکنم پودر هل و ۳،۴ قاشق گلاب هم اضافه میکنم
وقتی ارد اماده شد مخلوط شیر و خرما رو اضافه میکنم ،هم میزنم تا حلوا فرم بگیره و جدا شه از قابلمه بعد تو ظرف پهن میکنم و شکل میدم روش هم با ۴ مغز تزیین میکنم... به به!! در واقع این دبگه حلوا نیست معجونه!!

دیگه اینکه اگه این حلوا رو برا خودم فقط درست کنم حتما توش ۱ق چ سرپر پودر رازیانه هم میریزم تا خواصش تکمیل شه.

شما هم حتما درست کنید بچه ها ...
۱۳۹۳/۷/۲۸ ۲۱:۳۴:۴۳
(ویرایش)
از مصرف جوانه گندم در طول دوران اقدام برای بارداری غفلت نکنید. زوجین بهتر است حداقل روزی 5-4 قاشق غذاخوری جوانه گندم تازه یا یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم را به هر نحو که می خواهند مصرف کنند. جوانه گندم منبع سرشار ویتامین E است و علاوه بر افزایش میل جنسی، کیفیت تولید اسپرم و تخمک در زوجین را به نحو بارزی افزایش می دهد.
۱۳۹۳/۷/۳۰ ۲۲:۵۸:۵۸
(ویرایش)
خواهش میکنم پری جون اگه دوست داشتین بازم میزارم!
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران