تعداد بازدید : 578461
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۶ ۰۵:۵۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ۱۴:۳۷:۳۵
(ویرایش)

فاطیما جان خودم که خیلی لاغرم، ولی خوب وزن خودم موقع تولد ۳۷۰۰ بوده.

حالا انشالله که به هفته بالا برسه زایمانم، وزنش بره بالا

نذرتون هم قبول دعا کنین بچه هارو

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۷/۶ ۰۸:۳۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه 

مامان انیل جون قدم نورسیده مبارک

خوشبحالت راحت شدی

خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت
۱۳۹۶/۷/۶ ۰۸:۵۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۴۶:۰۸
(ویرایش)

من که هنوز هیچ علایمی ندارم 

احتمالا منم مث مامان انیل باید برم امپول فشار بزنم

خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت
۱۳۹۶/۷/۶ ۰۹:۰۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۴ ۰۰:۱۵:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه مامانا

ملیکا جون تبریک میگم . همونی شد که میخواستی عزیزم .

ایشالله زایمان خوبی داشته باشی flower

*****خداجونم به خاطر همه چی شکرت*****
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۰:۰۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ ۱۷:۵۶:۱۹
(ویرایش)

رضوان جون هر بار طول سرویکستو با سونوی واژینال اندازه گیری میکنه؟wonder

من ریخته ام در رگ تو شیره جان. هی چرخ بزن در من و دل را بتکان. این همنفسی چه حس و حالی دارد. در پیکر من دو قلب دارد ضربان
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۰:۴۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ملیکا جونم خیلی برات خوشحال شدم خیلی خوبه که جفتت جابه جا شده عزیزم اسمشم خیلی قشنگه نامدار باشه ایشالله 

رضوان جان اصلا نگران نباش وزنش که تو هفتهای آخر زیاد میشه درباره انقباضتم تا اونجایی که یادمه از هفتهای 25 انقباض داشتی توکل به خدا تا اینجا پیش اومدی نگران نباش حتی اگه زودترم به دنیا بیاد هیچ مشکلی براش پیش نمیاد ریهاشم که آمپول زدی وزنشم بعد یه ماه تولد کلی اضافه میشه تا اینجا خدا کمکت کرده بعد از اینهم همینه استرس نده به خودت

نرگس جون خوشبحالت فقط هفت هشت روز مونده نگران نباش دیدی آنیل جون چقد راحت زایمان کرد ایشالله توام راحت زایمان میکنی بعد تو نوبته کدوم مامانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فاطیما جونم نذرتون قبول اما زیاد کار نکن الان جوجه دیگه بزرگ شده و جاش تنگ وسایل سنگینم بلند نکن عزیزم برای ماهم دعا کن به حق همین شبهای عزیز همگی زایمان راحتی داشته باشیمو نی نی هامون سال دیگه صحیح و سلامت بغلمون باشه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۰:۴۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)
اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۳۹:۳۷
(ویرایش)

عزیز دلم این سری همون دستکاه شکمی رو گذاشت دم دهانه رحم. من خیلی بی زبونم اینجور موقع ها وگرنه باید بهش میگفتم وقتی اینجوری میشه تشخیص دادچرا منو به این وضع انداختی 

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۴۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

امیدورارم سلامت و پر انرژی باشید

میگم من که جفتم قدامیه خابیدن ب پشت فکر نکنم برام مشکلی باشه درسته؟

آخه شنیدم کلا میگن ب پشت بخابی وزن جنین میوفته رو جفت و خون رسانی ب جنین با اختلال روب رو میشه٬ حالا ک جفت من قدامیه پس وزن جنین رو رحم میوفته و جفتمم که روی جنینه و مشکلی پیش نمیاد٬ استدلالم درسته؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۵۵:۵۱
(ویرایش)

من که چندین بار خواسته دکترم انجام بده نذاشتم. 2 روز پیش هم بهش گفتم درد دارم باز خواست انجام بده گفتم نه از روی شکم اندازه بگیر دقیق هم نباشه مهم نیس. واقعا دیگه نذاری واژینال انجام بدن رضوان جون روش تهاجمی هستش. مخصوصا واسه کسایی که دهانه رحمشون نرم هست.

من ریخته ام در رگ تو شیره جان. هی چرخ بزن در من و دل را بتکان. این همنفسی چه حس و حالی دارد. در پیکر من دو قلب دارد ضربان
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۲:۵۹:۲۴
(ویرایش)

نه عزیزم در هر صورت نباید به پشت بخوابی چون وزن نی نی و اندام های احشایی میفته روی ورید اجوف تحتانیت و خونرسانی به پاها و اندامهای خودت و همچنین جفت که از این رگ تغذیه میشه مختل میشه. منم جفتم قدامی هست. باید بیشتر مراقب باشی که ضربه ای به شکمت نخوره عزیزم. این جفت نسبت به  جفت خلفی حساس تره.

۱۳۹۶/۷/۶ ۱۳:۰۳:۳۲
(ویرایش)

اتفاقا دکترم هم گفت حالا که تا الان مونده خدا خیلی حواسش بوده. گفت  با این همه انقباض باید تا الان بچه اومده باشه. 

همه آدما اختیارشون دست خداست اینم خود خدا حفظش کنه انشالله. 

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۳:۰۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

سلام خانما

یه سوال داشتم...نمیدونم کجا باید بپرسم...

چندماه ماه اقدام به بارداری داشتیم بخصوص دوماه اخیرهمزمان قرص لتروزول هم مصرف می کردم

دیروز روز 32 سیکلم بود رفتم آزمایش دادم

میزان هورمون HCG رو 25/56  اعلام کرده بود

تو راهنمای آزمایش نوشته بود زیر 10 منفی؛ بین ده تا 20 مشکوک و بالای 25 مثبت

الان این برای من مثبته یعنی؟

۱۳۹۶/۷/۶ ۱۳:۰۸:۴۵
(ویرایش)

آره عزیزدلم. واقعا خدا خودش نگهدار همه ی نی نیا هست وگرنه ما چه میدونیم هر روز و هر ساعت اون تو چی میگذره... . انشاالله چند هفته دیگه هم بسلامتی بگذره تمومه رضوان جونflower

۱۳۹۶/۷/۶ ۱۳:۲۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام سلام سلام

خوبيد مامانا؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314