تعداد بازدید : 578482
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۱:۱۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام نرگس جون! 

آره ، شروع درد زايمانه! ولي احتياج به علايم بيشتر داري كه نزديك تر بشي به اومدن دخمل خانومت! 

اينروزا كلم همش تَو مطالب زايمانه! 

درد اصليه زايمان كمره 👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۱:۱۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۰۱:۵۱:۲۹
(ویرایش)

رضوان جون تبریک میگم عزیزم الهی که به حق این شبای عزیز تا چند روز دیگه دوتایی باهم برمیگردین خونه  نگران نباش دوست خوبم

۱۳۹۶/۷/۷ ۲۱:۱۹:۲۵
(ویرایش)

Nilay من 

عشقي 

عشق! 

هر كي رو ميبيني سلام برسون خواهر😍😍😍

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۱:۲۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام خوبین خانوما؟؟؟ اولین باره که اومدم تو این تایپک امیدوارم هممون بارداری راحت و زایمان راحت تری داشته باشیم و نی نی هامون سالم به دنیا بیان.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۲:۰۴:۱۸
(ویرایش)

سلام خوشگل خانووووم 

خوش اومدي خانم خوشگله! 

من جاهاي ديگه مَي خوندم پيامات رو😍😍😍

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۳:۱۵:۱۲
(ویرایش)

سلام ماريا جون 

خوبي؟ 

علايمي چيزي نداري؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۳:۱۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

عزیزای دلم😍

دعا کنین واسم بخیه هام اذیتم میکنن نمیتونم راحت بشینم😔

رضوان جون قدم نو رسیده مبارک

ان شالله که صحیح و سالم برگرده خونه از طرف من ببوسش

هیچم نگران نباش نی نیت سالم میاد خونه خیالت راحت...فقط باید براش دعا کنی....ذکر زیاد بگو ایه الکرسی زیاد بخون

خدا خودش باهاتونه

فعلا دوستای گلم...من یکم استراحت کنم چند شبه خواب نداریم 😅😅

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۰:۰۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

دیگه اومدم اینجا عزیزم البته زیاد بلد نیستم این صفحه هی پاک میشه باید بگردم دنبالش تا پیداش کنم.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۲:۳۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۴ ۱۹:۱۶:۱۷
(ویرایش)

سلام رضوان جان 

تبریک میگم ان شاالله صاحب این روزای عزیز نگهدارش باشه نگران نباش صحیح و سالم میاد تو آغوشت 

آریانا جان 

فعلا لیاقت مادر شدن ندارم برام دعا کن 

۱۳۹۶/۷/۸ ۱۲:۴۱:۳۸
(ویرایش)

سلاااام به همه خانوووما

آنيل جون حتما دعا مَي كنم! ولي از دكترت بپرس اگه ضرر نداره، ليدوكايين كه رو دندون ميزنن سر بشه ، بزن رو بخيه هات ، سر ميشه ! 👍🏻 

ماريا جون ، حالا كوين رو سرچ نكن ، از قسمت هاي ديگه اسمم سرچ كن! اصلا جنسيت بچه رو سرج كني اسم تمام بچه هاي تايپيكمون مياد بالا راحت!👍🏻  علايم كه منم تغيير نكردم! سر بچه تَو لگنه! دلدرد پريودي گاهي، درد لگن و صدبرابر اون درد استخون عانه! انقباض منقباض تَو كارش نيستم😂 درد كمر هم اضافه شده اما شدتش خيلي كمه! مشكلات خوابيدن و راه رفتن و نشستن هم هموار دارم! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۳:۰۳:۲۵
(ویرایش)

خاانووومااااااا استرس ممنوع 🤦🏻‍♀️

رضوان جون هم بد موقع زايمان نكرده كه! تَو دل بنده خدا رو خالي مَي كنيد! 

هفت ماهه دنيا اومده! عاليه! بابا خدا خواسته براش! 

دخترا، خوشگلا، ماماناااا! ❤️❤️❤️

ماه هاي آخر خيلي مهمه! اگه آروم و هپي باشيد , بچتون همون جور ميشه ، استرسي و عصبي و بد غذا و ... باشيد بازم بچتون همون ميشه! دوست داريد بيخوابي بكشيد؟ كنترل كنيد خودتون رو! اينهمه بافتين، رشته نكنيد حاصل كار رو! 

من هر شب خواب چرت و پرت ميبينم و آخرش زايمان ! چرت و پرت منظورم بي سر و ته! تنها نگرانيم اينه كه هم درد طبيعي بكشم و هم سزارين! از خداوند مَي خوام تا آخرين لحظه ياري كنه! ديشب انقدر باهال بود! خواب ديدم وسط برف زاييدم 😍😂😍 خيلي خوب بود! 

خيلي خيلي خيلي هم كنجكاوم ببينم قيافش چه شكلي ميشه ! 😂😂😂 مهمترين چيزايي كه ذهنم رو مشغول كَرده! 👍🏻 نمي دونم چرا برام شده يه معما ! خيلي هيجان دارم ! مَي خوام يهو دردم بگيره و فرتي بياد بيرون😂😂😂 خداااااا ، يعني ميشه؟ تجربه زايمان من چقدر باحال بشه ، خدااااا! با اين انشانويسيم😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۳:۵۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ۱۴:۳۷:۳۵
(ویرایش)

بچه ها ممنون برا دعاهاتون و پياماتون.

ببخشيد گروهي جواب ميدم و كسي رو منشن نميكنم، خيلي روحيم داغونه.

فقط شرمنده كه بهار جون و ماريا جون استرس گرفتين اصلا حواسم نبود☹️☹️☹️☹️

راستش  من  سرما خوردم صبحش كه از خواب پاشدم ديدم هر ١٠ دقيقه انقباض دارم دو روز بعدش نوبت سونو داشتم تو اين دو روز كامل انقباض منظم داشتم (دو روز قبلش دكتر بودم گفت اگر ميخواستي زايمان كني تا الآن اتفاق افتاده بود و تو زيادي نگراني و ....) منم ديگه دكتر نرفتم و از شبش درد لگن گرفتم كه از مليكا علائم و پرسيدم، فرداش كه رفتم سونو گفت سرويكست ١٣ شده همين الان برو دكتر، دكتر بهم گفت تو هميشه اينجوري بودي و برو بخواب فقط، گفتم بهم آمپول ريه بده ،دو سري نوشت و گفت هر روز دلستر و بستني بخور بچت وزن بگيره ،گفتم برا قندم مشكل نداره؟؟ گفت اول يه آزمايش قند بده ولي چون بتامتازون قند كاذب ميده فرداش آمپولتو بزن(كاش همون روز زده بودم) فرداش با يه آزمايشگاه هماهنگ كردم اومدن خونه ازم خون گرفتن و بعدم كسي اومد آمپولمو زد كه متاسفانه ساعت ٥ عصر يه دفعه تو دستشويي خون ديدم(آمپول اثر نكرده بود 😔) و سريع خودمو رسوندم بيمارستان، نوار nst خوب نبود گفتن معاينه بشم، واييييي ٤ سانت باز شده بود رحمم، ماما گفت تا دو ساعت ديگه زايمان ميكني، تمام بدنم شروع كرد لرزيدن و گريم گرفت، بستري شدم و زنگ زدن دكترم گفته بود يه نوار ديگه بگيرين با تزريق سرم اگر قلب بچه درست شد طبيعي بيارينش، از ساعت ٨ تا ١٠:٣٠ زايمانم طول كشيد و پسرم طبيعي به دنيا اومد، تا اومد بيرون گريه كرد و دكتر گفت حالش خيلي خوبه و دكتر اطفال هم اومد گفت خوبه ولي سه روز بره تو دستگاه، واي بچه ها وقتي گذاشتنش رو سينم بهترين حس دنيا بود خوشگل و نرم و كوچولو بود كلي بوسش كردم، ولي طفلكم شير نميتونست بخوره چون مايع ريه اش خالي نشده بود به خاطر سن كم بارداري، خلاصه الان تو دستگاهه كه بتونه نفس بكشه و معلوم نيست چند روز طول بكشه، هر روز ميرم ميبينمش ولي دلم طاقت نمياره با اون وضع زياد پيشش بمونم،

ديگه فقط بايد از خدا بخوام بهم رحم كنه و بهم ببخشتش، 

خيلي حرف زدم ببخشيد دلم داشت ميتركيد،

فقط مامانايي كه احتمال ميدين ني ني زود بياد حتما آمپولو همين امروز ٣ تا فردا ٣تا بزنين البته انشالله كه ني ني ها به موقع ميان همشون اصلا هم خودتونو نگران نكنين چون هم هفته هاتون از من جلوتره هم من دو ماه زودتر از الان شما انقباضام شروع شد پس خيلي وقت دارين

التماس دعا

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۴:۰۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ ۱۷:۵۶:۱۹
(ویرایش)

خداروهزاران بار شکر رضوان جون خیلی نگرانت بودم. باور نمیکنی چه استرسی تمام وجودمو گرفته بود. دیشب تو خونه تنها بودم و از فکر تو و نینیت نمیتونستم بخابم. خداروشکر که پسرت خوبه. ایشالا بهترم میشه و با هم میرید خونه. 

من متوجه انقباض نمیشم ولی خیلی میترسم . دکترمم بهم آمپول نمیده که بزنم. خدا به ما و نی نی هامون رحم کنه.

من ریخته ام در رگ تو شیره جان. هی چرخ بزن در من و دل را بتکان. این همنفسی چه حس و حالی دارد. در پیکر من دو قلب دارد ضربان
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۵:۴۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

وای ملیکا منم همش میخام زودتر بگذره یهو بیاد سوپرایزم کنه مهمتر از این دل تو دلم نیست ببینم چه شکلیه شبیه کیه همش میگم خدا کنه این جند هفته ام بگذره راحت شم 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۷/۸ ۱۵:۴۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ماریا جونم اصلا استرس نداشته باش این انقباضهای کم تو ماه نهم طبیعی هست عزیزم اگه یک درصدم دخملت زود به دنیا بیاد بدون مشکله دکتر من گفت از 37 هفته به بعد کامله جای نگرانی نیست

خدایا شکرت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران