تعداد بازدید : 578477
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۰۲:۵۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

انشالا همه چیز برات به نحو عالی رقم بخوره عزیز دلم.

پس شما هم مثل منی.منم طبقه بالاشونم.

انشالا زیمانت هم هر چی هست ب قدری راحت باشه که بیای اینجا برامون با ذوق خاطره ی زایمانت رو بگی🤗

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۴:۳۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۱ ۰۳:۱۵:۲۰
(ویرایش)

قربونت نورا جون.

انشاالله هممون زایمان راحتی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۱۱:۳۶:۵۹
(ویرایش)

سلام نورا جون

میگما من شب جمعه اقدام کردم برای بارداری،همزمان از کیت هم استفاده میکردم.ترشحات سفید رنگ هم داشتم،اما امروز که شنبه هست کیتم دو تا خطش هم رنگ شدن بعد ترشحم سفید شفاف و کش دار شده شبیه سفیده تخم مرغ،

حالا بنظرتون با توجه ب(( کیت و ترشحاتم ))باز اقدام کنم یاتخمک گذاریم  انجام شده و تمووم شده یا حین تخمک هستم؟؟ 

کسی میدونه وقتی ترشحات شبیه سفیده تخم مرغ کش دار میشه تخمک گذاری انجام شده یا میخواد بشه؟راهنمایی لطفا بچه ها !!!!

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۹:۱۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم 

الان تَو تايم طلايي هستي 

توكل بخدا ، بزن تَو كار اقدام!

از بعد از شب جمعه با فاصله يك شب در ميون ٢ شب ديگه اقدام داشته باش ! 

٢٥٪‏ به هر حال شانس بارداري هست 

اميدوارم اينبار بشه 👍🏻😃

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۹:۲۲:۴۱
(ویرایش)

بروبچ 

سلام 

خوبيد؟ 

تَو همين سايت صفحه اصلي خوندم بچه ١٨ هفتگي بايد بشينه 

١٩ هفتگي ليوان دستش بديم 

كف كَردم! 

از من بيشتر عجله داره تَو رشد بچه! 

بيايد سن بچه هاتون رو بگيد و هنراشون رو ! 

جيمز ٤ ماه و يه هفته يا همون ١٩ هفته : 

سينه خيز با كمك دست بيشتر ميره جلو و تغيير جهت ميده ١٠ روز ميشه! 

به مدت ٥ ثانيه ميشينه و بعدش غش مَي كنه، بدون ساپورت بالش يا پشتي نميتونه بشينه طولاني! 

غذا كمكي فقط صبحانه با قاشق تقريبا ٢ هفته ميشه بهش مَيدم! آخرشم قاشق رو ميدم دستش خودش كشفش كنه! 

دندون درد وحشتناك تر از هميشه اما هيچي هنوز درنيومده ! 

همين ! قبليا رو هم كه ميدونيد! 

كمه؟ غير طبيعيه؟ 

سعي مَي كنم راستي كمتر سر پا نگهش دارم و راه نره تا به مهره كمرش و ساق پاش فشار نياد كج و كوله نشه ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۲۲:۳۲:۰۱
(ویرایش)

سلام‌ عزیزم

یه بار اقدام کمه عزیزم شما باید حداقل ۴ بار یه شب درمیون در دوران تخمک گزاریت ارتباط داشته باشی.

من هیچ وقت از کیت استفاده نکردم عزیزم.هیچ وقت هم ترشحاتم سفید نبوده همیشه برای من لیمویی بوده البته عفونت نداشتمااا.

من قبلا هم گفتم عزیزم من طبق دانشنامه فرزند پیش میرفتم و خیلی هم زاضی بودم.

انشالا زود نتیجه بگیری عزیزم.اقدامتو داشته باش گلم

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۲۳:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۱ ۰۳:۱۵:۲۰
(ویرایش)

سلام عزیزم خوبی پسر گلت خوبه؟ 

دکتر رفتی چی شد؟

زمان زایمانتو و نوعشو گفت؟

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۰۳:۰۶:۱۶
(ویرایش)

سلام آریانا جوووونم

ممنونم عسل.هر دو مون خوبیم.

فقط فشار و وزن و صدای قلب بچه رو گذاشت یه آزمایش خون هم برام نوشت.فکر کنم قند خون باشه.گفت ناشتا بده.

بهش گفتم معاینه نمیکنید ببینید لگنم اکی هست برای طبیعی یا نه؟ گفت هفته ی دیگه معاینه میکنم لگنت رو.

گفت بچت درشت نیست که بگم طبیعی نمیتونی بیاری.

بعدم گفت هفته ی دیگه ینی ۲۶ ام بیا باز ویزیت.دوباره ۶ فروردینم گفت بیا ویزیت.گفت اگر حرکات بچه کم شد زود برو بیمارستان.

بهش گفتم احتمال زایمان زودرسم چقدره؟ گفت فعلا همه چی خوبه و دهانه رحمت بستس .

آریانا جون من اصلا پیاده روی نداشتم تا الان.شما داشتی؟

بابا اگه تکلیفم رو مشخص میکرد و میگفت سزارینم میکنه یا نه راحت بود خیالم.الان نمیدونم پیاده روی کنم یا نه.

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۰۳:۲۷:۱۵
(ویرایش)

واي زائو ها 

دلم همش پيش شماهاست 

كلي هيجان دارم ! اين روزا سرم شلوغه 

بيشتر خواننده خاموشم!

برامون بنويسيد ! 

با اينكه دلم براي حاملگي خودم تنگ نشده ، اما الان همه دردام يادم رفته! وااااي ، مگه داريم؟ اصلا يادم نمياد 😂😂😂 

منو دعا كنيد جون من ، موقع زايماناتون 

واااي ، هيجان دارم براي تك تكتون 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۰۹:۵۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۲:۳۰:۰۴
(ویرایش)

سلام به همگی

نورا جون از من میشنوی طبیعی زایمان کن درسته درد داره ولی همش تموم میشه میره انگار که اصلا تازه زایمان نکردی ولی سزارین واقعا وحشتناکه اونروزایی که تو بیمارستان بستری بودم سزارینیارو میدیدم همش دعا میکردم سزارین نشم هنوز بی حس بودن میوردنشون توبخش میخواستن جابه جاشون کنن جیغ میزدن از درد بالخره دیگه هر چی سختیای خودش رو داره 

منم این چند روزه اینقدر درگیر بودم دخترم زردی گرفت ۲روز بستری بود پدرم در اومد خواب نداشتم از نشستن زیاد و نرسیدن به بخیه هام، بخیه هام عفونت کردن مرخص شد آوردیمش خونه روز بعد دوباره زرد شد بردمش دکتر میخواست دوباره بستریش کنه بش گفتم نمیتونم دیگه گفت خب مهتابی اجاره کن بزار تو خونه دارو هم واسش نوشت ۲شب مهتابی گذاشتم تو خونه بهتر شد هنوز دارو میخوره دوشنبه باید ببرم دکتر ببینش نافشم هنوز نیفتاده اذیته تو نت خوندم جاهایی که گرم و مرطوبه دیر میفته

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۰:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

نه اتفاقا همه سزارینا اینجوری نیستن.

منکه درد زیادی نداشتم. الان واقعا خوشحالم سزارین شدم.

البته اگه کسی خیلی قوی باشه و بتونه راحت طبیعی بزاد خوبه.

ولی برای افراد ناز نازی مثل خودم، واقعا سزارین خوبه.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۲:۰۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

ملیکا جان جیمز چقد مدام چهرش تغییر میکنع،هرموقع عکس جدید میزاری به همسرم نشون میدم اونم کیف میکنه

پسر من 8 هفتشه، به مدت جند ثانیه گردن میگیره، کف پاهاشو به پای من یا جای محکم ک باشه فشار میده و خودش رو هول میده بالا، نسبت به صدا و نور خوب واکنش. نشون میده

بنظرت از الان زوده ک بزارمش کارسیت ؟ توو خونه بیدار بود گذاشتمش 10 مین نشست بعد گریه کرد ک برش دارم

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۳:۳۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

سلام به همه مامانا 

دختر منم سه ماه تموم هست به اطراف خوب توجه میکنه نور و خیلی دوست داره خیره بشه بهش 

لثه هاش کمی میخاره با لثه هاش سینه منو گاز میگیره سینم قرمز شده و میسوزه 

وقتی باهاش حرف میزنم کلی ذوق میگنه و حرف میزنه آ او اینا

وقتی سرجاش خوابیده کلا یه چرخش میزنه دور خودش 

از همون اولم چون شیرم کم هست دو سه وعده شیر خشک نان بهش میدم

جدیدا دستاش و میخوره منم به جاش بهش پستونک دادم که خیلی خوب میخوره و اروم تر شده

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه 

چیکارا میکنید خوش میگذره ؟؟؟

منم دردای بارداری بچهدهارو میخونم اصلا یادم‌ نمیاد چقد درد داشتم انگار صد سال پیش بود 😂

ملیکا جون پسرت طبیعیه ببین بعضی بچهدها مثلا تو بعضی حرکات جلوترن تو بعضی عقب تر اصلا نباید هیچ بچه ای رو با بچه دیگه مقایسه کرد 

مثلا پسر من اصلا چهاردست و پا دوست نداره و دوست داره رو پاهاش باشه همش خیلی زود بابا و ماما و ابه و دد اینارو شروع کرد گفتن  ممکنه بچه ای مثلا تا ۸ ماهگی فقط ب رو بگه یا تا ۱ سال راه نره اصلا نمیشه بگی اون بچه غیر طبیعیه ولی یه سری از کارا باید انجام بدن مثلا بتونن چیزی دست بگیرن با چشماشون دنبال کنن قان و قون کنن اینا باید باشه وگرنه بقیش بسته به ژنتیک بچه فرق داره 

پسر من الان به شدت شیطونه ولی خداروشکر اشتهاش عالیه وکلا زندگی داره شیرین میشه خداروشکر خداییش تا ۵ ماه خیلی رو اعصاب بود همه چی😂

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

نورا جون انشاا که زایمان خوبی داشته باشی و راحت نینیتو بغل بگیری بارداری تموم بشه بره دنبال کارش😂

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران