تعداد بازدید : 577627
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۰۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مامان کوین گفتی سونوگرافی واژینال؟ 

توی بارداری چندبار باید سونوی واژینال داد؟ من تا حالا اصلا سونوی واژینال نشدم و یخورده میترسم. درد داره؟؟

راستی اسم شما چیه؟ 

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۵۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

بچه ها یه تجربه؛ یه چیز راحتی هست بهش میگن فالوده سیب.

یه دونه سیب رو پوست کنده، رنده می کنیم بعدش یه قاشق گلاب و یه قاشق مرباخوری عسل بهش اضافه می کنیم. با قاشق هم میزنیم تا مخلوط بشن. 

هم مقوی هست. هم برای رفع حالت تهوع خوبه.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۰:۱۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۸:۳۳:۳۳
(ویرایش)

سلام روزتون بخیر و شادی flower

مرسی مامان کوین از راهنماییت

هجده روز عقب انداختم ، من شاغل هستم فردا باید برم ازمایش بدم اخر سال یکم حجم کارام بالاست

امید بخدا تا قسمتم چی باشه

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۰:۱۸:۴۸
(ویرایش)

من اصلا حالت تهوع ندارم ، فقط از بعضی بوها یهو حالم سنگین میشه

ایشالله همه بارداری راحتی پیشروشون باشهanim2-thanks

البته من اگه باردار باشم حتما باید زیر نظر متخصص 😔 من آسم دارم و دارو مصرف میکنم

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۲:۲۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام ماريا جون. نمي دونم چرا دكتر برام سونو واژينال انجام داد. بعد از اون من مدام لك بيني دارم. نمي دونم ربطي داره يا نه. ولي پيشنهاد مَي كنم تا اونجا كه لازم نيست انجام ندي. فك نكنم نا مربوط باشه.  من اسمم مليكاست عزيزم

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۲:۲۸:۱۴
(ویرایش)

سلام به ماماناي گل 

روزتون بخير خانووم خوشگلا 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۲:۳۱:۱۶
(ویرایش)

صبايي جون اصلا نگران نباش. اگر داروهات رو مصرف كني هيچ آسيبي به جنين نمي رسه! 

منم آسم دارم☺️ همه عذابش براي ماست من از اول علايم نداشتم ولي تنگي نفس تا دلت بخواد.😂😂😂 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۵:۰۳:۰۲
(ویرایش)

قربونت بشم ملیکا جون

اسم من چندین و چندساله است ، چقدر خوبه دوست خوبی مثل تو اینجا پیدا کردم راستش من خواهر ندارم و تنهام ، مادرم خیلی حساسه فعلا چیزی نگفتم

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۶:۵۷:۰۸
(ویرایش)

فدات شم منم از سال ٨٩ آسم گرفتم يا بهتره بگم تشخيص آسم دادن بعد از كلي درد و زجر و ... و يه تشخيص ديگه كه اصلا مهم نيست ، الان خوب شدم. منم خوشحالم دوست خوبي مثل شما پيدا كردم خواهر جون! البته آسم انواع داره و شدت و ضعف داره. ولي هرچي هست اصلا تأثير نميذاره رو بارداريت اگه بهش با ديد بد فكر نكنيا و انرژي منفي جذب نكني. داروهات رو مرتب بخوري هيچي نميشه! 😊 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۸:۱۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

من الان ۲۶ هفته کامل هستم

ماه ۶ رو تموم کردم

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۸:۱۴:۴۳
(ویرایش)

ماريا جون مرسي از راهنماييات . متاسفم براي از دست دادن فرشته كوچولوت. 

راستش منم علايم تو رو دارم و گاهي نگران ميشم . ولي فقط وقتي ميرم دكتر معاينه، نگرانم دكتر يه خبر بدي بده! اين سه ماه اول رو گذروندن خيلي سخته! از لحاظ فشار روحي مَي گم. ولي خوب من كه كلا خودمو مشغول كردم. سرم گرمه حسابي. أوائل هم كلي نگران بودم چون علايم نداشتم اصلا . يواش يواش علايم اومد. يعني اگه تاخير پريود نبود شك نمي كردم. شوشوي منم خوبه فقط گاهي دركي از حاملگي نداره و مدام مَي ترسونه منو يا يهويي مَي زنه رو پام يا پشتم كه مثلا شوخي كنه! هي بهش مَي گم من همين جوري لك بيني دارم منو نترسون حاليش نميشه! درك نمي كنه چقدر مهمه اين مسأله! ولي خوب ديگه سپردم به خدا! تا مَي تونم سعي مَي كنم دراز بكشم. سرپا كه هستم يا ميشينم لك بيني مياد سراغم.  

من خيلي اين بچه رو دوست دارم و مَي خوام بمونه! از خودش كمك مَي خوام كه اگه سالمه بمونه اگه قراره ناقص باشه و توي ماه هاي بالا سقط شه از الان بهتره بعدا خيلي سخت تره . هم از لحاظ روحي و هم جسمي! هر چي صلاح خودشه! اما فقط با انرژي مثبت ميرم جلو ! توكل به خدا! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۸:۱۵:۰۹
(ویرایش)

ماريا جون راستي الان سقط كردي يا هنوز هست؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۸:۱۶:۰۸
(ویرایش)

واي خدا . چقدر خوب. احساس مَي كنم توي اين ماه آدم بيشتر خيالش راحته 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۸:۱۷:۲۳
(ویرایش)

خدا حفظتون كنه براي هم. از طرف من ببوس ني نيت رو 💋

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۹:۲۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

خانوما زیاد نگران نباشید درسته از دست دادن بچه سخته ولی خب این نشد یکی دیگه خدا بزرگه

من ۳ ماه اول مسافرت هم رفتم پدرم رو هم از دست دادم دیگه گفتم از بچم هیچی نمیمونه از بس حالم بد بود

غربالگریم مشکل داشت کلی آزمایش و اینا دادم کلا با استرس گذروندم

یه خواهشی دارم که فقط بیخیال باشین و سخت نگیرین که خدای نکرده بلا سرتون نیاد مثل من

راستی اصلا توی دوران حاملگی دست به پریز برق نزنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران