تعداد بازدید : 577691
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۰:۲۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

خدا رحمت كنه پدرتون رو! 

مرسي ازينكه تجربياتت رو به اشتراك گذاشتي فدات شم.

به اميد خدا راحت و آسوده بچه سالم و خوشگلت رو به دنيا مياري. آمين 

ما اينجا همه همديگه رو داريم. اول خدا بعد خانواده بعدم اينجا ، خيلي بهمون كمك مَي كنه تا صبور باشيم و با استفاده از تجارب گرون قيمت ، شايد به قيمت جون يه آدم، بيشتر مراقب خودمون و نينيمون باشيم. ولي نشد هم نشد. يكي ديگه؛ واقعا! كار نشد نداره. ☺️خسته شدم أنقدر حرص خوردم و غصه خوردم. زندگي رو راحت بگيري راحت مَي گذره ولي راحت نگيري واويلا.😊 البته من كلا حدود ٣ ماهه كه اين راه و رؤيه رو پيش گرفتم. بزار همه بگن بيخياله، يا خنگه يا هر قضاوتي، ولي انقدر زندگي خوب ميشهههههههههه! نگران ميشم گاهي اما بالأسر قبر خالي گريه نمي كنم. بعضي وقتا ما عادت داريم تو ذهنمون يه مريضيه ساده رو تبديل به سرطان كنيم يا با صداي ترمز يه ماشين ١٠ جنازه كارشناسي كنيم بكشيم بيرون فقط از صدا.  خلاصه پر چونگي كردم ببخشيد ☺️ منظورم رو فك كنم متوجه شدي.

راستي، پريز برق چرا؟ اونم خطر داره؟ 🤔

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۰:۳۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

بچها منم تو هفته پنجم اما دکترم نه سونو واژینال داد نه سونو معمولی گفت الان بیخوده واذیت میشی تا هشت هفتگی صبر کن گردنمم گرفته از درد دارم میمیرم هیچ کاری نمیتونم بکنم دوروزم سرکار نرفتم بچهارو که تو بغل ماماناشون میبینم میگم خدایا کی میشه منم بچمو بغل بگیرم مادر شدن چقده عذاب داره 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۱:۱۳:۵۵
(ویرایش)

خوشحالم برات پري جون! به اميد خدا چشم بهم بزني يه فسقليه شيطون تو بغلت داره مي گه ماما☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۲:۴۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ممنون عزیزم خدا عزیزانت رو برات نگه داره

آره پریز برق اگه خدای نکرده برق بگیرتت تنها کاری که میکنه جفت رو از جاش میکنه

۲ هفته پیش من رو برق گرفت شانس اوردم چیزی نشد

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۰۰:۵۲:۴۹
(ویرایش)

چشم عزيزاي دلم . استرس ممنوع😎

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۰۰:۵۴:۲۶
(ویرایش)

خدا رحمت كرده دختر ! صدقه بده ، البته ببخشيد مَي دونم اينكار رو كردي! 

مرسي از اينكه به اشتراك گذاشتي👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۳:۴۵:۰۷
(ویرایش)

مامان جديد داريم ما! دل بي قرار داريم ما ! بزن و بكوب ، خبراي خوب ... شب عيد چقدر مامان داريم ما.... 

عزيزم تبريك...

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۴:۵۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

انشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۰:۰۸
(ویرایش)

راستي سلام يادم رفت☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۲:۱۵
(ویرایش)

به اميد خدا كه زايمان راحتي داشته باشه عزيزم! 

فقط اگه وقت كردي حتما از تجربه زايمانت برامون بگو كه اطلاعات ما هم زياد شده. مرسي . من خيلي احتياج دارم بدونم. مخصوصا راجع به زايمان طبيعي.....

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۶:۱۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۸:۳۳:۳۳
(ویرایش)

سلام خوبید

یه مشکلی برام پیش اومده چیکار کنم ، لک قهوه ای دیدم !

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۶:۱۵:۱۳
(ویرایش)

استرس دارم ، کسی نیست

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۲۰:۴۷:۳۶
(ویرایش)

صبايي جون نترس و نگران نباش. كلا لك بيني يا خونريزي كم تو سه ماه اول طبيعيه! حالا يا صورتي و يا قهوه اي رنگ . 

فقط اگه همراه با لخته ديدي خطرناكه. يا خونريزي شديد باشه و يا همراه با درد خيلي شديد باشه. 

پد روزانه بزار تو لباس زيرت ، يك ساعت يك بار چك كن اگر هر يك ساعت لك بيني داري بايد بري دكتر برات دارو بده وگرنه براي من بوده، توي دو ساعت لك ديدم يعني دو تا پد عوض كردم و بعدش قطع شده. فقط استراحت كن. دراز كشيدن خيلي سريع كمك مَي كنه. 

اگرم درد داري بازم نترس . طبيعيه ! چون يه موجود تو بدنت داره رشد مَي كنه و جا باز مَي كنه! ولي درداي شديد رو حتما برو دكتر! چون گاهي وقتا شايد نشونه تغييراتي باشه كه به دارو احتياج داره!  

من كلا در هفته ميانگين سه روز لك بيني دارم و وضعيتم عاليه و در رحم محكم بسته است و من و ني ني دوران بارداري با دوام رو مَي گذرونيم. 

فقط بار سنگين و نشستن تو ماشين بيشتر از ١/٥ ساعت و پياده روي طولاني خودم انجام نميدم ، دكتر بهم هيچي نگفتااااا. خودم يكم مراقبم. روزايي كه بيشتر از ١٢ ساعت سر پام اينجوري ميشه . خودم خوب مَي فهمم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۲۰:۵۰:۲۱
(ویرایش)

بعدم يه قولي به خودت و ني نيت بده! استرس ممنوع ، حتي با خبراي شوكه كننده! چون اشتباه تو سونوگرافي و تشخيص تو بارداري ممكنه پيش بياد! الكي با حرف يه نَفَر داغون نشو. فقط پيگيري كن. تا مطمين نشدي زانوي غم بغل نگير! 🍼🎈🍼

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۲۲:۲۹:۵۸
(ویرایش)

مرسی فدات شم 💖😘

چشم ، رفتم بیرون یکم حواسم پرت کردم ّ از عصر تا الان لکی دیده ندیدم ، مرسی از کمکت

بهترین ها پیشروت باشه عزیزمlove

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران